Port Safadża

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Port Safadża: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port Safadża? Kliknij tutaj.

Port Safadża: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 324 opinii

Wyjechaliśmy quadem z Makadi Bay. Myśleliśmy, że autobus odwiezie nas o 14, ale tak się nie stało. O 14:20 czekaliśmy jeszcze, żeby coś usłyszeć, ale nic. Następnie brawo dla organizacji. Powiedzieli nam, żebyśmy szli na plażę do portu tuż obok naszego kurortu `` Stella di mare Beach Resort ''. Tam ktoś czekał na nas, żeby nas odebrać (a potem czekał 100 metrów dalej). Potem musieliśmy czekać do 15:00 na resztę grupy. Byłoby wygodniej, gdyby dokładne miejsce odjazdu i godzina odjazdu były z góry jasne, abyś dokładnie wiedział, gdzie stoisz, ponieważ było to dla nas tuż za rogiem, podczas gdy myśleliśmy, że musimy tam jechać autobusem. W końcu warto było czekać i mieliśmy świetną wycieczkę. Jeśli o mnie chodzi, mogliśmy tylko kilka razy jechać trochę szybciej, po prostu wcisnąć gaz :).

Cały wspaniały dzień. Po dokonaniu rezerwacji kontakt był przez Whatsapp i również zostaliśmy wezwani. Wszystko poszło zgodnie z omówieniem. Transfer z hotelu na łódź był tam do minuty. Kiedy dotarliśmy na łódź, nadal byliśmy dobrze zorganizowani i zrelaksowani. Każdemu zajęciu poświęcono wystarczająco dużo czasu. Napoje non-stop i pyszne świeżo przygotowane soki pomiędzy nimi. W porze obiadowej jedzenie było urozmaicone i smaczne. Nawet jako doświadczony nurek zdobyłem pieniądze na wycieczce. Ta podróż robi wszystko, co obiecuje. Pozdrowienia dla wspaniałego zespołu na pokładzie

Świetny dzień! Wiatr wiał bardzo mocno, ale łódź nie mogła temu zaradzić. Jedzenie było super pyszne! Napoje i przekąski na pokładzie, naprawdę upewnili się, że niczego nie zabraknie. Możesz zanurkować, wejść do wody na bananie, łowić ryby i skorzystać z masażu. Łódź też jest naprawdę piękna. Pieniądze są tego warte!

Miły i relaksujący. Wiele atrakcji obejmowało: nurkowanie z rurką, nurkowanie, wędkarstwo, nadzieja na wyspę. . . lunch był pyszny, załoga bardzo zabawna i mieliśmy szczęście zobaczyć również delfiny. Wysoce zalecane.

sympatyczna ekipa , pyszne jedzenie , zróżnicowane atrakcje