Atrakcje i wycieczki
Portugalia

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Portugalia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Portugalia? Kliknij tutaj.

Portugalia: Co mówią inni?

Spędziliśmy wspaniały dzień. Niestety nasz przewodnik nie mówił dobrze po angielsku, ale mieliśmy dobrą grupę ludzi podczas naszej podróży, a w winnicach wszyscy mówili po angielsku. Zostaliśmy odebrani o 8.45 i spotkaliśmy naszych towarzyszy podróży, którzy byli już na pokładzie. 8 w sumie. Około 90 minutowa wycieczka do doliny Douro. Następnie malowniczy przejazd doliną. Poszliśmy do Sandeman Quinta, która była pięknym miejscem. Świetny widok. Mieliśmy krótką wycieczkę i 2 degustacje portowe. Chodziło o odpowiednią ilość. Następnie udaliśmy się do Pinhao na lunch w lokalnej restauracji. Bardzo obfite oferty żywnościowe. Dużo wina w cenie. Cała ósemka naszej trasy dobrze się układała. Mieliśmy godzinną podróż w dół i z powrotem na rzekę. Gdybym poszedł jeszcze raz, przegapiłbym wycieczkę łodzią. Na pokładzie było dość tłoczno i dużo widać z drogi. Nasza druga wizyta była w małej winnicy, która również była w pięknym miejscu. Krótko porozmawiaj i posmakuj oliwy z oliwek i chleba, a nas

To było wspaniałe doświadczenie! Mam lekką obsesję na punkcie muzyki i naprawdę nie mogłem się tego doczekać. Zdecydowanie mi się podobało. Przewodnik (tajski) był doskonały. Była bardzo przyjazna, kompetentna i sprawiła, że doświadczenie było zabawne, zabawne i interesujące. Muzyka była fantastyczna i bardzo smakowało mi również jedzenie. Ustawienie było bardzo ładne, a kelner był bardzo przyjazny i zabawny.

To była świetna wycieczka z naszą przewodniczką Sarah. Doskonale odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i wyjaśniła nam wiele o florze i faunie.

Everything was perfect,a lot of fun and laugh with our guide.I had an amazing day

La guía fue muy amena y entusiasta par explicarnos la historia del Fado