Porto
Dla dorosłych

Liczba znalezionych atrakcji: 166
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Porto Dla dorosłych

Z Porto: Dolina Douro z wycieczką statkiem, degustacją wina i lunchem

Z Porto: Dolina Douro z wycieczką statkiem, degustacją wina i lunchem

Zwiedzanie Douro to wyjątkowe doświadczenie łączące piękno przyrody z bogactwem kulturowym i historycznym, nie zapominając przy tym o gastronomii regionu. Z nami będziesz miał okazję odwiedzić dwa odrębne i charakterystyczne miejsca w Douro. Poznaj proces produkcji wina i ciesz się degustacją najlepszych win w regionie. Podziwiaj stuletnie winnice, winnice tarasowe i metody produkcji, które sprawiają, że wina Douro są wyjątkowe na całym świecie. Wyrusz z nami na wycieczkę łodzią (trwającą 1 godzinę) wzdłuż rzeki Douro, będziesz mógł podziwiać wspaniałe krajobrazy, zbocza winnic i słynne tarasy. Chwile relaksu i kontemplacji podczas żeglugi po spokojnych wodach rzeki pozostaną w Twojej pamięci. Dopełnij to doświadczenie wyjątkowymi smakami, których nie zapomnisz, delektując się obiadem o tradycyjnych smakach, serwowanym przy stole. Stwórz wyjątkową okazję do poznania regionu, poznania jego historii, podziwiania oszałamiających krajobrazów i skosztowania pysznej lokalnej kuchni. To będzie niezapomniane przeżycie.

Porto: rejs pod 6 mostami na rzece Duero

Porto: rejs pod 6 mostami na rzece Duero

Wsiądź na pokład oryginalnej łodzi służącej do transportu beczek porto z regionu Duero do Gai i Porto. Łodzie zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt nawigacyjny, aby zapewnić pasażerom najwyższy komfort. Ciesz się urokami rejsu, którego trasa rozpoczyna się w historycznym centrum Porto, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO, i wiedzie w górę rzeki do Freixo, a następnie w dół w kierunku ujścia Duero. Skorzystaj z okazji, aby podziwiać wspaniały, zapierający dech w piersiach krajobraz. Poznaj historię 6 mostów łączących Vila Nova de Gaia i Porto. Odkryj ciekawe miejsca w obu miastach. 

Porto: Fado Show na żywo z kieliszkiem wina porto

Porto: Fado Show na żywo z kieliszkiem wina porto

Poznaj wyjątkową portugalską formę muzyczną fado podczas występu na żywo w kameralnym otoczeniu Casa do Fado. Ciesz się kieliszkiem wina porto, gdy dowiesz się więcej o tym aspekcie portugalskiej tożsamości, ogłoszonym przez UNESCO „niematerialnym dziedzictwem kulturowym ludzkości”. Przenieś się do starego Porto podczas wycieczki do Casa do Fado, projektu opracowanego przez przyjaciół, którzy kochają gatunek muzyczny. Wybierz jeden z trzech lokali Casa do Fado w historycznym centrum Porto: A Casa do Fado – Ribeira, XIX-wieczna piwnica, A casa do Fado – Sé, dawny warsztat lutniczy gitary, A Casa do Fado – São João Novo, mieszczący się w starych spiżarniach klasztoru/kościoła São João Novo, pochodzących z końca XVI wieku i znajdujących się pod zakrystią kościoła. Słuchaj występów wybitnych muzyków na żywo w miejscu o akustyce idealnie przystosowanej do fado. Wypij kieliszek wina porto, napoju, z którego słynie Porto, i dowiedz się więcej o muzyce i jej pochodzeniu.

Porto: Torre dos Clerigos bilet wstępu

Porto: Torre dos Clerigos bilet wstępu

Zwiedź jedną z najbardziej kultowych atrakcji Porto w swoim tempie dzięki biletowi wstępu na wieżę Kleryków (Torre dos Clérigos). Wieża znajduje się przy kościele Kleryków (Igreja dos Clérigos). Widać ją z wielu punktów w Porto i jest jednym z symboli miasta. Wieżę dla bractwa Clérigos wybudował Nicolau Nasoni, włoski architekt i malarz, szczególnie popularny na północy Portugalii w XVIII wieku. Budowę kościoła rozpoczęto w 1732 roku, a zakończono w roku 1750. Budowę monumentalnych schodów przed kościołem ukończono w latach 50. XVIII wieku. Główną fasadę zdobią motywy barokowe. Wejdź na wspaniałą dzwonnicę kościoła, aby podziwiać przepiękną panoramę całego miasta, w tym najważniejsze atrakcje. Następnie odwiedź wystawę w budynku Clérigos. Obejrzyj kolekcje „Irmandade dos Clérigos” oraz „Christus”, zawierające dzieła z XVIII i XIX wieku, w tym meble, obrazy i szaty liturgiczne.

