Wybierz daty

Porta Catania

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Porta Catania: najlepsze atrakcje w pobliżu

Porta Catania: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Porta Catania? Kliknij tutaj.

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 76 opinii

To było wspaniałe doświadczenie mieć okazję zbliżyć się tak blisko wulkanu Etna i odwiedzić wymarłe kratery, przepływy lawy itp. Weszliśmy również do jaskini wulkanicznej. Po bardzo dobrej przekąsce udaliśmy się do Taorminy, bardzo pięknego miasta, z kilkoma interesującymi miejscami, zwłaszcza z teatru greckiego, którego budynki pochodzą z V wieku pne. Gratulacje dla Przewodnika Denise, który oprócz życzliwości, punktualności i kompetencji dał nam wiele klas wszystkiego, co wiąże się z wulkanem Etna.

Świetnie się bawiliśmy spacerując po kraterach Etny i jaskini lawowej. Nasz przewodnik, Maurizio, zabrał nas z naszego hotelu i oprowadził nas po wspaniałej trasie, nie tylko w Mt. Etna, ale także podczas całej podróży. Udzielił także przydatnych porad na temat naszego bezpłatnego spaceru w Taorminie, który był bardzo piękny (choć bardzo zatłoczony). My wtedy znowu spadliśmy przed hotelem. To było bardzo miłe i wygodne doświadczenie.

Doskonały przewodnik! Pełna energii, dynamizmu, radości życia!

Bardzo podobała mi się ta trasa. Dobra grupa. Dynamiczny przewodnik, pełen energii i radości życia, która uprzyjemnia podróż z prawdziwym wysiłkiem w języku: umiała mówić po angielsku, włosku i francusku (dla nas). Bardzo polecam !!!

Świetna wycieczka. Bardziej niż doskonały przewodnik! Wyjątkowego profesjonalizmu, bardzo jasnych wyjaśnień, słuchania ludzi. Niezwykle przyjazny i przyjazny. Mieliśmy wspaniały dzień. Dziękujemy mu

Bardzo kompletna i interesująca wizyta dzięki przewodnikowi, który opanował swój przedmiot