Prospect Point, Niagara Falls

Prospect Point, Niagara Falls

Prospect Point, Niagara Falls – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wodospad Niagara, Nowy Jork: Statek Maid of the Mist i zwiedzanie wodospadu

1. Wodospad Niagara, Nowy Jork: Statek Maid of the Mist i zwiedzanie wodospadu

Ciesz się przejażdżką łodzią Maid of the Mist, a następnie zwiedzaj park stanowy Niagara Falls podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Posłuchaj opowieści o legendach i ekscytującej stronie wodospadu Niagara, od tych, którzy go odkryli, po tych, którzy rzucili mu wyzwanie. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed Hard Rock Café i rozpocznij swoją przygodę z wodospadem. Wskocz na pokład Maid of the Mist i zobacz mgłę, która unosi się pod wpływem spadającej wody. Poszukaj tęczy, które pojawiają się w słoneczne dni. Wyznacz kurs od Wieży Obserwacyjnej do podstawy wodospadu American Falls i do basenu wodospadu Horseshoe. Podziwiaj ryczące wodospady i masywne formacje skalne, sunąc po wodzie. Wybierz się na malowniczą pieszą wycieczkę od historycznego punktu w Hennepin Rock do Trolley Loop wokół Prospect Point. Po drodze podziwiaj rozległe widoki, bujne drzewa i zabytki. Wróć do punktu początkowego na koniec wycieczki.

Niagara, USA: Maid of Mist, Cave of Winds i wycieczka wózkiem

2. Niagara, USA: Maid of Mist, Cave of Winds i wycieczka wózkiem

Poznaj wodospad Niagara od strony amerykańskiej z licencjonowanym przewodnikiem i całodniową przepustką na przejażdżkę wózkiem po parku. Przejedź się statkiem Maid of the Mist, aby zobaczyć z bliska wodospady American, Bridal Veil i Horseshoe Falls. Zanurz się w potędze wodospadu Bridal Veil z Hurricane Deck w Cave of the Winds lub po prostu podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z promenady (jaskinia zawaliła się w 1898 roku, jest to promenada). Po wycieczce otrzymasz opaskę na rękę Trolley, dzięki której będziesz mógł wsiadać i wysiadać, korzystając z Trolley przez cały dzień według własnego uznania. Odwiedź Three Sisters Islands, pojedź do Prospect Park, to zależy od Ciebie! Twój przewodnik zacznie od zabrania Cię do Maid of the Mist i podzieli się historią, folklorem i informacjami na temat tego, co zobaczysz. Pomoże Ci zrobić zdjęcia i wskaże miejsca, z których będziesz mieć najlepsze widoki podczas przejażdżki. Twój przewodnik da Ci czas na zdjęcia na tarasie widokowym, a także w Crows Nest. Dowiedz się o śmiałkach, którzy rzucili wyzwanie szalejącym wodospadom, obserwując wodę rozbijającą się za przewodnikiem. Twój przewodnik poprowadzi Cię do przystanku Trolley, omówi lokalizacje Trolley w parku, a także godziny ich pracy i będzie Ci towarzyszył na Koziej Wyspie. Twój przewodnik wskaże Ci lokalizacje przystanków wózków i miejsca, w których znajduje się każdy obszar widokowy na Koziej Wyspie, a także przygotuje Cię do przeżycia przygody w Jaskini Wiatrów. Możesz pozostać przy widokach na promenadzie Cave of the Winds tak długo, jak chcesz, a dzięki informacjom dostarczonym przez przewodnika możesz cieszyć się widokami na Koziej Wyspie we własnym tempie. Możesz przejechać się trolejbusem z powrotem do Prospect Park, aby dostać się do swojego pojazdu lub lokalnych restauracji, takich jak wiele food trucków na Old Falls Boulevard.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

3. Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

Odbiór z hotelu w Niagara Falls w USA i podziwianie malowniczych widoków podczas rejsu statkiem Maid of the Mist, oglądanie wodospadu American Falls i wizyta w wieży widokowej. Udaj się do Jaskini Wiatrów i stań pod wodospadem Niagara, podziwiając wspaniałe widoki. Kontynuuj podróż do wodospadu Bridal Veil, aby zobaczyć najmniejszy z trzech wodospadów tworzących wodospad Niagara. Zatrzymaj się na wyspie Goat Island między wodospadem Bridal Veil a malowniczym widokiem wodospadu Horseshoe Falls od strony amerykańskiej. Udaj się do Parku Stanowego Niagara Falls, a następnie odwiedź Luna Island na krótki postój. Zakończ w Prospect Point, aby uzyskać ostatni niesamowity widok na wodospady. Ta wycieczka trwa około 4 do 5 godzin w zależności od natężenia ruchu w parku.

