Bilet wstępu

Praga: Wstęp do czeskiego Muzeum Piwa i degustacja

Organizator atrakcji: Czech Beer Museum Prague

Praga: Wstęp do czeskiego Muzeum Piwa i degustacja

Organizator atrakcji: Czech Beer Museum Prague

Od 79,99 zł za osobę

Poznaj historię czeskiego piwa i tradycje dotyczące jego warzenia w Muzeum Piwa. Poznaj historię i tajemnice związane z procesem warzenia piwa. Skosztuj 4 rodzajów czeskich piw i na końcu wizyty zabutelkuj własne piwo z własną etykietą.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Uzyskaj wyjątkowy wgląd w magię tworzenia czeskiego piwa
 • Skosztuj 4 różnych piw w 2 pubach typu showroom
 • Stwórz i zabutelkuj własne piwo używając sprzętu znajdującego się w browarze
Pełny opis
Twoja 90-minutowa wycieczka po czeskim Muzeum Piwa rozpoczyna się przeglądem światowej historii piwa. Udasz się w podróż w czasie - od złotego wieku czeskiego piwowarstwa aż po dzień dzisiejszy. Podczas kolejnego etapu wycieczki odkryjesz tajemną magię stojącą za warzeniem czeskiego piwa przy użyciu modeli browarów i słodowni. Poczuj intensywny zapach chmielu i słodu. Udaj się w podziemia do XIII-wiecznych piwnic i zobacz jak wyglądał warsztat bednarza, a także jak wykopywany i przechowywany był lód, zanim wynaleziony został proces schładzania. Podczas wycieczki zobaczysz setki artefaktów historycznych. Trasa jest wzbogacona realistycznym wystrojem i prezentacjami wideo. Rozkoszuj się 4 typami czeskich piw w 2 pubach typu showroom - jeden z lat 20., a drugi z czasów komunistycznych. W ostatniej części wycieczki udasz się do pomieszczenia rozlewni, gdzie będziesz mógł/mogła stworzyć wyjątkową pamiątkę z Pragi. Otrzymasz butelkę, którą napełnisz używając wyposażenia browaru, a następnie samodzielnie zakorkujesz butelkę. W końcu stworzysz własną etykietę i nakleisz ją na butelkę - Twoja pamiątka jest gotowa!
Wliczone w cenę
 • Wstęp do muzeum
 • 4 próbki piwa
 • Twoja spersonalizowana butelka piwa

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Czeskie Muzeum Piwa, Husova 7, Praga 1

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4 /5

  na podstawie 503 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   3,9/5
  • Jakość usług
   4,2/5
  • Organizacja
   4/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  Przeczytaj kilka recenzji, które mówią, że było to małe muzeum z dwoma pokojami. Zignoruj te recenzje. Mnóstwo do zobaczenia i przeczytania. Bardzo pouczające ze sprytnymi animacjami na niektórych bitach. Degustatorzy byli dobrej wielkości i całkiem smaczni. Fajnie było też butelkować i oznaczać własne piwo. Kiedy tam byliśmy, prowadziła go tylko jedna osoba, więc możesz po prostu trochę poczekać - bądź cierpliwy, w końcu przyjdzie. Poleciłbym tę aktywność.

  Czytaj dalej

  25 lutego 2022

  Browar w Pilźnie odwiedziliśmy dzień wcześniej. Więc już dużo wiedzieliśmy i spacerowaliśmy po muzeum, zamiast czytać wszystko. Piwnica, w której podaje się piwo, jest trochę niemiła. Wszystkie lalki sprawiły, że poczuliśmy się trochę nieswojo i wypiliśmy piwo w barze we frontowym pokoju. Piwo było pyszne. Pomysł na muzeum jest bardzo dobry. Ale zdecydowanie można by poprawić w niektórych miejscach. Najlepiej uznaliśmy butelkowanie własnej butelki.

  Czytaj dalej

  18 stycznia 2022

  Jest to małe, ale interesujące muzeum poświęcone historii i rozwojowi piwa od starożytnych Greków do współczesności. To, co czyni to doświadczenie wyjątkowym, to możliwość spróbowania 4 różnych stylów czeskiego piwa z małych browarów (każdy 1/4 litra) w autentycznej podziemnej jaskini w muzeum. Bardzo przyjemny godzinny relaks w samym sercu praskiej starówki i świetna cena.

  Czytaj dalej

  18 stycznia 2020

  Numer identyfikacyjny produktu: 63835