Atrakcje i wycieczki
Premantura

Premantura – nasze najbardziej polecane atrakcje

Medulin: Zachód słońca na archipelagu i rejs z delfinami z kolacją

1. Medulin: Zachód słońca na archipelagu i rejs z delfinami z kolacją

Poznaj piękno archipelagu Medulin i poszukaj delfinów podczas rejsu z portu Medulin. Zobacz Cape Kamenjak, latarnię morską Porer i widoki na park przyrody RT Kamenjak. Delektuj się pyszną kolacją na pokładzie podczas zachodu słońca. Zrelaksuj się przy piwie, winie, wodzie i sokach. Odpraw się w biurze dostawcy wycieczek w porcie Medulin i wejdź na pokład łodzi. Ciesz się pysznym drinkiem na wyjeździe z sokiem lub aperitifem. Wypłyń w swoją przygodę z obserwacją delfinów. Posłuchaj romantycznej muzyki, idąc wzdłuż archipelagu Medulin w kierunku parku przyrody RT Kamenjak. Podziwiaj naturalną scenerię tego chronionego obszaru, gdy światło słabnie w ciągu dnia. Odwiedź przylądek Kamenjak i podziwiaj widoki na latarnię morską Porer, która została zbudowana w 1846 roku w epoce austro-węgierskiej. Wyrusz w poszukiwaniu delfinów, udaj się do miejsc, w których lubią się bawić i poszukaj jedzenia. Podaj pyszny posiłek mięsny, rybny lub wegetariański. Posłuchaj odgłosów morza i mew, gdy złote barwy zachodzącego słońca grają nad wodą. Wróć do portu Medulin.

Kamenjak/Medulin: Rejs wycieczkowy z delfinami o zachodzie słońca z kolacją

2. Kamenjak/Medulin: Rejs wycieczkowy z delfinami o zachodzie słońca z kolacją

Twoja wieczorna wycieczka rozpoczyna się w porcie Medulin. Po wejściu na pokład otrzymasz powitalnego drinka, a wycieczka rozpocznie się panoramicznym widokiem na archipelag Medulin. Podczas rejsu na pokładzie rozbrzmiewa muzyka, która zapewnia relaksującą atmosferę. Taniec jest również mile widziany. Podczas rejsu po Adriatyku wypatruj delfinów. Istnieje 70% szans, że je zobaczysz, ale jeśli nie, nadal możesz w pełni wykorzystać oszałamiającą scenerię. Ciesz się pięknym widokiem na austro-węgierską latarnię morską "Porer" po drodze, a później będziesz miał okazję podziwiać wspaniały zachód słońca. Kolacja serwowana jest na łodzi: dostępne są opcje rybne, mięsne i wegetariańskie z sałatką z kapusty i chlebem ciabatta. Napoje podczas wycieczki (wino, napoje gazowane i woda) są wliczone w cenę jako powitalny poczęstunek. Wycieczka łodzią kończy się powolnym powrotem do Medulina.

Premantura: wycieczka kajakiem do jaskini morskiej

3. Premantura: wycieczka kajakiem do jaskini morskiej

Miejscem rozpoczęcia tej wycieczki kajakowej jest przylądek Kamenjak, chroniony park przyrody na południe od Puli. Po krótkim instruktażu przeprowadzonym przez przewodników rozpoczniesz swoją przygodę z jednej z urokliwych kamienistych plaż. Po zajęciu miejsca w kajakach rozpoczniesz około 50-minutową podróż wzdłuż nierównego wybrzeża, podziwiając letnią scenerię, aż dopłyniesz do jaskini morskiej Kolombarica. W jaskini będziesz pływać w turkusowej wodzie oświetlonej promieniami słońca, które wpadają do środka przez otwór. Nurkowanie z rurką i odkrywanie ekscytującego życia morskiego na przylądku Kamenjak to wyjątkowe przeżycie. Dlatego ta wycieczka obejmuje bezpłatne zdjęcia z kamery GoPro. Jeśli lubisz mocne wrażenia, skocz do wody z klifu z wysokości nawet 15 metrów. Możesz też po prostu opalać się, pływać, nurkować z rurką i odpoczywać. W drodze powrotnej będzie czas na kilka krótkich przystanków (w razie potrzeby). Możesz poznać kilka niesamowitych faktów na temat tego obszaru. Ta wycieczka to idealne letnie doświadczenie dla przyjaciół i rodzin. Jest całkowicie bezpieczna i odpowiednia dla początkujących i dzieci.

