Więcej zdjęć

Od 66,17 zł za osobę

Praga: Piwo i tawerny

Numer identyfikacyjny produktu: 5441
Najważniejsze informacje
Czas trwania
4 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Poznaj wspaniałe czeskie bary w towarzystwie sympatycznych przewodników
  • Dowiedz się, co jeszcze warto zrobić i zwiedzić w Pradze
  • Poznaj nowych znajomych w najpopularniejszych praskich tawernach
  • Skosztuj najlepszych piw na świecie i dowiedz się, jak powstają
  • Wypij 3 darmowe piwa w trakcie wycieczki
Wycieczka w skrócie
Odkryj najlepsze tawerny w Pradze podczas 4-godzinnej wycieczki z przewodnikiem i dowiedz się, dlaczego Czesi tak uwielbiają piwo. Odwiedź 4 tradycyjne tawerny, wypij 3 darmowe piwa i poczuj się jak prawdziwy prażanin!
Tego możesz się spodziewać
Skosztuj najlepszych czeskich piw i doświadcz czeskiej gościnności podczas wycieczki po najpopularniejszych barach Pragi. Stolica Czech to prawdziwa mekka dla miłośników piwa i miejsce narodzin słynnego pilznera! Swoim debiutem w 1845 roku piwo to zrewolucjonizowało świat browarnictwa i stało się symbolem czeskiego stylu życia.

Podczas 4-godzinnej wyprawy piwnej odkryjesz najlepiej skrywane tajemnice tego narodowego trunku oraz dowiesz się, jak powstaje czeskie piwo, dlaczego uważane jest za najlepsze na świecie i dlaczego Czesi piją więcej niż inne narody. Sympatyczni przewodnicy opowiedzą Ci o okolicy i zaprowadzą do 4 typowych czeskich pubów, z których każdy specjalizuje się w innym czeskim piwie.

Poczujesz unikalną atmosferę, odprężysz się w towarzystwie nowych znajomych, skosztujesz wspaniałych piw wraz z tradycyjnymi czeskimi daniami oraz poznasz czeski styl życia i kulturę picia.Na zdraví! A jeśli pod koniec wycieczki nadal będziesz stać na własnych nogach, otrzymasz swoją własną kartę członkowską jako nagrodę i pamiątkę po nocy spędzonej w Pradze.
Wliczone w cenę
  • 3 darmowe piwa
  • Przewodnik
Niewliczone w cenę
  • Posiłki
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki

Wycieczka rozpoczyna się każdego wieczoru naprzeciwko Czeskiego Centrum Turystycznego, obok kościoła św. Mikołaja na Rynku Staromiejskim. Wycieczki rozpoczynają się o godz. 18.00 i trwają 4 godziny. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
• Aby wziąć udział w tej wycieczce, musisz mieć ukończone 18 lat. Koniecznie zabierz ze sobą ważny dowód tożsamości ze zdjęciem. SANDEMANs New Europe zachęca do rozważnego picia napojów alkoholowych.
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 121)

Organizator:

SANDEMANs NEW Europe - Czech Republic

Numer identyfikacyjny produktu: 5441