Wodospad Niagara, USA: Wycieczka z przewodnikiem i rejs Maid of the Mist

4. Wodospad Niagara, USA: Wycieczka z przewodnikiem i rejs Maid of the Mist

Ciesz się przejażdżką łodzią Maid of the Mist i zapierającymi dech w piersiach widokami! Udaj się do serca wodospadu Horseshoe Falls i poczuj mgłę na twarzy, obserwując, jak 675 000 galonów wody spływa w dół wodospadu do rzeki poniżej. Podziwiaj widoki z chodnika Crows nest i z tarasu widokowego. Zobaczysz niesamowite widoki wodospadu Niagara i poznasz historię oraz okoliczne atrakcje. Nasz przewodnik odpowie na wszystkie Twoje pytania i udzieli informacji, jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w wodospadzie Niagara.

Z Niagara Falls USA: dzienna i nocna wycieczka z pokazem świetlnym

5. Z Niagara Falls USA: dzienna i nocna wycieczka z pokazem świetlnym

Odwiedź wodospad Niagara podczas tej półdniowej wycieczki i poznaj wodospad z bliska dzięki rejsowi słynnym na całym świecie statkiem Maid of the Mist (otwartym w sezonie od 4 kwietnia do 3 listopada 2024 r.) i podróży przez zapierającą dech w piersiach Jaskinię Wiatrów. Odwiedź Park Stanowy Wodospadu Niagara, poznaj ciekawą historię i podziwiaj wspaniałe widoki w dzień i w nocy. Zobacz i poczuj potężny, liczący 12 000 lat cud natury, wodospad Niagara. Zatrzymaj się także przy amerykańskiej wieży obserwacyjnej i podziwiaj fantastyczny panoramiczny widok na wodospad, a także odwiedź legendarną Kozią Wyspę. Odwiedzając najstarszy park stanowy w USA, udaj się do niesamowitych punktów widokowych na wodospad. Poznaj historię wodospadu Niagara i posłuchaj opowieści o śmiałkach, którzy próbowali go pokonać. Zakończ wizytę, obserwując nocną iluminację wodospadu Niagara. I zobacz wspaniały pokaz sztucznych ogni, który jest dostępny sezonowo.

Wodospad Niagara: Bilety na łódź, jaskinię i trolejbus z przewodnikiem

6. Wodospad Niagara: Bilety na łódź, jaskinię i trolejbus z przewodnikiem

Doświadczysz najbardziej niesamowitych widoków, jakie Niagara ma do zaoferowania z przewodnikami, którzy angażują gawędziarzy i pasjonują się zapewnieniem wspaniałej zabawy. Maid of the Mist, do Cave of the Winds, podczas 4-godzinnej pieszej wycieczki i przejażdżki trolejbusem. Zbliż się do wodospadów bliżej, niż myślisz, że to możliwe w Jaskini Wiatrów. Czy jesteś wystarczająco odważny, aby poradzić sobie z pokładem huraganu w Jaskini Wiatrów? Zakończ tę łączoną wycieczkę krajoznawczą 4-godzinną pieszą wycieczką po Park stanowy Niagara Fallsi wskocz na hop-on-hop- wycieczka poza trolejbusem.