Z Medulin: Całodniowa wycieczka łodzią po archipelagu z lunchem

4. Z Medulin: Całodniowa wycieczka łodzią po archipelagu z lunchem

Podziwiaj piękno Archipelagu Medulin podczas tej wycieczki łodzią z Medulin. Odwiedź jaskinię morską Golumbera, zobacz latarnię morską Porer i spędź trochę wolnego czasu na piaszczystych brzegach wyspy Levan. Zrelaksuj się przy nieograniczonych piwach i powitalnym drinku. Odprawa i wejście na pokład łodzi w porcie Medulin. Na powitanie orzeźwiający sok, woda lub aperitif. Przepłyń obok zielonych brzegów parku przyrody Rt Kamenjak. Zatrzymaj się, aby popływać i odwiedź jaskinię morską Golumbera, która jest ustronna na klifach przylądka Kamenjak. Rób zdjęcia austro-węgierskiej XIX-wiecznej latarni morskiej Porer podczas rejsu. Podziwiaj wspaniałe widoki, płynąc po wysepkach archipelagu Medulin, takich jak Bodulaš, Fenoliga i Finera. Podawaj pyszny lunch z grilla z opcjami wegetariańskimi, mięsnymi i rybnymi. Po obiedzie udaj się na wyspę Levan, najbardziej wysuniętą na północ i jedyną piaszczystą wyspę archipelagu. Zrelaksuj się na plaży w Levan lub popływaj w krystalicznie czystej wodzie. Masz możliwość zakupu koktajli, odwiedzenia restauracji lub wynajęcia leżaka na wyspie Levan. Zakończ wycieczkę w punkcie początkowym w porcie Medulin.

Medulin: rejs statkiem na przylądek Kamenjak / wyspę Ceja z lunchem i napojami

5. Medulin: rejs statkiem na przylądek Kamenjak / wyspę Ceja z lunchem i napojami

Rozpocznij wycieczkę łodzią z portu w Medulin. Poszukaj jedynej czerwono-żółtej łodzi w okolicy, a następnie wejdź na pokład „Sandry” i wyrusz w podróż. Podziwiaj wspaniały panoramiczny widok na archipelag Medulin i półwysep Premantura podczas rejsu z Medulin. Płyń przez godzinę, aż dotrzesz do najbardziej wysuniętego na południe punktu Istrii, rezerwatu przyrody na przylądku Kamenjak. Zobacz wspaniałe klify i podziwiaj różnorodną przyrodę i zapierającą dech w piersiach naturę. Zanurkuj i odkrywaj jedną z podwodnych jaskiń w towarzystwie członka załogi dla własnego bezpieczeństwa. Następnie udaj się do latarni morskiej Porer, malowniczego obiektu na małej wyspie zbudowanego w czasach Cesarstwa Austro-Węgierskiego w 1846 roku. Później zatrzymaj się na lunch i delektuj się posiłkiem na pokładzie łodzi. Wybierz pyszne danie mięsne, rybne lub wegetariańskie, w zależności od preferencji. Napoje są wliczone w cenę i dostępne podczas całego rejsu. Po posiłku udaj się na wyspę Ceja, aby przez 2 godziny opalać się i pływać w Morzu Adriatyckim. Znajdziesz tam także restaurację i kawiarnię, jeśli będziesz mieć ochotę na kolejną przekąskę lub kawę i napoje. Rozkoszuj się ostatnimi promieniami chorwackiego słońca przed powrotem do punktu początkowego.

