Muzeum Nauki Księcia Filipa

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Muzeum Nauki Księcia Filipa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Nauki Księcia Filipa? Kliknij tutaj.

Muzeum Nauki Księcia Filipa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1563 opinii

Inny sposób, aby zobaczyć Walencję

Naprawdę podobał mi się czas na rowerze i daje to możliwość zobaczenia Walencji z innej strony i uzyskania informacji o mieście. Miałem bardzo przyjaznego angielskiego przewodnika, a jazda na rowerze nie jest wymagająca. Więc to zdecydowanie dla każdego. Dlatego chciałbym uzyskać trochę bardziej wartościowe i interesujące informacje o Walencji lub konkretnych budynkach. Ja i mój przyjaciel przyszliśmy minutę po czasie, a grupa już wyszła. Sugerowałbym więc, żebyś był 5 minut przed czasem. Zresztą bardzo łatwo było znaleźć grupę, a pomogli nam dwaj mężczyźni z agencji. Bardzo przyjazny i nieskomplikowany. Dziękuję Ci!

Nos encontramos con Amparo pl la entrada del oceanográfico puntualmente! Tuvimos una experiencia increíble, ya que Amparo tiene un vasto conocimiento sobre las exhibiciones del acuario. En todo momento nuestras preguntas fueron respondidas con la burmistrz diligencias. Luego del acuario fuimos al edificio de las naukas para explorar juntas las exhibiciones. Desde los detalles, comentarios hasta los tips de como volver a nuestro hotel, hicieron de este tour el mejor durante nuestra corta estadía w Walencji. Polecamy w 100%!!!

Piękna wycieczka, ale z przewodnikiem odkryłem, że jest to paradoksalnie ograniczające, ponieważ trwa tylko 120 minut i wchodzisz o ustalonych godzinach, również zbyt drogie. Autonomicznie wchodziłbyś w dowolnym momencie i miałbyś więcej czasu na pozostanie w niektórych miejscach. Przewodnik był dobry, ale czas wejścia był o 16.00, zakończył się o 18.00, pokaz delfinów o 19.00 (czas powrotu z muzeum sztuki był już o 19.00) o 20.00 nie było czasu na wróć i zakręć i zobacz rzeczy pomijane.

wycieczka rowerowa to fantastyczny sposób na zobaczenie miasta - możesz pokonać o wiele więcej ziemi niż pieszo i bardziej osobiście z przewodnikiem niż wskakiwać i wysiadać z autobusu miejskiego. nie ma mowy, abyśmy mogli zobaczyć tyle miasta, co my w około 3 godziny. a nasza przewodniczka Adelina była wspaniała - zatrzymała się przy wszystkich atrakcjach miasta i zapewniła świetne informacje o miejscach. i nie jest potrzebny e-rower, ponieważ trasa jest ładna i płaska.

Dobry stosunek jakości do ceny, świetny przewodnik - zdecydowanie polecam.

Wycieczka rowerowa była naprawdę dobrą mieszanką starego i nowego, co charakteryzuje Walencję. Nasz przewodnik Diego był bardzo kompetentny, sprawił, że wycieczka była urozmaicona i interesująca. Nie była to zbyt ciężka praca, ponieważ podczas trasy było wiele przystanków, a trasa jest płaska. Nie można winić wycieczki i zdecydowanie polecam.