Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Praga, Warszawa

Praga, Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Praga, Warszawa? Kliknij tutaj.

Praga, Warszawa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 621 opinii

Samochód był stary Zimny i niewygodny i był FANTASTYCZNY. Samochód nadawał się do charakteru podróży. Niemal cofając się w czasie do minionej epoki. Zwiedzanie budynków, które niemal z krzykiem opowiadają Historię Polski, Cierpienie i deprawację, przez które kraj przeszedł. Nasz Przewodnik był bardzo kompetentny i potrafił odpowiedzieć na nasze pytania. Gorąco polecam tę podróż, jeśli chcesz poznać historię

Odebrany z mojego hotelu i przywieziony bardzo wygodnym i klimatyzowanym autobusem. Nasza przewodniczka była bardzo kompetentna i pełna pasji, nawet biorąc pod uwagę jej osobiste doświadczenie dorastania w Warszawie, gdy przejeżdżaliśmy przez jej lokalną społeczność. Gorąco polecam wycieczkę dla tych, którzy chcą poznać polską kulturę.

Była to doskonała obserwacyjna wycieczka po Warszawie z kompetentnym i łaskawym przewodnikiem, oferującym nie tylko suche fakty, ale kontekstowe zrozumienie historii miasta i jego mieszkańców, nawet z wnikliwymi odniesieniami do aktualnych realiów życia w Warszawie. Wysoce rekomendowane. To był dobrze spędzony czas.

Bardzo udana wycieczka. Przewodnik bardzo sympatyczny, grupka mała, międzynarodowa. Warszawa w pigułce. Polecam tę wycieczkę na początek wizyty w Stolicy bo można dzięki temu zobaczyć co chcielibyśmy zobaczyć szczegółowo. Dodatkowy plus za polecenie dobrego miejsca na obiad - Podwale 25.

Rewelacyjny sposób na zwiedzanie Warszawy, bardzo kompetentny i dobrze zaopatrzony kierowca i jednocześnie przewodnik Konrad pokazał nam Warszawę jakiej wcześniej nie znaliśmy poprostu cymes