Cape Kamenjak: wycieczka kajakiem z jaskinią

6. Cape Kamenjak: wycieczka kajakiem z jaskinią

W godzinach porannych rozpoczniesz swoją wycieczkę od spotkania z lokalnym partnerem w ich bazie obozowej, tutaj będziesz miał wprowadzenie do pływania kajakiem, a także poznasz aspekty morza i życia na kontynencie tego wyjątkowego miejsca na Istrii. Rozpocznij swoją wycieczkę kajakiem od lekkiego wiosłowania, a w ciągu godziny zostaniesz nagrodzony wyjątkowym widokiem na wysokie klify, które kryją zamkniętą oazę. Tutaj, na głębokim południu półwyspu Istria, można podziwiać Velika Kolombarica. Po przejściu przez tunel morski i wejściu do jaskini zobaczysz turkusowe światło oświetlające tysiącletnie skały, zamieniające czyste morze w naturalny basen. Podczas wycieczki kajakowej będziesz miał również okazję nurkować z rurką i odkrywać niebieski podwodny świat. Poznaj ryby żyjące w tych ciekawych głębinach i ciesz się pięknem morza. Tutaj przyroda Istrii prezentuje całe swoje piękno – to naprawdę widok, który warto zobaczyć. Otoczeni zarówno wysokimi, jak i niskimi klifami, poszukiwacze przygód mogą spróbować szczęścia, skacząc ze skał i bawiąc się, dopóki spływ kajakowy nie wróci do obozu. Twoi przewodnicy kajakiem odnajdą zaciszny, spokojny raj, w którym możesz zatrzymać się, aby posłuchać świerszczy, zapachu morza i gdzie szum fal zapewnia atmosferę prawdziwej bezludnej wyspy.

Cape Kamenjak: spływy kajakowe z przewodnikiem, nurkowanie z rurką, jaskinia i klif

7. Cape Kamenjak: spływy kajakowe z przewodnikiem, nurkowanie z rurką, jaskinia i klif

Oprócz zwiedzania jaskiń i zatok, nasze wycieczki obejmują nurkowanie z rurką i pływanie, aby zapewnić zabawę i niezapomniane wrażenia. Twórz nowe wspomnienia i podziwiaj imponujące wybrzeże, plaże i zatoki południowej Istrii. Jaskinia Kolumbarica otoczona wysokimi skałami czeka na odważnych, którzy odważą się skakać z wysokości do 14m, dostępne są miejsca dla najmłodszych, aby i oni mogli uczestniczyć w skokach z klifów. Przylądek Kamenjak jako park przyrody zadziwi Cię swoją nietkniętą przyrodą. Zdecydowanie jest to miejsce, w którym można spędzić resztę dnia relaksując się i odkrywając przyrodę, nie zapomnij odwiedzić wyjątkowego baru Safari i cofnąć się na chwilę do dzieciństwa na ich „wielkich” huśtawkach. Bez względu na to, czy masz wcześniejsze doświadczenie w wiosłowaniu, czy nie, Twój przewodnik zapewni Ci instrukcje wiosłowania, wskazówki, sztuczki i środki bezpieczeństwa. Dbamy o cały sprzęt, abyś mógł cieszyć się i dobrze bawić. Zapewnimy Ci kajak i wiosła, kamizelkę ratunkową, wodoodporną torbę i maskę do nurkowania. Zadbamy o to, aby uchwycić wszystkie piękne i zabawne chwile na zdjęciach za pomocą naszej kamery Gopro i udostępnimy je po zakończeniu podróży.

Medulin: prywatna wycieczka łodzią z pływaniem, jaskiniami i wyspami

8. Medulin: prywatna wycieczka łodzią z pływaniem, jaskiniami i wyspami

Jednym z najlepszych sposobów na poznanie Medulin i jego archipelagu jest nasza prywatna wycieczka łodzią. Najpierw powolnym żeglowaniem panoramicznym w kierunku słynnego Parku Przyrody Przylądka Kamenjak, pływając i odwiedzając jaskinię odosobnioną w klifach Przylądka Kamenjak, jaskinię Golumbera. Można zwiedzić wnętrze i zobaczyć jaskinię. Po krótkiej przerwie na przylądku Kamenjak płyniemy w kierunku słynnej latarni morskiej Porer, zbudowanej jeszcze w 1846 roku w okresie austro-węgierskim. Płynąc powoli i zwiedzając inne wyspy (Bodulaš, Ceja, Finera...) i ukryte zatoczki, w towarzystwie zabłąkanego delfina, kierujemy się w stronę Levan, najbardziej wysuniętej na północ i jedynej piaszczystej wyspy, gdzie robimy sobie przerwę, by bez przeszkód cieszyć się kryształem czyste morze, piasek i kąpiele słoneczne. Jeśli czegoś potrzebujesz lub po prostu chcesz ochłodzić się przy koktajlu, na wyspie jest wszystko. Na plaży znajdują się trzy bary plażowe wraz z restauracjami, istnieje możliwość wypożyczenia parasoli plażowych z leżakami. W cenie jest wliczony prywatny sternik i gaz. Czas trwania prywatnej wycieczki łodzią wynosi 6 godzin. Wyjazd wybierasz zgodnie ze swoim życzeniem. Notatka: Jeśli chcesz, możesz zabrać ze sobą jedzenie i napoje na łodzi, na łodzi znajduje się również lodówka z schłodzonymi napojami lub jeśli chcesz, na wyspach są restauracje, jeśli zgłodniejesz. Możesz również zabrać rekwizyty na morze, ręczniki i krem przeciwsłoneczny i kapelusz są konieczne. Ważny! Bezpieczeństwo jest najważniejsze! W przypadku złej pogody lub złych warunków na morzu zastrzegamy sobie prawo do zmiany trasy lub odwołania wycieczki z korzyścią dla wszystkich pasażerów. Decyzję tę podejmuje tylko kapitan.