Wodospad Niagara: Amerykańska wycieczka z Maid of Mist i Cave of Winds

7. Wodospad Niagara: Amerykańska wycieczka z Maid of Mist i Cave of Winds

Doświadcz malowniczego piękna wodospadu Niagara podczas wycieczki po stronie amerykańskiej. Poznaj popularne punkty widokowe oferujące wspaniałe widoki na majestatyczne wodospady. Twój doświadczony przewodnik podzieli się z Tobą bogatą historią tego obszaru, odwiedzając najważniejsze atrakcje po stronie amerykańskiej, w tym rejs statkiem po słynnym wodospadzie Maid of the Mist i wizytę w wieży widokowej. Podczas tej 4,5-godzinnej wycieczki Twoja podróż rozpocznie się od odbioru z hotelu w Niagara Falls w stanie Nowy Jork lub Niagara Falls w Ontario na pokładzie wygodnego, klimatyzowanego autobusu. Twoim pierwszym przystankiem jest Park Stanowy Wodospadu Niagara, gdzie zejdziesz 250 stóp do podstawy Wodospadu Amerykańskiego, aby wejść na pokład słynnej na całym świecie łodzi Maid of the Mist (maj-październik). Popłyń do wodospadu Horseshoe Falls, czując orzeźwiający strumień i słysząc grzmiący szum wody nad klifami. (Uwaga: New York Power Vista zostanie włączona zamiast rejsu statkiem Maid of the Mist od listopada do kwietnia). Następnie doświadcz wodospadu American Falls z bliska w Cave of the Winds. Zejdź 175 stóp w głąb wąwozu Niagara i wyposaż się w poncho i specjalistyczne obuwie. Poznaj serię drewnianych chodników prowadzących do słynnego "Hurricane Deck". Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki z różnych punktów widokowych, takich jak Prospect Point i Terrapin Point. Zakończ swoją przygodę wizytą w Whirlpool State Park, oferującym panoramiczne widoki na Niagara Rapids i Whirlpool z wysokości szlaku Niagara Gorge Trail. Po wycieczce zostaniesz później odwieziony do hotelu. Od prawie 30 lat tworzymy niezapomniane i bezpieczne doświadczenia dla naszych gości. Dołącz do nas, prezentując najlepsze atrakcje wodospadu Niagara. Uwagi specjalne: -3-godzinna skrócona wycieczka z Maid of the Mist (maj-październik) NIE obejmuje Jaskini Wiatrów. -3-godzinna wycieczka w sezonie zimowym (listopad-kwiecień) obejmuje Jaskinię Wiatrów, ale Pokojówka Mgły jest zamknięta w tym sezonie. Wizyta w Power Vista zostanie uwzględniona zamiast wizyty w Maid of the Mist.

Wodospad Niagara: Zimowa wycieczka z wejściem do Jaskini Wiatrów

8. Wodospad Niagara: Zimowa wycieczka z wejściem do Jaskini Wiatrów

Odkryj wodospad Niagara zimą i poznaj okolicę. Odkryj najbardziej magiczne miejsca, w tym Jaskinię Wiatrów i różne punkty widokowe, i podziwiaj dramatyczne widoki bez zatłoczonych tłumów. Wodospad Niagara staje się zimowym ogrodem rzeźb lodowych natury z wyjątkowymi widokami bez letnich tłumów. Pomiędzy widokami rozgrzej się, podczas gdy Twój przewodnik poprowadzi Cię do następnego malowniczego widoku! Ciesz się spacerem z przewodnikiem po wąwozie Cave of the Winds z panoramicznym widokiem, widokiem na wodospad Horseshoe Falls i Upper Canadian Rapids, Terrapin Point, Stedman's Bluff i pomnik Tesli, podczas gdy Twój przewodnik pomaga w robieniu zdjęć i opowiada historie z historii wodospadu Niagara, od śmiałków po elektrownie wodne. Zatrzymaj się w pawilonie World Changed Here, aby zdobyć doświadczenie edukacyjne i obejrzeć krótki film przedstawiający historię wodospadu i jego globalny wpływ. Twój przewodnik zabierze Cię na przejażdżkę malowniczą drogą, omawiając po drodze okoliczne atrakcje, w tym Niagara Aquarium, Underground Railroad Heritage Center, Devil's Hole Park, Niagara Escarpment, gdzie wodospad Niagara powstał 10 000 lat temu. W przypadku obfitych opadów śniegu Twój przewodnik zabierze Cię do Power Vista, gdzie będziesz miał zapierające dech w piersiach widoki na Devil's Hole Rapids i doświadczysz praktycznych eksponatów, które są zabawne dla wszystkich grup wiekowych, jeśli pogoda jest ciepła, a ścieżki są czyste, Twój przewodnik da Ci możliwość zwiedzania i oglądania wiru Niagara - największego wiru na naszej półkuli! W przypadku niepogody przewodnik zabierze Cię do Niagara Power Authority, aby podziwiać piękne widoki na skarpę i Devil's Hole Rapids, a także eksponaty i interaktywne wyświetlacze. Wycieczka trwa trzy godziny, a jeśli pozwoli na to czas i pogoda, Twój przewodnik zabierze Cię również na Three Sisters Islands, aby podziwiać z bliska Upper Canadian Rapids! Następnie przewodnik odwiezie Cię z powrotem do miejsca odbioru.

