Atrakcje i wycieczki Poznań

Poznań: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Poznań? Kliknij tutaj.

Poznań: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 53 opinii

Doskonała obsługa klienta!

Trasa była bardzo miła. Świetnie się bawiliśmy z naszą kompetentną przewodniczką Anną. To, co podniosło doświadczenie na wyższy poziom, to obsługa klienta, z którą musiałem się skontaktować z powodu własnego błędu. Zarezerwowałem wycieczkę dwa razy (nie pytaj mnie, jak i dlaczego) i nie zauważyłem jej do czasu wycieczki. Zadzwoniłem do polskiego przedstawiciela, który powiedział mi, żebym wysłał e-mail do centrali, ponieważ wszystko zarezerwowałem online. W ciągu zaledwie kilku godzin wpłacili dodatkową opłatę na moje konto. Właśnie wysłałem im e-mailem, co się stało, bez żadnych pytań. Wspaniały!

Świetna wycieczka ze wspaniałą Ola As My Guide

Miałem cudowną trasę koncertową z Olą (Alekdandra), która jest najbardziej uroczą i bardzo dobrze wykształconą oraz historykiem sztuki i architektury, która jest bardzo zaangażowana w sprawy kultury i zachowania Poznania. Pokazała mi wiele piękna Poznania i jego fascynującej historii. To naprawdę było jak pójść na studia. Jeśli masz szczęście odwiedzić Poznań, musisz poprosić Olę o przewodnika.

Zarezerwowaliśmy wycieczkę online. Zostaliśmy odebrani w umówionym czasie. Wycieczka była warta zachodu jako przegląd. Następnie ponownie odwiedziliśmy niektóre z zabytków. Ogłoszenia były przekazywane przez słuchawki, niektóre z nich nie były już aktualne, ale były komentowane przez kierowcę.

To była bardzo ciekawa wycieczka po mieście z wieloma zabytkami. Przewodnik pokazał nam dokładnie odpowiednie zabytki. Mamy wgląd w historię miasta. To było bardzo piękne.

Wycieczka po mieście była bardzo ciekawa, a przewodnik był przygotowany.