Porto Moniz

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Porto Moniz: największe atrakcje

Porto Moniz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Porto Moniz? Kliknij tutaj.

Porto Moniz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 991 opinii

Przewodnik sympatyczny, zabawny. Wyraźnie tłumaczył i opowiadał o każdej mijanej atrakcji, mieścinie itp. Odbiór dosłownie 20 metrów od hotelu z przystanku, dzień wcześniej dostaliśmy mapkę z dokładną lokalizacją mimo, że nie dało się nie trafić. Powrót praktycznie w to samo miejsce. Widoki piękne, w Porto Moniz dwie godziny czasu więc można spokojnie się wykąpać lub coś zjeść. Ogólnie polecamy z czystym sumieniem:)

Przepiękne widoki! Zdecydowanie wynagradzały zmienna pogodę. Wycieczka zdecydowanie warta polecenia. Niestety czasami słabo słychać przewodnika, który dużo opowiada w czasie jazdy. Poza tym wszystko jak najbardziej super :)

This was exactly what I needed, the guide was talking only when he was not driving, and as a local pearson he knew the best ;) we have enough time to swim in Porto Moniz! I definitely recommed this trip!

Wspaniala niezapomniana wycieczka jeepem z wytrawnym kierowca I przewodnikiem Renato swietnie przygotowana !! Bedziemy zawsze mile wspominac Renato !! Dziekujemy !

Wspaniala wycieczka I wspanialy kierowca Renato piekne widoki swietnie przygotowane wszystko Bedziemy zawsze wspominac I niezapomnimy Dziekujemy Renato !!