Porto: rejs pod 6 mostami rzeki Duero

Porto: rejs pod 6 mostami rzeki Duero

Udaj się w tradycyjny rejs śladem 6 mostów po rzece Duero i poczuj się jak dawni handlarze wina, którzy transportowali ten napój z doliny do piwniczek. Wejdź na pokład łodzi i popłyń po lśniących wodach rzeki Duero. Zachwyć się z poziomu wody pięknymi krajobrazami i budynkami z czerwonymi dachami, jakie zdobią okolice Ribeira i Vila Nova de Gaia. Cofnij się w czasie na pokładzie łodzi typu rabelo, którymi niegdyś transportowano wino. Zobacz zabytkowe mosty łączące Porto i Vila Nova de Gaia, przepływając pod nimi łodzią. Poznaj proces budowy mostów i związane z nimi ciekawostki. Będąc pod ostatnim z mostów, zwróć uwagę na piaszczyste plaże w nadmorskiej dzielnicy Foz do Douro. W miejscu tym rzeka Duero uchodzi do oceanu.

Dolina Douro: Wycieczka winiarska z lunchem, degustacjami i rejsem po rzece

Dolina Douro: Wycieczka winiarska z lunchem, degustacjami i rejsem po rzece

Rozpocznij wycieczkę po dolinie Douro w Porto, poznając historię regionu i wina podczas jazdy. Zatrzymaj się w Amarante na przerwę na kawę, odwiedź kościół i klasztor São Gonçalo i skosztuj wypieków z kultowych sklepów. Kontynuuj podróż do rodzinnej winnicy w Sabrosa na wycieczkę z przewodnikiem i degustację wina. Ciesz się pysznym lunchem połączonym z winami Douro, z widokiem na winnice. Po obiedzie pojedź do Pinhão, zatrzymując się w punkcie widokowym São Cristovão, aby podziwiać wspaniałe widoki na dolinę Douro. Zobacz, gdzie rzeka Pinhão łączy się z rzeką Douro, a następnie wyrusz w rejs po rzece przez bujne krajobrazy. Po południu zwiedź renomowaną winnicę, taką jak Quinta da Roeda lub Quinta São Luiz. Poznaj historię winnicy i sekrety produkcji wina oraz skosztuj ich win. Wróć do Porto malowniczą drogą N222, znaną z zapierających dech w piersiach widoków.

Karta Porto Card z transportem (1, 2, 3 lub 4 dni)

Karta Porto Card z transportem (1, 2, 3 lub 4 dni)

Zobacz zabytki Porto we własnym tempie dzięki karcie Porto Card plus transport, ważnej przez 1, 2, 3 lub 4 dni. Skorzystaj z nawet 150 zniżek i korzyści, takich jak bezpłatny wstęp do 7 miejskich muzeów, 20% zniżki na rejsy po rzece Duero i do 50% zniżki na degustacje wina porto. Karta Porto Card to Twój klucz do miasta, oferujący zniżki na pokazy, centra tematyczne, wycieczki turystyczne w Porto i północnej Portugalii, restauracje, sklepy z winami i sklepy z modą. Poniżej znajduje się krótka lista niektórych korzyści, z których możesz skorzystać: • bezpłatny przejazd metrem do Porto (wszystkie linie) • Bezpłatny autobus STCP (wszystkie linie) • bezpłatny pociąg CP Porto (z miasta do Paredes, Paramos, Lousado, Vila das Aves) • 50% zniżki w piwnicach z winem porto Real Companhia Velha • Casa Do Infante-Museu (bezpłatny wstęp)* • Casa-Museu Guerra Junqueiro (bezpłatny wstęp)* • Casa-Museu Marta Ortigão Sampaio (wstęp bezpłatny)* • Museu Romantico (wstęp bezpłatny)* • Museu Do Papel-Moeda (wstęp bezpłatny)** • Museu Do Vinho Do Porto (bezpłatny wstęp)* • Do 50% zniżki w Casa Da Música • 25% zniżki w Tower + Exhibition Igreja e Torre dos Clérigos • 50% zniżki w Museu Da Farmácia Do Porto • 50% zniżki w Museu Da Misericórdia Do Porto • 50% zniżki w Museu De Arte Sacra E Arqueologia • 50% zniżki w Museu Militar Do Porto • 50% zniżki w Museu Nacional Da Imprensa • 50% zniżki w Museu Nacional Soares Dos Reis • 50% zniżki w Museu Das Marionetas • 50% zniżki w Museu Dos Transportes e Comunicações • 50% zniżki w Teatro Nacional São João • 35% zniżki w katedrze (krużganki) • 35% zniżki w World Of Discoveries, Interactive Museum & Theme Park • 30% zniżki w Sea Life Porto • 25% zniżki w Paço Episcopal • 25% zniżki w Igreja Monumento S. Francisco • 25% zniżki w Zoo Santo Inácio (tylko bilety indywidualne) • 25% zniżki w Palácio Da Bolsa • 20% zniżki w Museu De Arte Contemporânea De Serralves • 10% zniżki na Tour FC Porto Museum + Stadium * Zamknięte w poniedziałki ** Zamknięte w weekendy

