Atrakcje i wycieczki
Praga, Warszawa

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Praga, Warszawa

Na jakich wycieczkach w: Praga, Warszawa obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Praga, Warszawa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Praga, Warszawa? Kliknij tutaj.

Praga, Warszawa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 584 opinii

Cieszył się poranną wycieczką z Martinem jako naszym przewodnikiem, odwiedzającym Stare Miasto w Warszawie, ruiny żydowskiego getta i wschodni brzeg Wisły, aby poznać autentyczne historyczne budynki, które przetrwały straszliwe zniszczenia wojenne. Zdecydowaliśmy się na Pragę nad Łazienkami, ponieważ na zwiedzanie mieliśmy niecałe trzy godziny. Nasz przewodnik, Martin, na każdym przystanku wygłaszał pouczające wykłady w doskonałym angielskim. Użył laminowanych zdjęć, aby pokazać, jak przed wojną wyglądały niektóre miejsca. Ukryte podwórko z żydowską kapliczką na Pradze to była perełka – sama nigdy jej nie znalazłam. Jazda retro fiatem była frajdą i świetnym sposobem na zaplanowanie przyszłych wizyt w Warszawie. Dziękuję za niezapomnianą wycieczkę!

To była świetna i dobrze zorganizowana wycieczka. . . ta trasa daje doskonały przegląd niektórych atrakcji miasta. Zaczęliśmy od Parku Królewskiego (Łazienki), kontynuowaliśmy zwiedzanie w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, a zwiedzanie zakończyliśmy spacerem po Starym Mieście. Podzieliłem się wieloma ciekawymi informacjami i na pewno wiem, dokąd wrócić i zostać trochę dłużej na wizytę. Wycieczka jest godna polecenia.

Pavel, nasz przewodnik był wspaniały! To były szybkie cztery godziny, ale pokazał nam najważniejsze i smutne momenty polskiej historii. Nie ma mowy, abyśmy mogli zobaczyć lub poznać fakty i folklor Warszawy bez jego rozrywkowej wycieczki historycznej. Dobrze zrobiony!

Pan Olaf, nasz przewodnik, to pasjonat z krwi i kości, po wycieczce człowiek chce jeszcze i jeszcze a te 3 godziny to fantastyczny wstęp dla tych którzy przyjechali do stolicy na kilka dni,a także dla tych, którzy mają na to tylko jeden dzień. Polecam serdecznie!

Było super bardzo fachowo opowiadał nasz pan. Polecam