Wycieczki statkiem Istria

9. Wycieczki statkiem Istria

Trwa 4 godziny, z wliczonym paliwem i skipperem. Zabierzemy Cię przez wyspy Brijuni, aby cieszyć się widokiem naszego parku narodowego, aż dotrzemy do Błękitnej Jaskini. Cieszymy się piękną panoramą naturalnego krajobrazu, a następnie przepływamy przez nią, ponieważ łodzie nie mogą przepływać, i docieramy do niesamowitej, ukrytej plaży w jaskini. Istnieją również wysokie miejsca do 15 m dla odważnych poszukiwaczy adrenaliny, z których mogą zeskoczyć, jeśli tego sobie życzą. Następnie udamy się na pobliskie wyspy i podziwiamy widok na ruiny marynarki wojennej Austro-Węgier, krajobraz i nie tylko. Możemy zatrzymać się na niektórych wyspach i cieszyć się nimi osobiście. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie, ale jeśli masz jakieś specjalne życzenia, dostosujemy nasz wyjazd do Twoich preferencji :)

Premantura: Cape Kamenjak Off-Road E-Scooter Tour

10. Premantura: Cape Kamenjak Off-Road E-Scooter Tour

Zespół Jistra Adventures poprowadzi Cię do odkrycia najpiękniejszych części przylądka Kamenjak i jednych z najlepszych tras na Istrii, wzdłuż wybrzeża podczas całej wycieczki oraz na specjalnych trasach dla e-hulajnóg. Nowy sport, hulajnoga elektryczna, zapewni Ci zupełnie inne wrażenia i wyjątkową zabawę, specjalną mieszankę jazdy pomiędzy lądem a morzem. To najlepszy sposób na poznanie wszystkich pięknych tras e-hulajnogi na przylądku Kamenjak bez zmęczenia. Zanim rozpoczniemy tę wspaniałą przygodę z elektrycznymi wycieczkami po Puli i Premanturze, aby umożliwić Ci odkrywanie wszystkich uroków południowej Istrii, nasz przewodnik udzieli Ci krótkiego instruktażu i jazdy próbnej. Wycieczka e-hulajnogą potrwa 2 godziny, a my będziemy mieli trochę czasu, aby wskoczyć do chorwackiego krystalicznego morza i odkrywać podwodny świat. Ta zupełnie nowa i zabawna przygoda pozwoli Ci również odkryć niektóre ze słynnych jaskiń Kamenjak Blue. Podczas wycieczki zatrzymamy się na odpoczynek i picie oraz odwiedzimy unikalny bar Safari położony pomiędzy bambusami a drzewami. Oszczędzaj czas i energię dzięki e-hulajnodze i Jistra Adventures Codziennie organizujemy trzy wycieczki po 5 osób na grupę. Ta przygoda z e-skuterem terenowym jest odpowiednia dla przyjaciół, rodzin i par.

