Wybierz daty

Predjamski Grad

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj według:
1 - 16 / 21

Predjamski Grad: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Predjamski Grad? Kliknij tutaj.

Predjamski Grad: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 306 opinii

Spędziliśmy z Niną wspaniały dzień. Odbiór był na czas, a furgonetka była wygodna, a klimatyzacja była świetna. Pierwszym przystankiem był zamek Predjama, który nie przypominał niczego, co widziałem wcześniej i nie jestem pewien, jak wbudowali tę strukturę w górę. Jaskinie też były świetne. Nie badałem wcześniej jaskiń, więc nie mogę porównać, ale struktury w środku były fantastyczne. Koniecznie weź sweter lub lekką kurtkę. W dniu, który odwiedziliśmy, było bardzo gorąco, ale do czasu, gdy wyszliśmy, było zimno ze swetrem. Nina była świetnym przewodnikiem i kierowcą i czekała na nas w pobliżu, kiedy opuszczaliśmy każdą atrakcję. Bardzo polecam tę wycieczkę.

Trasa była świetna, nasz przewodnikBarbara był miły i jasno wyjaśnił Lublanę i Słowenię. Wybraliśmy punkt odbioru w hotelu w parku, na stronie internetowej pokazuje 8:45, ale informacje o aktualizacji pokazują 8: 15-8: 30. Przyjechaliśmy, ale nie zobaczyłem przewodnika, na szczęście zadzwoniłem do agencji, powiedział mi, że powinien być 8:45 (dziwnie), ale wyjaśnił, że pomóż mi znaleźć mojego przewodnika. Wycieczka była dobra i miała wystarczająco dużo czasu na oba zabytki. Mini van był Mercedes, w dobrym stanie. Gorąco polecam „robić w Słowenii”

Sanda to naprawdę fajny przewodnik turystyczny! Była bardzo kompetentna i bardzo miła. Jaskinia i Zamek były obowiązkowymi miejscami w Słowenii. Bardzo Spektakularny

Mała grupa, kompetentny przewodnik. Cena jest rozsądna biorąc pod uwagę wtrącenia. Dobry sposób na zobaczenie zamku i jaskiń.

Bardzo podobała nam się nasza podróż z Niną, całkiem sprytną, miłą przewodniczką.