Praga: Wycieczka śladami komunizmu i shron atomowy

Numer identyfikacyjny produktu: 15368

Od 114,69 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
2 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Zwiedź schron atomowy zbudowany w latach 50. (15 metrów pod ziemią), ekspozycje z czasu zimnej wojny, autentyczny sprzęt i warsztat mask gazowych.
  • Zobacz jak wyglądało życie w okresie komunizmu i zimnej wojny w Czechosłowacji.
  • Wyspecjalizowany przewodnik opowie o życiu szpiegów, więźniów politycznych, uchodźców wojennych, dysydentów i inne autentyczne historie
Wycieczka w skrócie
Zaznaj lęku i grozy odczuwanego przez mieszkańców Pragi w okresie zimnej wojny. Poznaj historię komunizmu w Czechosłowacji, posłuchaj opowieści z tego okresu i zwiedź prawdziwy schron przeciwatomowy ukryty pod miastem oraz znajdujące się tam muzeum.
Tego możesz się spodziewać
Cofnij się w czasie do mrocznego okresu w historii Czechosłowacji. Wraz z doświadczonym przewodnikiem dowiesz się, jak wyglądało życie w kraju opanowanym przez rządy komunistyczne — okresu paranoi, szpiegostwa, strachu i przemocy.

Poznaj historię komunizmu, opowieści z trwania zimnej wojny i usłysz o największym pomniku Stalina oraz byłej siedzibie tajnych służ komunistycznych.

Następnie zwiedź największy schron przeciwatomowy w Pradze. Zbudowano go w latach 50. XX w. i miał pomieścić do 5000 ludzi.

Podczas wycieczki zobaczysz także muzeum, które znajduje się w schronie, zawierające ekspozycje z czasów zimnej wojny oraz specjalny warsztat masek przeciwgazowych.
Wliczone w cenę
  • Angielskojęzyczny przewodnik
  • Koszty transportu do i ze schronu
  • Wstęp do muzeum w schronie przeciwatomowym oraz na wystawy
Niewliczone w cenę
  • Odbiór z hotelu nie jest uwzględniony
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Miejsce spotkania znajduje się przy kasie biletowej Prague Special Tours. Kasa znajduje się w Pasażu Sztuki na zachodniej pierzei Rynku Staromiejskiego. Gdy dojdziesz do pasażu, szukaj po lewej stronie znaków kierujących na kasę biletową Prague Special Tours. Adres: Male Namesti 459/11, Praga 1, 110 00. W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy zapoznać się ze zdjęciem „Punkt startowy i kasa biletowa” w galerii. (Otwórz w Google Maps)

Od 114,69 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 18)

Organizator:

Prague Special Tours

Numer identyfikacyjny produktu: 15368