Wszystkie atrakcje

Premantura – nasze najbardziej polecane atrakcje

Medulin: Zachód słońca na archipelagu i rejs z delfinami z kolacją

Medulin: Zachód słońca na archipelagu i rejs z delfinami z kolacją

Poznaj piękno archipelagu Medulin i poszukaj delfinów podczas rejsu z portu Medulin. Zobacz Cape Kamenjak, latarnię morską Porer i widoki na park przyrody RT Kamenjak. Delektuj się pyszną kolacją na pokładzie podczas zachodu słońca. Zrelaksuj się przy piwie, winie, wodzie i sokach. Odpraw się w biurze dostawcy wycieczek w porcie Medulin i wejdź na pokład łodzi. Ciesz się pysznym drinkiem na wyjeździe z sokiem lub aperitifem. Wypłyń w swoją przygodę z obserwacją delfinów. Posłuchaj romantycznej muzyki, idąc wzdłuż archipelagu Medulin w kierunku parku przyrody RT Kamenjak. Podziwiaj naturalną scenerię tego chronionego obszaru, gdy światło słabnie w ciągu dnia. Odwiedź przylądek Kamenjak i podziwiaj widoki na latarnię morską Porer, która została zbudowana w 1846 roku w epoce austro-węgierskiej. Wyrusz w poszukiwaniu delfinów, udaj się do miejsc, w których lubią się bawić i poszukaj jedzenia. Podaj pyszny posiłek mięsny, rybny lub wegetariański. Posłuchaj odgłosów morza i mew, gdy złote barwy zachodzącego słońca grają nad wodą. Wróć do portu Medulin.

Kamenjak/Medulin: Rejs wycieczkowy z delfinami o zachodzie słońca z kolacją

Kamenjak/Medulin: Rejs wycieczkowy z delfinami o zachodzie słońca z kolacją

Twoja wieczorna wycieczka rozpoczyna się w porcie Medulin. Po wejściu na pokład otrzymasz powitalnego drinka, a wycieczka rozpocznie się panoramicznym widokiem na archipelag Medulin. Podczas rejsu na pokładzie rozbrzmiewa muzyka, która zapewnia relaksującą atmosferę. Taniec jest również mile widziany. Podczas rejsu po Adriatyku wypatruj delfinów. Istnieje 70% szans, że je zobaczysz, ale jeśli nie, nadal możesz w pełni wykorzystać oszałamiającą scenerię. Ciesz się pięknym widokiem na austro-węgierską latarnię morską "Porer" po drodze, a później będziesz miał okazję podziwiać wspaniały zachód słońca. Kolacja serwowana jest na łodzi: dostępne są opcje rybne, mięsne i wegetariańskie z sałatką z kapusty i chlebem ciabatta. Napoje podczas wycieczki (wino, napoje gazowane i woda) są wliczone w cenę jako powitalny poczęstunek. Wycieczka łodzią kończy się powolnym powrotem do Medulina.

Premantura: wycieczka kajakiem do jaskini morskiej

Premantura: wycieczka kajakiem do jaskini morskiej

Miejscem rozpoczęcia tej wycieczki kajakowej jest przylądek Kamenjak, chroniony park przyrody na południe od Puli. Po krótkim instruktażu przeprowadzonym przez przewodników rozpoczniesz swoją przygodę z jednej z urokliwych kamienistych plaż. Po zajęciu miejsca w kajakach rozpoczniesz około 50-minutową podróż wzdłuż nierównego wybrzeża, podziwiając letnią scenerię, aż dopłyniesz do jaskini morskiej Kolombarica. W jaskini będziesz pływać w turkusowej wodzie oświetlonej promieniami słońca, które wpadają do środka przez otwór. Nurkowanie z rurką i odkrywanie ekscytującego życia morskiego na przylądku Kamenjak to wyjątkowe przeżycie. Dlatego ta wycieczka obejmuje bezpłatne zdjęcia z kamery GoPro. Jeśli lubisz mocne wrażenia, skocz do wody z klifu z wysokości nawet 15 metrów. Możesz też po prostu opalać się, pływać, nurkować z rurką i odpoczywać. W drodze powrotnej będzie czas na kilka krótkich przystanków (w razie potrzeby). Możesz poznać kilka niesamowitych faktów na temat tego obszaru. Ta wycieczka to idealne letnie doświadczenie dla przyjaciół i rodzin. Jest całkowicie bezpieczna i odpowiednia dla początkujących i dzieci.