Porto: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem i rejs po rzece Douro

Porto: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem i rejs po rzece Douro

Weź udział w wycieczce elektrycznym tuk-tukiem po Porto, odkrywając główne zabytki miasta. Wybierz wycieczkę prywatną lub wspólną. Miń tuk-tukiem katedrę Sé w zabytkowym centrum miasta, po czym przejedź aleją Aliados. Następnie podziwiaj Porto w ramach spokojnego rejsu po rzece Duero. Rozpocznij przejażdżkę elektrycznym tuk-tukiem w zabytkowym centrum miasta. Jadąc przez miasto, zachwyć się niektórymi z jego najbardziej znanych zabytków, w tym stacją kolejową Porto-São Bento, katedrą i wieżą Clérigos. Kontynuuj wycieczkę aleją Aliados i przejedź obok księgarni Lello, aby dotrzeć do brzegu rzeki Duero. Podziwiaj piękno rzeki, po czym zakończ wycieczkę przejazdem przez Palácio da Bolsa, mijając po drodze okolicę Miragaia. Po 50-minutowej przejażdżce tuk-tukiem możesz wziąć udział w rejsie tradycyjną łodzią rabelo wzdłuż rzeki Duero. Trwa on 55 minut i obejmuje takie atrakcje jak 6 mostów Porto oraz Vila Nova de Gaia.

Porto: Rejs po mostach z opcjonalną wycieczką do winiarni

Porto: Rejs po mostach z opcjonalną wycieczką do winiarni

Podziwiaj starówkę Porto z typowymi domami i tętniącą życiem dzielnicę Ribeira podczas rejsu wycieczkowego po rzece Duero. Podziwiaj widoki na most Ponte da Arrábida, który łączy dwa brzegi rzeki. Wyrusz w rejs krajoznawczy po rzece Duero i podziwiaj jej malowniczy brzeg. Skorzystaj z aplikacji „Bridges Cruise” z komentarzem w 16 językach. Do rejsu możesz dodać wizytę w winiarni z degustacją różnych win.

Porto: Spiritus Multimedia Show bilet wstępu

Porto: Spiritus Multimedia Show bilet wstępu

Wejdź do wciągających wrażeń artystycznych dzięki biletowi do Spiritus, audiowizualnego doświadczenia, które łączy światło, muzykę i architekturę kościoła Clérigos w Porto. Podziwiaj, jak zmienia się to religijne miejsce podczas pokazu stworzonego przez OCUBO. Pokaż swój bilet przy wejściu do kościoła i wejdź do XVIII-wiecznego barokowego budynku z dzwonnicą o wysokości 75 metrów. Podziwiaj abstrakcyjny wygląd i intensywną ścieżkę dźwiękową architektury kościoła, która jest wypełniona wizualną poezją, światłem i muzyką. Zobacz, jak ten multimedialny, nocny program rozwija wiersz Álvaro de Campos „W końcu najlepszym sposobem na podróżowanie jest czuć”. Poczuj piękno życia i zastanów się nad swoim miejscem na tym świecie.

