Dodaj daty

Port of Tallinn

Port of Tallinn – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Z Helsinek: Bilet w obie strony na prom do Tallinna

1. Z Helsinek: Bilet w obie strony na prom do Tallinna

Tallinn, stolica Estonii, leży po przeciwnej stronie Zatoki Fińskiej od Helsinek: będzie to przyjemna podróż promem dla tych, którzy chcą podziwiać średniowieczne uroki tego miasta. Zabezpiecz swoje miejsce na promie, dzięki dogodnym godzinom przepraw. Udaj się rejs na drugą stronę zatoki i ciesz się nawet 10 godzinami na samodzielne zwiedzanie Odwiedź wpisane na listę UNESCO Stare Miasto w Tallinnie i podziwiaj muzea, sklepy i restauracje. Bilety obejmują wstęp na pokład i miejsce siedzące. Możesz spędzić czas na pokładzie, odwiedzając jedną z restauracji, robiąc zakupy w sklepie Traveller Superstore lub podziwiając krajobraz archipelagów, które będziesz mijać. Przejście z terminala D w Tallinnie na Stare Miasto zajmie ok. 20 minut. Możesz też pojechać taksówką sprzed budynku terminala. Możesz również zwiedzić różne muzea, takie jak Muzeum Sztuki KUMU lub podziwiać barokową architekturę pałacu Kadriorg.W zależności od wybranej godziny wypłynięcia będziesz mieć do 10 godzin na zwiedzenie Tallinna.  Ulepsz swoją wycieczkę i zarezerwuj rejs w klasie Comfort lub wstęp do loży biznesowej. Klasa Comfort: • podróżuj wygodnie, podziwiając widok na morze. W cenę rozszerzonej opcji wliczono przekąski (ze składnikami do przygotowania kanapki), kawę, herbatę, napoje orzeźwiające, codzienną prasę i bezpłatne WiFi Business Lounge: • podróżuj wygodnie i luksusowo. W cenę rozszerzonej opcji wliczono jedzenie i napoje w bufecie Loży biznesowej. Dostępna jest także prasa codzienna, czasopisma i bezpłatne WiFi.

Z Tallina: transfer promem w obie strony do Helsinek?

2. Z Tallina: transfer promem w obie strony do Helsinek?

Nie przegap okazji na zwiedzenie pięknych Helsinek, jednego z najbardziej przyjaznego mieszkańcom miast w Europie. Helsinki leżą po drugiej stronie Zatoki Fińskiej od Tallinna: będzie to miła, 1-dniowa wycieczka promem, aby pospacerować po zabytkowym centrum Helsinek i skosztować lokalnego jedzenia w przytulnych kawiarniach i restauracjach. Zabezpiecz swoje miejsce na promie i dogodne godziny przeprawy. Udaj się rejs na drugą stronę zatoki i ciesz się 7 godzinami na niezależne zwiedzanie Helsinek. Bilety obejmują wejście na pokład i miejsce siedzące. Możesz spędzić czas na pokładzie, odwiedzając jedną z restauracji, robiąc zakupy w sklepie Traveller Superstore lub podziwiając krajobraz archipelagów, które będziesz mijać. Przejażdżka tramwajem z terminalu w zachodnim porcie do centrum Helsinek trwa ok. 10 minut. W zależności od wybranej godziny wypłynięcia będziesz mieć do 10 godzin na zwiedzenie miasta. Wybierz wyższą opcję „klasy komfortowej” lub „salonu biznesowego” podczas rezerwacji. Dzięki klasie komfortowej będziesz podróżować wygodnie i mieć możliwość podziwiania widoku na morze. Cena za wyższą klasę obejmuje przekąski, kawę, herbatę i inne napoje, a także dostęp do gazet i bezpłatnego Internetu bezprzewodowego. Podróżuj stylowo i luksusowo w salonie biznesowym, korzystając z jedzenia i napojów serwowanych w ekskluzywnym bufecie, a także dostępu do gazet, czasopism oraz bezpłatnego Internetu bezprzewodowego.

Ze Sztokholmu: nocny rejs do Tallina ze śniadaniem

3. Ze Sztokholmu: nocny rejs do Tallina ze śniadaniem

Podróżuj ze Sztokholmu do Tallina nocą statkiem i ciesz się nie tylko dwoma miastami, ale także relaksującym czasem na pokładzie. Wyjedź ze Sztokholmu wczesnym wieczorem, zamelduj się w swojej wygodnej prywatnej kabinie z widokiem na morze wraz z maksymalnie czterema towarzyszami podróży i jak najlepiej wykorzystaj czas na pokładzie. Ciesz się śniadaniem w formie bufetu, które jest wliczone w cenę. Zjedz posiłek w Grand Buffet lub w jednej z restauracji à la carte. Przeglądaj sklepy oferujące światowe i lokalne marki, słuchaj piosenkarza i autora tekstów w pubie, ciesz się ekscytującym wieczornym show w Starlight Palace lub śpiewaj karaoke. Zrelaksuj się w saunie, a potem wypij fantazyjny koktajl w barze. Przyjazd do Tallina dobrze wypoczęty następnego ranka. Jeśli chcesz wrócić do Sztokholmu, możesz zarezerwować drugą podróż jako kolejny produkt. Możesz także zarezerwować kolację jako dodatek.

