Atrakcje i wycieczki
Port Safadża

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Port Safadża

Na jakich wycieczkach w: Port Safadża obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Port Safadża: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port Safadża? Kliknij tutaj.

Port Safadża: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 471 opinii

Dzień był zaplanowany bardzo dobrze - przejechaliśmy około 25km i mieliśmy przerwę na zdjęcia (nasz przewodnik miał naprawdę fajne pomysły, a my dostaliśmy niesamowite zdjęcia na pustyni). W beduińskiej wiosce nikt nas nie zmuszał do kupowania czegokolwiek. Mimo że przejażdżka na wielbłądzie była uwzględniona, nadal nie jestem tego pewien, ponieważ nie lubię wspierać tego rodzaju aktywności. Ogólnie nasz przewodnik był bardzo pomocny i opiekował się nami podczas całej podróży. Kiedy wróciliśmy, zobaczyliśmy zachód słońca i zjedliśmy smaczną kolację i przedstawienie. Zdecydowanie polecam - takie pozytywne emocje dostaliśmy z dnia na dzień.

Magiczne przeżycie bez żadnych wątpliwości, a załoga ma z tym wiele wspólnego, traktujemy Was jak książąt od A do Z: doskonałe soki ze świeżych owoców, różne atrakcje wodne, masaże, nurkowanie, boski posiłek z owoców morza wreszcie proszę! test!

Miałem szczęście, ponieważ byłem sam na trasie. Pojechaliśmy pełną parą w góry, co zajęło nam 45 minut, pojechaliśmy na przejażdżkę na wielbłądzie w beduińskiej wiosce, zjedliśmy fajną kolację z pokazem tańca. Wszystko dobrze.

Świetna wycieczka, można tylko polecić. Cała załoga była bardzo przyjazna, uprzejma i pomocna. Nigdy nie było nudnej chwili. Możesz obejść się bez Wysp Giftun. Turystyka masowa!!!!! inaczej wszystko świetnie.

Fantastyczny dzień z nurkowaniem jako punktem kulminacyjnym. Wędkowanie to nic, co można by nazwać łowieniem ryb, ale w sumie był to absolutnie cudowny dzień!