Z Medulin: Całodniowa wycieczka łodzią po archipelagu z lunchem

Z Medulin: Całodniowa wycieczka łodzią po archipelagu z lunchem

Podziwiaj piękno Archipelagu Medulin podczas tej wycieczki łodzią z Medulin. Odwiedź jaskinię morską Golumbera, zobacz latarnię morską Porer i spędź trochę wolnego czasu na piaszczystych brzegach wyspy Levan. Zrelaksuj się przy nieograniczonych piwach i powitalnym drinku. Odprawa i wejście na pokład łodzi w porcie Medulin. Na powitanie orzeźwiający sok, woda lub aperitif. Przepłyń obok zielonych brzegów parku przyrody Rt Kamenjak. Zatrzymaj się, aby popływać i odwiedź jaskinię morską Golumbera, która jest ustronna na klifach przylądka Kamenjak. Rób zdjęcia austro-węgierskiej XIX-wiecznej latarni morskiej Porer podczas rejsu. Podziwiaj wspaniałe widoki, płynąc po wysepkach archipelagu Medulin, takich jak Bodulaš, Fenoliga i Finera. Podawaj pyszny lunch z grilla z opcjami wegetariańskimi, mięsnymi i rybnymi. Po obiedzie udaj się na wyspę Levan, najbardziej wysuniętą na północ i jedyną piaszczystą wyspę archipelagu. Zrelaksuj się na plaży w Levan lub popływaj w krystalicznie czystej wodzie. Masz możliwość zakupu koktajli, odwiedzenia restauracji lub wynajęcia leżaka na wyspie Levan. Zakończ wycieczkę w punkcie początkowym w porcie Medulin.

Medulin: rejs statkiem na przylądek Kamenjak / wyspę Ceja z lunchem i napojami

Medulin: rejs statkiem na przylądek Kamenjak / wyspę Ceja z lunchem i napojami

Rozpocznij wycieczkę łodzią z portu w Medulin. Poszukaj jedynej czerwono-żółtej łodzi w okolicy, a następnie wejdź na pokład „Sandry” i wyrusz w podróż. Podziwiaj wspaniały panoramiczny widok na archipelag Medulin i półwysep Premantura podczas rejsu z Medulin. Płyń przez godzinę, aż dotrzesz do najbardziej wysuniętego na południe punktu Istrii, rezerwatu przyrody na przylądku Kamenjak. Zobacz wspaniałe klify i podziwiaj różnorodną przyrodę i zapierającą dech w piersiach naturę. Zanurkuj i odkrywaj jedną z podwodnych jaskiń w towarzystwie członka załogi dla własnego bezpieczeństwa. Następnie udaj się do latarni morskiej Porer, malowniczego obiektu na małej wyspie zbudowanego w czasach Cesarstwa Austro-Węgierskiego w 1846 roku. Później zatrzymaj się na lunch i delektuj się posiłkiem na pokładzie łodzi. Wybierz pyszne danie mięsne, rybne lub wegetariańskie, w zależności od preferencji. Napoje są wliczone w cenę i dostępne podczas całego rejsu. Po posiłku udaj się na wyspę Ceja, aby przez 2 godziny opalać się i pływać w Morzu Adriatyckim. Znajdziesz tam także restaurację i kawiarnię, jeśli będziesz mieć ochotę na kolejną przekąskę lub kawę i napoje. Rozkoszuj się ostatnimi promieniami chorwackiego słońca przed powrotem do punktu początkowego.

Cape Kamenjak: wycieczka kajakiem z jaskinią

Cape Kamenjak: wycieczka kajakiem z jaskinią

W godzinach porannych rozpoczniesz swoją wycieczkę od spotkania z lokalnym partnerem w ich bazie obozowej, tutaj będziesz miał wprowadzenie do pływania kajakiem, a także poznasz aspekty morza i życia na kontynencie tego wyjątkowego miejsca na Istrii. Rozpocznij swoją wycieczkę kajakiem od lekkiego wiosłowania, a w ciągu godziny zostaniesz nagrodzony wyjątkowym widokiem na wysokie klify, które kryją zamkniętą oazę. Tutaj, na głębokim południu półwyspu Istria, można podziwiać Velika Kolombarica. Po przejściu przez tunel morski i wejściu do jaskini zobaczysz turkusowe światło oświetlające tysiącletnie skały, zamieniające czyste morze w naturalny basen. Podczas wycieczki kajakowej będziesz miał również okazję nurkować z rurką i odkrywać niebieski podwodny świat. Poznaj ryby żyjące w tych ciekawych głębinach i ciesz się pięknem morza. Tutaj przyroda Istrii prezentuje całe swoje piękno – to naprawdę widok, który warto zobaczyć. Otoczeni zarówno wysokimi, jak i niskimi klifami, poszukiwacze przygód mogą spróbować szczęścia, skacząc ze skał i bawiąc się, dopóki spływ kajakowy nie wróci do obozu. Twoi przewodnicy kajakiem odnajdą zaciszny, spokojny raj, w którym możesz zatrzymać się, aby posłuchać świerszczy, zapachu morza i gdzie szum fal zapewnia atmosferę prawdziwej bezludnej wyspy.