Porto

Porto

Nasze najbardziej polecane Porto Dla dorosłych

Z Porto: Dolina Douro z wycieczką statkiem, degustacją wina i lunchem

Z Porto: Dolina Douro z wycieczką statkiem, degustacją wina i lunchem

Zwiedzanie Douro to wyjątkowe doświadczenie łączące piękno przyrody z bogactwem kulturowym i historycznym, nie zapominając przy tym o gastronomii regionu. Z nami będziesz miał okazję odwiedzić dwa odrębne i charakterystyczne miejsca w Douro. Poznaj proces produkcji wina i ciesz się degustacją najlepszych win w regionie. Podziwiaj stuletnie winnice, winnice tarasowe i metody produkcji, które sprawiają, że wina Douro są wyjątkowe na całym świecie. Wyrusz z nami na wycieczkę łodzią (trwającą 1 godzinę) wzdłuż rzeki Douro, będziesz mógł podziwiać wspaniałe krajobrazy, zbocza winnic i słynne tarasy. Chwile relaksu i kontemplacji podczas żeglugi po spokojnych wodach rzeki pozostaną w Twojej pamięci. Dopełnij to doświadczenie wyjątkowymi smakami, których nie zapomnisz, delektując się obiadem o tradycyjnych smakach, serwowanym przy stole. Stwórz wyjątkową okazję do poznania regionu, poznania jego historii, podziwiania oszałamiających krajobrazów i skosztowania pysznej lokalnej kuchni. To będzie niezapomniane przeżycie.

Porto: rejs pod 6 mostami na rzece Duero

Porto: rejs pod 6 mostami na rzece Duero

Wsiądź na pokład oryginalnej łodzi służącej do transportu beczek porto z regionu Duero do Gai i Porto. Łodzie zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt nawigacyjny, aby zapewnić pasażerom najwyższy komfort. Ciesz się urokami rejsu, którego trasa rozpoczyna się w historycznym centrum Porto, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO, i wiedzie w górę rzeki do Freixo, a następnie w dół w kierunku ujścia Duero. Skorzystaj z okazji, aby podziwiać wspaniały, zapierający dech w piersiach krajobraz. Poznaj historię 6 mostów łączących Vila Nova de Gaia i Porto. Odkryj ciekawe miejsca w obu miastach. 

Porto: Fado Show na żywo z kieliszkiem wina porto

Porto: Fado Show na żywo z kieliszkiem wina porto

Poznaj wyjątkową portugalską formę muzyczną fado podczas występu na żywo w kameralnym otoczeniu Casa do Fado. Ciesz się kieliszkiem wina porto, gdy dowiesz się więcej o tym aspekcie portugalskiej tożsamości, ogłoszonym przez UNESCO „niematerialnym dziedzictwem kulturowym ludzkości”. Przenieś się do starego Porto podczas wycieczki do Casa do Fado, projektu opracowanego przez przyjaciół, którzy kochają gatunek muzyczny. Wybierz jeden z trzech lokali Casa do Fado w historycznym centrum Porto: A Casa do Fado – Ribeira, XIX-wieczna piwnica, A casa do Fado – Sé, dawny warsztat lutniczy gitary, A Casa do Fado – São João Novo, mieszczący się w starych spiżarniach klasztoru/kościoła São João Novo, pochodzących z końca XVI wieku i znajdujących się pod zakrystią kościoła. Słuchaj występów wybitnych muzyków na żywo w miejscu o akustyce idealnie przystosowanej do fado. Wypij kieliszek wina porto, napoju, z którego słynie Porto, i dowiedz się więcej o muzyce i jej pochodzeniu.

Porto: Torre dos Clerigos bilet wstępu

Porto: Torre dos Clerigos bilet wstępu

Zwiedź jedną z najbardziej kultowych atrakcji Porto w swoim tempie dzięki biletowi wstępu na wieżę Kleryków (Torre dos Clérigos). Wieża znajduje się przy kościele Kleryków (Igreja dos Clérigos). Widać ją z wielu punktów w Porto i jest jednym z symboli miasta. Wieżę dla bractwa Clérigos wybudował Nicolau Nasoni, włoski architekt i malarz, szczególnie popularny na północy Portugalii w XVIII wieku. Budowę kościoła rozpoczęto w 1732 roku, a zakończono w roku 1750. Budowę monumentalnych schodów przed kościołem ukończono w latach 50. XVIII wieku. Główną fasadę zdobią motywy barokowe. Wejdź na wspaniałą dzwonnicę kościoła, aby podziwiać przepiękną panoramę całego miasta, w tym najważniejsze atrakcje. Następnie odwiedź wystawę w budynku Clérigos. Obejrzyj kolekcje „Irmandade dos Clérigos” oraz „Christus”, zawierające dzieła z XVIII i XIX wieku, w tym meble, obrazy i szaty liturgiczne.

