Praga rejsy i wycieczki statkiem
Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę
Najlepszy stosunek jakości do ceny
praga rejs widokowy z kolacją na szklanej łodzi z otwartym dachem

Praga: Rejs widokowy z kolacją na szklanej łodzi z otwartym dachem

Czas trwania: 3 godz.
Opinie: 32
GetYourGuide Originals
32

Podziwiaj piękno zabytków Pragi oświetlonych nocą, w tym Zamku Praskiego, podczas stylowego 3-godzinnego rejsu w formie bufetu na pokładzie…

Praga: Popularne w kategorii rejsy i wycieczki statkiem

Wyświetl wszystkie w kategorii „rejsy i wycieczki statkiem” w miejscu Praga
Bilety i wycieczki: 362

Praga: Co mówią inni?

The cruise was excellent, our guide was professional & open-minded & helpful. A lot of curious things about Prague, nice snacks and really good exhibition in the Museum of Charles. It was wonderful time, we also recommend the Drink of the Nepomucen's Youth in the cafe! :)

Przyjemnie, miło spędzony rejs. Niestety z racji iż mamy lato nie udało się nam zobaczyć oświetlonej Pragi. Mnóstwo biegających dzieci które przeszkadzają w odsłuchiwaniu przewodnika, który puszczany jest z głośników.

Praga: 50-minutowy wieczorny rejs Autor: Nikoletta, 03.08.2020

Świetna atrakcja w dobrej cenie. Statek okazał się bardzo komfortowy że świetnie zorganizowanym i smacznym lunchem. Polecam z czystym sumieniem. Ps. Palić można na górnym pokladzie

Rejs sam w sobie bez wielkiego łał dużo postoi w domach bez widoku na miasto.Natomiast jedzenie bardzo dobre i duży wybór.Ogolnie atrakcja godna polecenia.

Naprawdę godne polecenia, byliśmy zachwyceni. Przeuroczy klimat jaki tworzy się podczas rejsu z muzyką na żywo ! Jedzenie i desery bardzo dobre .

Praga: rejs z kolacją i muzyką na żywo Autor: Anonim, 27.01.2020