Cape Kamenjak: spływy kajakowe z przewodnikiem, nurkowanie z rurką, jaskinia i klif

Cape Kamenjak: spływy kajakowe z przewodnikiem, nurkowanie z rurką, jaskinia i klif

Oprócz zwiedzania jaskiń i zatok, nasze wycieczki obejmują nurkowanie z rurką i pływanie, aby zapewnić zabawę i niezapomniane wrażenia. Twórz nowe wspomnienia i podziwiaj imponujące wybrzeże, plaże i zatoki południowej Istrii. Jaskinia Kolumbarica otoczona wysokimi skałami czeka na odważnych, którzy odważą się skakać z wysokości do 14m, dostępne są miejsca dla najmłodszych, aby i oni mogli uczestniczyć w skokach z klifów. Przylądek Kamenjak jako park przyrody zadziwi Cię swoją nietkniętą przyrodą. Zdecydowanie jest to miejsce, w którym można spędzić resztę dnia relaksując się i odkrywając przyrodę, nie zapomnij odwiedzić wyjątkowego baru Safari i cofnąć się na chwilę do dzieciństwa na ich „wielkich” huśtawkach. Bez względu na to, czy masz wcześniejsze doświadczenie w wiosłowaniu, czy nie, Twój przewodnik zapewni Ci instrukcje wiosłowania, wskazówki, sztuczki i środki bezpieczeństwa. Dbamy o cały sprzęt, abyś mógł cieszyć się i dobrze bawić. Zapewnimy Ci kajak i wiosła, kamizelkę ratunkową, wodoodporną torbę i maskę do nurkowania. Zadbamy o to, aby uchwycić wszystkie piękne i zabawne chwile na zdjęciach za pomocą naszej kamery Gopro i udostępnimy je po zakończeniu podróży.

Medulin: prywatna wycieczka łodzią z pływaniem, jaskiniami i wyspami

Medulin: prywatna wycieczka łodzią z pływaniem, jaskiniami i wyspami

Jednym z najlepszych sposobów na poznanie Medulin i jego archipelagu jest nasza prywatna wycieczka łodzią. Najpierw powolnym żeglowaniem panoramicznym w kierunku słynnego Parku Przyrody Przylądka Kamenjak, pływając i odwiedzając jaskinię odosobnioną w klifach Przylądka Kamenjak, jaskinię Golumbera. Można zwiedzić wnętrze i zobaczyć jaskinię. Po krótkiej przerwie na przylądku Kamenjak płyniemy w kierunku słynnej latarni morskiej Porer, zbudowanej jeszcze w 1846 roku w okresie austro-węgierskim. Płynąc powoli i zwiedzając inne wyspy (Bodulaš, Ceja, Finera...) i ukryte zatoczki, w towarzystwie zabłąkanego delfina, kierujemy się w stronę Levan, najbardziej wysuniętej na północ i jedynej piaszczystej wyspy, gdzie robimy sobie przerwę, by bez przeszkód cieszyć się kryształem czyste morze, piasek i kąpiele słoneczne. Jeśli czegoś potrzebujesz lub po prostu chcesz ochłodzić się przy koktajlu, na wyspie jest wszystko. Na plaży znajdują się trzy bary plażowe wraz z restauracjami, istnieje możliwość wypożyczenia parasoli plażowych z leżakami. W cenie jest wliczony prywatny sternik i gaz. Czas trwania prywatnej wycieczki łodzią wynosi 6 godzin. Wyjazd wybierasz zgodnie ze swoim życzeniem. Notatka: Jeśli chcesz, możesz zabrać ze sobą jedzenie i napoje na łodzi, na łodzi znajduje się również lodówka z schłodzonymi napojami lub jeśli chcesz, na wyspach są restauracje, jeśli zgłodniejesz. Możesz również zabrać rekwizyty na morze, ręczniki i krem przeciwsłoneczny i kapelusz są konieczne. Ważny! Bezpieczeństwo jest najważniejsze! W przypadku złej pogody lub złych warunków na morzu zastrzegamy sobie prawo do zmiany trasy lub odwołania wycieczki z korzyścią dla wszystkich pasażerów. Decyzję tę podejmuje tylko kapitan.

