Wybierz daty

Porto Autobusem/minivanem

Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Porto

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Porto?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Porto

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Porto to:

Aveiro

Porto: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Porto? Kliknij tutaj.

Porto: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 7023 opinii

Wszystko kojarzy się z autobusem turystycznym Yellow Bus; Nawet jeśli chciałeś wcześniej odbyć rejs, musiałeś wcześniej skorzystać z autobusu turystycznego Hop-On Hop-Off, wyznaczając czas rozpoczęcia korzystania z dokładnie 48 godzin na cały pakiet wycieczki. Główny przystanek znajduje się na Av. Dom Afonso Henriques (w pobliżu Sé Catedral), odpowiednio oznaczony małymi znakami firm autobusowych (w rzeczywistości przystanki te są wspólne dla autobusów żółtych, czerwonych i niebieskich). Istnieją 2 przystanki oddalone od siebie o 100 metrów, oznaczone jako 1 i 2. Zawsze jedź autobusem o 1, ponieważ jest to oficjalny przystanek. Jeśli wjedziesz przez przystanek 2, najprawdopodobniej na szczycie autobusu turystycznego nie będzie żadnych miejsc siedzących. Jeśli masz pewność, że chcesz przejechać konkretną trasą autobusową, upewnij się, że jest ona oznaczona z przodu autobusu, z pomarańczowym znakiem dla trasy „Oporto Historic” lub fioletowym dla „Castillos de Porto”. ' trasa.

Autobus hop-on hop-ogf jest często pełny, zwłaszcza z Sao Bento. Najlepiej wsiąść na ostatniej stacji Twojej wycieczki (13/20), wtedy masz zagwarantowane miejsce. Audioprzewodnik był interesujący do słuchania, aw autobusie są darmowe słuchawki. wycieczka po piwnicy z degustacją była świetna. Tylko nie zapomnij zadzwonić z wyprzedzeniem i zarezerwować. Wycieczka łodzią po Tomazdodouro była również świetna. Byłem zajęty przez cały dzień. Musieliśmy długo szukać miejsca parkingowego, zanim znaleźliśmy garaż. Więc lepiej wyjdź wcześniej.

Świetna trasa do zobaczenia wszystkich witryn, jednak nagranie audio było chybione, jeśli działają na Twoim miejscu. Wycieczka łodzią po 6 mostach może być lepiej zorganizowana, aby łodzie nie były tak pełne, aby każdy mógł mieć miejsce i dobry widok. Przystanki nie zostały ogłoszone w angielskim komentarzu, więc trudno było ustalić, kiedy wysiąść.

wybraliśmy się na żółtą wycieczkę na 48-godzinną wycieczkę po zamkach i zwiedzanie miasta Porto i Nova Gaïa. Zdecydowaliśmy się pozostać w autobusie na wszystkich torach, aby odkrywać i identyfikować miejsca, które odwiedzimy po autobusie. Dla lepszego zrozumienia mieliśmy przewodniki audio. Doradzać

Zawsze polecam autobus turystyczny z tego prostego powodu, że nie da się poznać całego miasta na piechotę, więc zamiast tego masz wstępny przegląd, a następnie decydujesz, gdzie się zatrzymać i wysiąść. Udało mi się to we wszystkich stolicach, które odwiedziłem!