Tallinn: Estonia/Europa Plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

4. Tallinn: Estonia/Europa Plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

Pożegnaj kłopoty z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować kartę e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybieraj spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby z łatwością pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami podczas sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR za pomocą AirDrop lub zeskanuj go na innym urządzeniu. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem się z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli planujesz podróż po Europie z połączeniem, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austrię, Belgię, Bułgarię, Chorwację, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria , Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane się wyczerpały? To proste, po prostu kup kolejną kartę e-SIM, aby ją doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:Telia Eesti AS/Elisa Eesti AS

Tallinn: Prywatna półdniowa wycieczka z przewodnikiem z portu lub hotelu?

5. Tallinn: Prywatna półdniowa wycieczka z przewodnikiem z portu lub hotelu?

Poświęć pół dnia na zwiedzanie Tallina. Ciesz się odbiorem i dowozem z portu statku wycieczkowego oraz pieszą wycieczką z przewodnikiem po Starym Mieście. Podziwiaj estoński parlament i odwiedź katedrę Aleksandra Newskiego. Następnie poświęć trochę czasu, zanim wrócisz do portu. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem poza portem w Tallinie i wejdź na pokład swojej prywatnej przejażdżki na Górne Stare Miasto. Podziwiaj piękne parki, które go otaczają podczas przenoszenia, zwłaszcza XIII-wieczny średniowieczny zamek Toompea, majestatycznie stojący na szczycie wzgórza Toompea. Rozpocznij prywatną pieszą wycieczkę i odkryj estoński parlament i ciesz się wizytą w katedrze Aleksandra Newskiego. Po spacerze wąskimi brukowanymi uliczkami znajdź najstarszy kościół w Tallinie, The Dome Church (katedra Najświętszej Marii Panny). Wejdź na platformę widokową Kohtuotsa i podziwiaj wspaniałe panoramiczne widoki na Stare Miasto, podświetlone przez nowoczesne miasto. Zejdź do Dolnego Starego Miasta i zobacz domy kupieckie w stylu gotyckim, Mur Miejski z pięknymi wieżami i kościół św. Mikołaja. Wejdź do historycznego centrum miasta i zobacz Plac Ratuszowy, gdzie obok XV-wiecznego ratusza stoi jedna z najstarszych aptek na świecie. Przejdź się przez Pasaż św. Katarzyny i podziwiaj liczne prywatne pracownie lokalnych artystów. Zakończ przy Bramie Viru i ciesz się 2 godzinami swobodnego zwiedzania, zjedzenia lunchu i zakupów. O zaplanowanej godzinie z centrum miasta Twój prywatny pojazd i kierowca zawiezie Cię z powrotem do portu.

Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Port of Tallinn: najlepsze atrakcje w pobliżu

Port of Tallinn: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port of Tallinn? Kliknij tutaj.

Port of Tallinn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 566 opinii

Świetnie się bawiliśmy po wyjściu z promu i skorzystaliśmy z autobusu Hop on Hop, który jest najlepszym sposobem na zobaczenie miejsc, gdy ma się tylko jeden dzień. Helsenki był dobry. Widzieliśmy kościoły i katedry. Mam widok ze stadionu olimpijskiego. Zdecydowanie warto to zrobić, będąc w Tallinie. Na promie znajdowały się bary, restauracje i sklep wolnocłowy.

Warto zapłacić za podróż w obie strony do Tallina, to wspaniałe miasto, wejście na pokład i zejście ze statku są szybkie. Ponadto port obu miast jest bardzo łatwo dostępny środkami transportu

Super sprawa wybrać się na rejs Talin - Helsinki, oba promy robią wrażenie, są bardzo luksusowe i wygodne. Nie ma się co zastanawiać:)

Bardzo miła i wygodna podróż z Tallina do Helsinek. Terminowo, bardzo dobra obsługa i przyjazny personel. Wszystko TOP 👌⭐️

Bardzo dobra łódź, przyjemna, dużo w niej rzeczy. Przybyła na czas, a nawet trochę wcześniej