Wycieczki statkiem Istria

Wycieczki statkiem Istria

Trwa 4 godziny, z wliczonym paliwem i skipperem. Zabierzemy Cię przez wyspy Brijuni, aby cieszyć się widokiem naszego parku narodowego, aż dotrzemy do Błękitnej Jaskini. Cieszymy się piękną panoramą naturalnego krajobrazu, a następnie przepływamy przez nią, ponieważ łodzie nie mogą przepływać, i docieramy do niesamowitej, ukrytej plaży w jaskini. Istnieją również wysokie miejsca do 15 m dla odważnych poszukiwaczy adrenaliny, z których mogą zeskoczyć, jeśli tego sobie życzą. Następnie udamy się na pobliskie wyspy i podziwiamy widok na ruiny marynarki wojennej Austro-Węgier, krajobraz i nie tylko. Możemy zatrzymać się na niektórych wyspach i cieszyć się nimi osobiście. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie, ale jeśli masz jakieś specjalne życzenia, dostosujemy nasz wyjazd do Twoich preferencji :)

Premantura: Cape Kamenjak Off-Road E-Scooter Tour

Premantura: Cape Kamenjak Off-Road E-Scooter Tour

Zespół Jistra Adventures poprowadzi Cię do odkrycia najpiękniejszych części przylądka Kamenjak i jednych z najlepszych tras na Istrii, wzdłuż wybrzeża podczas całej wycieczki oraz na specjalnych trasach dla e-hulajnóg. Nowy sport, hulajnoga elektryczna, zapewni Ci zupełnie inne wrażenia i wyjątkową zabawę, specjalną mieszankę jazdy pomiędzy lądem a morzem. To najlepszy sposób na poznanie wszystkich pięknych tras e-hulajnogi na przylądku Kamenjak bez zmęczenia. Zanim rozpoczniemy tę wspaniałą przygodę z elektrycznymi wycieczkami po Puli i Premanturze, aby umożliwić Ci odkrywanie wszystkich uroków południowej Istrii, nasz przewodnik udzieli Ci krótkiego instruktażu i jazdy próbnej. Wycieczka e-hulajnogą potrwa 2 godziny, a my będziemy mieli trochę czasu, aby wskoczyć do chorwackiego krystalicznego morza i odkrywać podwodny świat. Ta zupełnie nowa i zabawna przygoda pozwoli Ci również odkryć niektóre ze słynnych jaskiń Kamenjak Blue. Podczas wycieczki zatrzymamy się na odpoczynek i picie oraz odwiedzimy unikalny bar Safari położony pomiędzy bambusami a drzewami. Oszczędzaj czas i energię dzięki e-hulajnodze i Jistra Adventures Codziennie organizujemy trzy wycieczki po 5 osób na grupę. Ta przygoda z e-skuterem terenowym jest odpowiednia dla przyjaciół, rodzin i par.

Często zadawane pytania dotyczące: Premantura

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Premantura?

Najlepsze atrakcje to:

Premantura: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Premantura: Najciekawsze atrakcje

Premantura: Wycieczki i bilety

Chorwacja: Ciekawe miejsca

Premantura: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Premantura? Kliknij tutaj.

Premantura: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(476 recenzji)

Wszystko było dobrze. To było bardzo stosowne. Jedzenie było dobre, zwłaszcza ryba była bardzo smaczna. 3 godziny na wyspie, podczas których można było długo nurkować, były miłe.

Działalność zgodna z opisem. Przewodnicy Angela i Burak byli doskonali, bardzo uprzejmi pomimo naszej podstawowej znajomości języka angielskiego... Prosta, ale pyszna ryba

Wycieczka była zgodna z opisem. Bardzo fajna wycieczka, ale nie tania, 60 € za osobę + 15 € za wstęp za samochód.

To była wspaniała wycieczka i warta przeżycia. Nasi dwaj przewodnicy odbyli z nami wspaniałą wycieczkę.

Dzięki przewodnikom spędziliśmy idealny ostatni dzień wakacji