Portimão

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Portimão: największe atrakcje

Portimão: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Portimão? Kliknij tutaj.

Portimão: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 4048 opinii

Bardzo ciekawy rejs wzdłuż wybrzeża, podczas którego udało się obejrzeć naprawdę wiele. Mimo, że łódka należy do większych (ok. 20 os), to z uwagi na jej konstrukcję (płytkie zanurzenie, o ile dobrze zrozumiałem kapitana jest to konstrukcja analogiczna do barek) do większości jaskiń udało się wpłynąć naprawdę głęboko. Oczywiście nie tak daleko, jak małą motorówką czy tym bardziej kajakiem, ale był to dobry kompromis pomiędzy chęcią zobaczenia klifowego wybrzeża Algarve a możliwością uczynienia tego z małym (3l) dzieckiem. W każdym razie w Benagil dotarliśmy równie głęboko, co motorówki. Zdecydowanie polecam. Jedyny minus (choć dla niektórych pewnie plus- kwestia ocenna) to grająca przez cały czas z głośników muzyka, mająca umilać podróż- jak dla mnie zupełnie zbędna w tych okolicznościach, jestem zwolennikiem raczej podziwiania krajobrazów i zwiedzania w spokoju i ciszy, ale się nie czepiam ;)

Miejsce spotkania bardzo charakterystyczne, nie sposób go nie znaleźć ( restauracja przy porcie). Sprawny boarding. Bardzo miła obsługa. Na łódkę mieści się ok 15/ 20 osób. W trakcie rejsu można chodzić i robić zdjęcia z różnych perspektyw. Na początku rejsu pilot przedstawił program wycieczki. Przy poszczególnych punktach, zatrzymywalismy się na chwilę i pilot opisywał miejsca. Dla każdego dostępna była zimna herbata i piwo odpłatnie. Była możliwość pływania ale listopadowa temperatura oceanu nie zachęcała. Polecam, bardzo przyjemny rejs, piękne widoki.

Must-have dla każdego zwiedzającego wybrzeże Algarve

Fantastyczne doświadczenie, dwugodzinny rejs (moim zdaniem 2h to optymalny czas) umożliwiający zwiedzanie wielu jaskiń i plaż od Portimao po Benagil. Relatywnie niewielka łódź motorowa pozwala wpłynąć do niemal każdej jaskini czy zatoki. Zabawna ekipa, świetnie mówiąca po angielsku. Polecam z całą odpowiedzialnością!

Bardzo emocjonujący rejs motorówka wzdłuż wybrzeża. Zarówno niesamowite widoki, jak i pełny adrenaliny przejazd, dał nam doskonałą dawkę emocji i wprawił nas w zachwyt. Pan przewodnik opowiedział o najważniejszych miejscach oraz dopilnował żebyśmy czuli się bezpiecznie. Polecam

Bardzo przyjazna obsluga dwoch panów. Mowia plynnie po angielsku i hiszpansku. Duze poczucie humoru i mila atmosfera. Do wszystkich jaskin blisko podplywaja i sie zatrzymuja, co pozwala zrobic zdjecia ze spokojem z kazdej strony. Szybka, ale bezpieczna i atrakcyjna jazda.