Więcej zdjęć

Od 125 zł za osobę

Wycieczka po Pradze autobusem i piechotą

Najważniejsze informacje
Czas trwania
3 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
hiszpański, angielski, francuski, niemiecki, włoski, rosyjski

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Na życzenie możliwy jest odbiór spod hoteli w centrum Pragi.
Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem, otrzymasz pełny zwrot kosztów

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Odkryj Pragę w trakcie autobusowo-pieszej wycieczki
  • Zobacz plac Wacława, Teatr Narodowy, Most Karola, Małą Stranę i więcej
  • Pod opieką przewodnika zwiedź pieszo teren Zamku na Hradczanach.
Wycieczka w skrócie
Odkryj Pragę w trakcie wycieczki pod opieką przewodnika, częściowo autobusem, częściowo pieszo. Odwiedź plac Wacława, Rynek Starego Miasta, Most Karola, Teatr Narodowy i wiele więcej. Następnie pod opieką przewodnika zwiedź teren Zamku na Hradczanach.
Tego możesz się spodziewać
Rozkoszuj się słynnymi atrakcjami turystycznymi Pragi, podczas gdy ekspert będzie opowiadał o tym cudownym mieście podczas 3-godzinnej wycieczki piechotą i minibusem. 

Wycieczka minibusem zaczyna się od Teatru Narodowego zbudowanego dzięki datkom mieszkańców Pragi. Zobaczysz też przepiękny Most Karola, ufundowany przez Karola IV w XIV wieku i znany na całym świecie. Miniesz też Rudolfinum, siedzibę Czeskiej Orkiestry Filharmonicznej i zobaczysz Bramę Prochową. Cofnij się w czasie na placu Wacława, miejscu w którym tradycyjnie odbywały się demonstracje, spotkania i uroczystości, w tym Aksamitna Rewolucja z 1989 roku. Zobacz na własne oczy unikatową architekturę powszechnie podziwianego Tańczącego Domu. 

W trakcie podróży przez Małą Stranę podziwiaj widoki na kościół św. Mikołaja i na Rynek Starego Miasta. Po przybyciu do Zamku na Hradczanach, dalsza część wycieczki odbędzie się na piechotę. Weź udział, pod opieką przewodnika, w pieszej wycieczce po terenie zamku, który był siedzibą władców Czech od IX wieku. Zobacz katedrę św. Wita, gdzie przechowywane są czeskie klejnoty koronne i gdzie jest pochowany król Karol IV. Po przechadzce dookoła zamku, zrób sobie przerwę na kawę w Pałacu Lobkowicza.

Następnie udaj się w dół, na Plac Małostrański, gdzie będzie na Ciebie czekał minibus. Odkryj miasto żydowskie, gdzie znajduje się najstarsza synagoga w Europie, oraz Rynek Starego Miasta, jeden z najstarszych rynków w Pradze. Podziwiaj historyczny Ratusz Miejski wraz ze sławnym Zegarem Astronomicznym zbudowanym w 1410 roku. 
Niewliczone w cenę
  • Lunch
  • Kawa
  • Opłaty za wstęp
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Ulica Narodni 38 (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Wycieczka obejmuje 2-kilometrowy spacer przez Zamek na Hradczanach, ale mimo tego jest odpowiednia również dla dzieci i osób starszych.

• Cena zniżkowa obejmuje dzieci do 10. roku życia. Cena studencka obejmuje studentów do 26 roku życia, którzy posiadają ważną kartę ISIC.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 86)

Organizator:

Gray Line Czech Republic

Numer identyfikacyjny produktu: 702