Atrakcje i wycieczki Portugalia

Portugalia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Portugalia? Kliknij tutaj.

Portugalia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 194 210 opinii

Wycieczka w pełni nas usatysfakcjonowała. Liczyliśmy się z tym, że możemy nie zobaczyć delfinów czy wielorybów w ogóle natomiast udało się być blisko 2 dużych grup delfinów oraz zobaczyć aż 9 różnych kaszalotów. Świetne doświadczenie, biolog na pokładzie wiele wyjaśniał i odpowiadał na pytania. Gorąco polecamy rejs łodzią Zodiac z obserwacją :)

Podróż mimo złej pogody była ok, nasz kierowca i przewodnik bardzo przyjazny, miły opowiadał o Maderze i zwiedzanych miejscach. W Porto Monitz pogoda nas zaskoczyła, można było się wykąpać. Słońce, i jeszcze raz słońce. Należy wspomnieć o rekomendacji naszego przewodnika odnośnie lunchu, posłuchaliśmy i się nie zawiedliśmy.

mała, klimatyczna, rodzinna restauracja, świetna atmosfera. Dwie wspaniale śpiewające fado kobiety i wtórujący im od czasu do czasu barman, co było niezwykle sympatyczne

Polecam , kierowca super jazda 4x4 bardzo bezpieczna pomimo ciężkich wjazdów i zjazdów ! Jeśli ktoś lubi przypływ adrenaliny to taka przejażdżka jest dla niego !

Doskonała wycieczka ,profesjonalny przewodnik bardzo zabawny