Porto: rejs pod 6 mostami rzeki Duero

Porto: rejs pod 6 mostami rzeki Duero

Udaj się w tradycyjny rejs śladem 6 mostów po rzece Duero i poczuj się jak dawni handlarze wina, którzy transportowali ten napój z doliny do piwniczek. Wejdź na pokład łodzi i popłyń po lśniących wodach rzeki Duero. Zachwyć się z poziomu wody pięknymi krajobrazami i budynkami z czerwonymi dachami, jakie zdobią okolice Ribeira i Vila Nova de Gaia. Cofnij się w czasie na pokładzie łodzi typu rabelo, którymi niegdyś transportowano wino. Zobacz zabytkowe mosty łączące Porto i Vila Nova de Gaia, przepływając pod nimi łodzią. Poznaj proces budowy mostów i związane z nimi ciekawostki. Będąc pod ostatnim z mostów, zwróć uwagę na piaszczyste plaże w nadmorskiej dzielnicy Foz do Douro. W miejscu tym rzeka Duero uchodzi do oceanu.

Dolina Douro: Wycieczka winiarska z lunchem, degustacjami i rejsem po rzece

Dolina Douro: Wycieczka winiarska z lunchem, degustacjami i rejsem po rzece

Rozpocznij wycieczkę po dolinie Douro w Porto, poznając historię regionu i wina podczas jazdy. Zatrzymaj się w Amarante na przerwę na kawę, odwiedź kościół i klasztor São Gonçalo i skosztuj wypieków z kultowych sklepów. Kontynuuj podróż do rodzinnej winnicy w Sabrosa na wycieczkę z przewodnikiem i degustację wina. Ciesz się pysznym lunchem połączonym z winami Douro, z widokiem na winnice. Po obiedzie pojedź do Pinhão, zatrzymując się w punkcie widokowym São Cristovão, aby podziwiać wspaniałe widoki na dolinę Douro. Zobacz, gdzie rzeka Pinhão łączy się z rzeką Douro, a następnie wyrusz w rejs po rzece przez bujne krajobrazy. Po południu zwiedź renomowaną winnicę, taką jak Quinta da Roeda lub Quinta São Luiz. Poznaj historię winnicy i sekrety produkcji wina oraz skosztuj ich win. Wróć do Porto malowniczą drogą N222, znaną z zapierających dech w piersiach widoków.

Karta Porto Card z transportem (1, 2, 3 lub 4 dni)

Karta Porto Card z transportem (1, 2, 3 lub 4 dni)

Zobacz zabytki Porto we własnym tempie dzięki karcie Porto Card plus transport, ważnej przez 1, 2, 3 lub 4 dni. Skorzystaj z nawet 150 zniżek i korzyści, takich jak bezpłatny wstęp do 7 miejskich muzeów, 20% zniżki na rejsy po rzece Duero i do 50% zniżki na degustacje wina porto. Karta Porto Card to Twój klucz do miasta, oferujący zniżki na pokazy, centra tematyczne, wycieczki turystyczne w Porto i północnej Portugalii, restauracje, sklepy z winami i sklepy z modą. Poniżej znajduje się krótka lista niektórych korzyści, z których możesz skorzystać: • bezpłatny przejazd metrem do Porto (wszystkie linie) • Bezpłatny autobus STCP (wszystkie linie) • bezpłatny pociąg CP Porto (z miasta do Paredes, Paramos, Lousado, Vila das Aves) • 50% zniżki w piwnicach z winem porto Real Companhia Velha • Casa Do Infante-Museu (bezpłatny wstęp)* • Casa-Museu Guerra Junqueiro (bezpłatny wstęp)* • Casa-Museu Marta Ortigão Sampaio (wstęp bezpłatny)* • Museu Romantico (wstęp bezpłatny)* • Museu Do Papel-Moeda (wstęp bezpłatny)** • Museu Do Vinho Do Porto (bezpłatny wstęp)* • Do 50% zniżki w Casa Da Música • 25% zniżki w Tower + Exhibition Igreja e Torre dos Clérigos • 50% zniżki w Museu Da Farmácia Do Porto • 50% zniżki w Museu Da Misericórdia Do Porto • 50% zniżki w Museu De Arte Sacra E Arqueologia • 50% zniżki w Museu Militar Do Porto • 50% zniżki w Museu Nacional Da Imprensa • 50% zniżki w Museu Nacional Soares Dos Reis • 50% zniżki w Museu Das Marionetas • 50% zniżki w Museu Dos Transportes e Comunicações • 50% zniżki w Teatro Nacional São João • 35% zniżki w katedrze (krużganki) • 35% zniżki w World Of Discoveries, Interactive Museum & Theme Park • 30% zniżki w Sea Life Porto • 25% zniżki w Paço Episcopal • 25% zniżki w Igreja Monumento S. Francisco • 25% zniżki w Zoo Santo Inácio (tylko bilety indywidualne) • 25% zniżki w Palácio Da Bolsa • 20% zniżki w Museu De Arte Contemporânea De Serralves • 10% zniżki na Tour FC Porto Museum + Stadium * Zamknięte w poniedziałki ** Zamknięte w weekendy

