Dodaj daty

Proefzolder

Proefzolder – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Amsterdam: degustacja sera Henri Willig

1. Amsterdam: degustacja sera Henri Willig

Henri Willig urodził się i wychował w Katwoude, małej wiosce położonej u podnóża grobli pomiędzy bujnymi zielonymi łąkami; pocztówkowy przykład tego, jak powinna wyglądać Holandia! Henri i jego żona Riet przejęli gospodarstwo w 1974 roku i od tego czasu produkują wysokiej jakości sery wytwarzane w tradycyjny sposób. Poznaj sekret pysznych serów produkowanych przez rodzinę Henri Willig w warsztacie degustacji sera w sercu Amsterdamu. Zostań częścią rodziny Henri Willig Cheese i poznaj tradycyjny proces produkcji sera w autentycznej atmosferze serowarni. Wielojęzyczni przewodnicy wprowadzą Cię w rodzinę i pokażą krótki film demonstrujący proces produkcji sera, podczas gdy będziesz cieszyć się jednymi z najlepszych serów z dipami serowymi i musztardą. Serowe przeżycie przyjemne dla całej rodziny. Następnie możesz skosztować więcej sera w sklepie i otrzymasz 10% rabatu na zakupy w sklepie z serami.

Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Proefzolder: najlepsze atrakcje w pobliżu

Proefzolder: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Proefzolder? Kliknij tutaj.

Proefzolder: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 502 opinii

Pojawiliśmy się innego dnia niż powinniśmy, a oni i tak bardzo starali się znaleźć rozwiązanie: dzwonili do kolegów z innych sklepów i proponowali nam inny termin. Nie udało nam się dojechać do końca. Ale byli naprawdę mili i wyrozumiali, a mimo to dostaliśmy zniżkę na zakupy i mogliśmy spróbować serów na miejscu :) Jeśli ponownie wrócimy do Amsterdamu, na pewno będziemy bardziej uważać na dzień rezerwacji i odpowiednio się pojawić ! Naprawdę chcemy odbyć tę degustację sera! :)

Podobała nam się ta wycieczka. Nasz prezenter opowiedział historię Henriego Williga. Wszystkie sery były porcją dobrej wielkości w połączeniu z piwem lub winem. Wołowina była bardzo wyjątkowa, a mój mąż lubi piwo. Wyszliśmy z pysznymi smakołykami.

Zabawne i edukacyjne doświadczenie ze świetnym przewodnikiem, który był bardzo kompetentny. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę.

Bardzo dobra prywatna wycieczka! Znakomita degustacja. Najlepiej opanować podstawy języka angielskiego

Wspaniały! Smaczne sery, ładne wyjaśnienie z humorem, miła degustacja, gościnność.