Atrakcje i wycieczki
Postojna

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Postojna – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Postojna

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Postojna?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Postojna obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Postojna: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Postojna? Kliknij tutaj.

Postojna: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 407 opinii

Trasa była świetna, nasz przewodnikBarbara był miły i jasno wyjaśnił Lublanę i Słowenię. Wybraliśmy punkt odbioru w hotelu w parku, na stronie internetowej pokazuje 8:45, ale informacje o aktualizacji pokazują 8: 15-8: 30. Przyjechaliśmy, ale nie zobaczyłem przewodnika, na szczęście zadzwoniłem do agencji, powiedział mi, że powinien być 8:45 (dziwnie), ale wyjaśnił, że pomóż mi znaleźć mojego przewodnika. Wycieczka była dobra i miała wystarczająco dużo czasu na oba zabytki. Mini van był Mercedes, w dobrym stanie. Gorąco polecam „robić w Słowenii”

Świetna wycieczka, której nie można przegapić?

To był świetny wybór, gdy pływaliśmy po Słowenii. Tak łatwo było zlokalizować personel, kiedy wysiedliśmy ze statku, a nasz przewodnik był bardzo przyjazny i dobrze poinformowany, gdy jechaliśmy do naszych miejsc docelowych. Jedna wskazówka - upewnij się, że masz ciepłe ubrania do jaskiń, ponieważ jest bardzo zimno. Musieliśmy wynająć płaszcz / pelerynę po 4 € za sztukę (więc wszyscy wyglądaliśmy jak coś z Hobbita!), Ale to się spełniło. Zdecydowanie polecam rezerwację przed wyjazdem, jeśli podróżujesz.

Sanda to naprawdę fajny przewodnik turystyczny! Była bardzo kompetentna i bardzo miła. Jaskinia i Zamek były obowiązkowymi miejscami w Słowenii. Bardzo Spektakularny

Mała grupa, kompetentny przewodnik. Cena jest rozsądna biorąc pod uwagę wtrącenia. Dobry sposób na zobaczenie zamku i jaskiń.

Bardzo podobała nam się nasza podróż z Niną, całkiem sprytną, miłą przewodniczką.