Atrakcje i wycieczki
Port w Hvarze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Port w Hvarze: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port w Hvarze? Kliknij tutaj.

Port w Hvarze: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 925 opinii

Wspaniała wycieczka do Błękitnej Jaskini i Hvaru! Transport łodzią motorową był świetny. Błękitna Jaskinia jest niesamowita, takie wyjątkowe przeżycie. Zatrzymaliśmy się również w Blue Lagoon, co jest cudowne, ale zabierz ze sobą buty do wody, ponieważ wejście do wody jest pełne dużych, śliskich skał. Woda jest niesamowicie przejrzysta. Lunch na wyspie Hvar był świetny, ale na wyspie nie było nic innego do roboty, niestety ze względu na Covid niektóre miejsca były zamknięte. Wspaniały przewodnik, który upewnił się, że wszyscy cieszymy się naszym dniem. Wielkie dzięki!

Ten dzień był miłą niespodzianką. Przebywanie na łodzi było niezwykle relaksujące, a nasi przewodnicy podjęli wiele wysiłku, aby upewnić się, że zajęcia są dobrze zorganizowane i że grupa dobrze się bawi. Wysoce polecany!

Świetny dzień, grupa około piętnastu osób na łódce, 2 bardzo miłych kapitanów. Bardzo dobra organizacja i wiele przystanków. Gorąco polecam

Ella była niesamowita. Ona była bardzo zabawna. Dała nam również porady, co robić przez resztę wakacji, co było bardzo, bardzo pomocne.

Wspaniała wycieczka z kilkoma wizytami równie pięknymi jak każda inna