Atrakcje i wycieczki

Praia da Luz

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Praia da Luz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Praia da Luz? Kliknij tutaj.

Praia da Luz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 458 opinii

Fantastyczny dzień

Moi chłopcy w wieku 11 i 14 lat uwielbiali to. Zaczęliśmy od minięcia formacji skalnych, a następnie udaliśmy się na zakotwiczenie na lunch i zabawę w wodzie. Dzieci miały najlepszy czas na zeskoczenie z łodzi i w pełni wykorzystały dostarczone deski wiosła i uwielbiały nadmuchiwane pontony, które musiały pokonać bez wpadania, aby zdobyć nagrodę. Obiad został podany i był smaczną miską makaronu, kurczaka i sałatki. Wraz z wybranymi napojami do wyboru. Naprawdę dobry. Załoga była doskonała. Informacje i świetna zabawa i bardzo wyluzowany. Mój najmłodszy chłopiec chciał zrobić to wszystko następnego dnia. Tak dobry stosunek jakości do ceny. Gorąco polecam.

Łódź, którą płynęliśmy, była katamaranem, typowym dla tych widzianych z plaży, ale wystarczającym dla grupy około 50-60 osób. Zaraz po podróży zabrali nas wzdłuż plaż i klifów między Lagos i Burgau, tam zatrzymaliśmy się przed zatoczką, aby zjeść obiad i wykonać różne czynności, takie jak snorkeling czy surfing. Załoga statku miała również różne gry, w których każdy mógł wziąć udział. Jeśli chodzi o załogę, wszyscy mówili po angielsku i hiszpańsku. Wyjaśnienia były podane w języku angielskim i chociaż mówiliśmy biegle po angielsku, zawsze upewniali się, że wszystko rozumiemy. Ponadto wszyscy byli bardzo przyjaźni i pomocni.

To było cudowne doświadczenie na całym wybrzeżu Lagos i świetny sposób na zwiedzanie okolicy bez rezerwacji osobnej wycieczki. Zapewnili stojące deski do wiosła i przeszkodę do gry, a jeśli wygrasz, dostaniesz darmowe piwo. Lunch był taki sobie, co było jedynym minusem podróży. Jest to świetne dla małej lub dużej grupy, a załoga jest absolutnie fantastyczna!

4 godziny zabawy i normalności, aby zapomnieć o pandemii!

Świetny dzień na wodzie, smaczny lunch. Przyjazna załoga.