Porto: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem i rejs po rzece Douro

Porto: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem i rejs po rzece Douro

Weź udział w wycieczce elektrycznym tuk-tukiem po Porto, odkrywając główne zabytki miasta. Wybierz wycieczkę prywatną lub wspólną. Miń tuk-tukiem katedrę Sé w zabytkowym centrum miasta, po czym przejedź aleją Aliados. Następnie podziwiaj Porto w ramach spokojnego rejsu po rzece Duero. Rozpocznij przejażdżkę elektrycznym tuk-tukiem w zabytkowym centrum miasta. Jadąc przez miasto, zachwyć się niektórymi z jego najbardziej znanych zabytków, w tym stacją kolejową Porto-São Bento, katedrą i wieżą Clérigos. Kontynuuj wycieczkę aleją Aliados i przejedź obok księgarni Lello, aby dotrzeć do brzegu rzeki Duero. Podziwiaj piękno rzeki, po czym zakończ wycieczkę przejazdem przez Palácio da Bolsa, mijając po drodze okolicę Miragaia. Po 50-minutowej przejażdżce tuk-tukiem możesz wziąć udział w rejsie tradycyjną łodzią rabelo wzdłuż rzeki Duero. Trwa on 55 minut i obejmuje takie atrakcje jak 6 mostów Porto oraz Vila Nova de Gaia.

Porto: Rejs po mostach z opcjonalną wycieczką do winiarni

Porto: Rejs po mostach z opcjonalną wycieczką do winiarni

Podziwiaj starówkę Porto z typowymi domami i tętniącą życiem dzielnicę Ribeira podczas rejsu wycieczkowego po rzece Duero. Podziwiaj widoki na most Ponte da Arrábida, który łączy dwa brzegi rzeki. Wyrusz w rejs krajoznawczy po rzece Duero i podziwiaj jej malowniczy brzeg. Skorzystaj z aplikacji „Bridges Cruise” z komentarzem w 16 językach. Do rejsu możesz dodać wizytę w winiarni z degustacją różnych win.

Porto: Spiritus Multimedia Show bilet wstępu

Porto: Spiritus Multimedia Show bilet wstępu

Wejdź do wciągających wrażeń artystycznych dzięki biletowi do Spiritus, audiowizualnego doświadczenia, które łączy światło, muzykę i architekturę kościoła Clérigos w Porto. Podziwiaj, jak zmienia się to religijne miejsce podczas pokazu stworzonego przez OCUBO. Pokaż swój bilet przy wejściu do kościoła i wejdź do XVIII-wiecznego barokowego budynku z dzwonnicą o wysokości 75 metrów. Podziwiaj abstrakcyjny wygląd i intensywną ścieżkę dźwiękową architektury kościoła, która jest wypełniona wizualną poezją, światłem i muzyką. Zobacz, jak ten multimedialny, nocny program rozwija wiersz Álvaro de Campos „W końcu najlepszym sposobem na podróżowanie jest czuć”. Poczuj piękno życia i zastanów się nad swoim miejscem na tym świecie.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Dla dorosłych w: Porto

Oprócz atrakcji typu Dla dorosłych jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Porto?

W: Porto są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Porto: Najciekawsze atrakcje

Porto: Wycieczki i bilety

Portugalia: Ciekawe miejsca

Przeglądaj Porto

Przeczytaj nasz kompletny przewodnik po Porto lub odkryj najlepsze atrakcje miasta .