Dodaj daty

Porto San Paolo Beach, Italy

Porto San Paolo Beach, Italy – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

San Teodoro: Stand Up Paddleboard Tour z przekąską

1. San Teodoro: Stand Up Paddleboard Tour z przekąską

Poznaj piękną Sardynię podczas tej przygody z wiosłowaniem na desce ze swoim instruktorem. Spędź wspaniały dzień na paddleboardingu na morzu, podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na drugą co do wielkości wyspę na Morzu Śródziemnym, a następnie zjedz pyszną przekąskę. Spotkaj się ze swoim instruktorem w miejscu spotkania, aby rozpocząć swoją przygodę. Wyrusz na turkusowe wody i zaspokój swoje pragnienie adrenaliny, ucząc się, jak wiosłować na stojąco, wchodząc na morza i wokół spektakularnych wysepek. Wiosłuj i podziwiaj północno-wschodnią Sardynię. W zależności od dnia instruktor zabierze Cię na zwiedzanie różnych miejsc, takich jak Olbia, San Teodoro, Golfo Aranci, Porto San Paolo, Porto Rotondo i Costa Smeralda. Celem tego sportu jest próba utrzymania się na desce wiosłowej. Baw się przy tym świetnie i popraw swoje zdrowie i samopoczucie zwiększając dzienną dawkę ruchu.

Z Porto San Paolo: całodniowa wycieczka łodzią Tavolara ze wszystkimi opłatami.

2. Z Porto San Paolo: całodniowa wycieczka łodzią Tavolara ze wszystkimi opłatami.

Zanurz się w krystalicznych wodach chronionego obszaru morskiego Tavolara podczas 7-godzinnej wycieczki. Wspólnie zdecydujemy, gdzie pojechać i jak długo zostać, odwiedzimy najpiękniejsze miejsca dnia w oparciu o codzienne warunki pogodowe. Wynajem trwa 7 godzin, zaczyna się od odprawy na pokładzie, rejestracji wszystkich uczestników, kapitan wyjaśni zasady na pokładzie, będzie dla Ciebie punktem odniesienia we wszystkich atrakcjach i w trakcie nawigacji poinformuje Cię, dokąd się wybierasz są i co zobaczysz. Możesz wraz z nim ustalić godziny poszczególnych przystanków, zawsze zgodnie z morskimi warunkami pogodowymi. Pierwszy cel (wyspa koni lub Isola Piana lub Plaża Doktora), następnie udasz się do kolejnej zatoki i/lub udasz się na wyspę Tavolara. Wyspa Molara jest zazwyczaj kolejnym celem podróży, z wyjątkiem dni intensywnego mistralu, kiedy wolisz odwiedzić zachodnią stronę obszaru morskiego, gdzie znajdują się liczne zatoczki i zatoczki, które oferują krajobrazy i kolory identyczne z basenami Molara. Kolejnym kierunkiem, który wybrał nasz kapitan, jest rejon płaskich kamieni – cala girgolu, miejsce rozsławione przez żółwią skałę. W ciągu 7 godzin wynajmu odwiedzisz 4-5 różnych lokalizacji. W jednym z nich kapitan po kąpieli zaproponuje orzeźwiający aperitif. Następnie wróci do portu i przystąpi do odprawy. Rezygnacja z ustalonego planu podróży pozwoli nam w pełni cieszyć się kolorami i przejrzystością wody, wolimy skierować dziób naszej łodzi w stronę osłoniętych od wiatrów i fal zatoczek, aby wspólnie doświadczyć piękna naszego Morskiego Obszaru Chronionego .

Ekskluzywne wrażenia z prywatnej łodzi

3. Ekskluzywne wrażenia z prywatnej łodzi

Doświadczenie będzie miało miejsce głównie w Tavolara Island Park, chronionym obszarze morskim. Ciepłe i krystalicznie czyste wody, białe plaże i relaksujące zakątki, z dala od chaosu i zanieczyszczeń. Wyruszymy w poszukiwaniu najbardziej sugestywnych i spokojnych miejsc, a przy odrobinie szczęścia uda nam się wypatrzyć żyjące w okolicy delfiny. Mogliśmy zatrzymać się na posiłek w jednej z restauracji (na życzenie, za dopłatą) na pobliskich plażach lub napić się dobrego białego wina o zachodzie słońca. Wyspa Tavolara, baseny Molara, Cala Brandinchi, Lu Impostu, La Cinta itp. Do niektórych z tych miejsc można dotrzeć tylko drogą morską, ze spersonalizowanymi wycieczkami. Możliwość zmiany trasy po uzgodnieniu z wyłącznym doliczeniem kosztu paliwa.

Sardynia: SUP-Paddleboard Tour Sunris z lekcją i przekąskami

4. Sardynia: SUP-Paddleboard Tour Sunris z lekcją i przekąskami

Poznaj piękno Sardynii w blasku i spokoju wschodzącego słońca podczas wycieczki z przewodnikiem na desce SUP z Porto Istana lub Porto San Paolo o Cala Girgolu (spiaggia delle vacche) lub Cala Moresca (Golfo Aranci). Weź udział w lekcji SUP krok po kroku z wykwalifikowanym instruktorem, a następnie szybuj wzdłuż linii brzegowej w poszukiwaniu zapierających dech w piersiach widoków i lokalnej przyrody. Poznaj swojego przewodnika i przygotuj wiosło, deskę i kamizelkę ratunkową. Udaj się na plażę, gdzie Twój przewodnik dostarczy Ci łatwych do wykonania instrukcji dotyczących podstawowych technik wiosłowania SUP. Wyrusz na wycieczkę, gdy poranny blask uderza w spokojne wody. Powitaj poranne światło, przechodząc obok zakrzywionych zatoczek i spoglądając w dół przez krystalicznie czystą wodę na piaszczyste dno poniżej. Miej szansę spotkać mewy, ryby, a nawet delfiny. Po drodze delektuj się słodkimi przekąskami z kawą i sokiem. Wróć do punktu początkowego pod koniec wycieczki.

Porto San Paolo Beach, Italy: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Porto San Paolo Beach, Italy? Kliknij tutaj.