Z Nowego Jorku: całodniowa wycieczka Vanem do wodospadu Niagara

9. Z Nowego Jorku: całodniowa wycieczka Vanem do wodospadu Niagara

Zobacz jeden z najbardziej znanych zabytków w kraju podczas jednodniowej wycieczki z Nowego Jorku do wodospadu Niagara. Podróżuj wygodną furgonetką i rób zdjęcia z wieży obserwacyjnej wodospadu Niagara. Znajdź czas wolny na zwiedzanie Parku Stanowego Wodospadu Niagara. Zabierz się ze swojego hotelu na Manhattanie klimatyzowaną furgonetką i zrelaksuj się podczas malowniczej przejażdżki do wodospadu Niagara. Zobacz zapierające dech w piersiach wodospady z wielu różnych punktów widokowych i zrób niesamowite zdjęcia, którymi będziesz mógł się podzielić. Poświęć trochę wolnego czasu na samodzielne odkrywanie oszałamiających cudów natury Parku Stanowego Niagara Falls. Zbliż się wystarczająco blisko wodospadów, aby poczuć ich mgłę, zanim wrócisz do swojego zakwaterowania w Nowym Jorku.

Niagara Falls USA: Rejs łodzią i lot helikopterem z transferem

10. Niagara Falls USA: Rejs łodzią i lot helikopterem z transferem

Poznaj wszystkie cuda potężnego wodospadu Niagara podczas tej jedynej w swoim rodzaju wycieczki. Posłuchaj grzmiących ryków wodospadów podczas malowniczej wycieczki łodzią, odwiedź imponującą Wyspę Kozią, przejdź przez wąwóz w Jaskini Wiatrów i poczuj dreszczyk emocji podczas lotu helikopterem z panoramicznym widokiem. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru z hotelu. Zobacz widok z wieży obserwacyjnej Prospect Point przed wejściem na pokład łodzi na wycieczkę Maid of the Mist. Podziwiaj to miejsce z wyjątkowej perspektywy, nawigując i słuchając mocy grzmiących wodospadów. Zatrzymaj się na wizytę na Goat Island, połączonej z Terrapin Point i Luna Island. Zobacz pomnik Nikoli Tesli z widokiem na wodospady i zbliż się do wodospadu Bridal Veil. Udaj się do Cave of the Winds i zejdź 175 stóp do wąwozu Niagara. Przejdź przez szereg chodników prowadzących na „pokład huraganu”, zaledwie kilka metrów od Bridal Veil Falls. Bliskość wodospadów sprawi, że poczujesz się, jakbyś był otoczony tropikalną burzą, nawet gdy jest spokojnie. Dalej, dotrzyj do momentu, na który czekałeś cały dzień. Twój przewodnik pomoże Ci wejść na pokład helikoptera Rainbow Air na niezapomnianą przejażdżkę nad wodospadem Niagara, wąwozem i okolicą. Zakończ dzień na wysokim poziomie z fascynującymi widokami przed powrotem do hotelu.

Liczba znalezionych atrakcji: 19
Sortuj wg::

Prospect Point, Niagara Falls: najlepsze atrakcje w pobliżu

Prospect Point, Niagara Falls: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Prospect Point, Niagara Falls? Kliknij tutaj.