Dodaj daty

Port of Naples

Port of Naples – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Najlepszy transfer z Neapolu do Positano

1. Najlepszy transfer z Neapolu do Positano

Najwyższej jakości usługi transferowe we Włoszech Pokochaj swoją jazdę dzięki tej prywatnej usłudze transferu z Positano na lotnisko w Neapolu, dworzec kolejowy, port lub hotele. Nasi profesjonalni kierowcy są uprzejmi, dobrze ubrani i są świetnymi przewodnikami. Jeden z nich spotka się z Tobą na czas z Twojej lokalizacji, po czym będziesz cieszyć się szybkim i płynnym transferem w jednym z naszych prywatnych pojazdów czystych, wygodnych i w pełni wyposażonych. Nasi kierowcy zajmą się Twoim bagażem i poczujesz się bardzo rozpieszczony w ich czystych vanach! Ta usługa to wygodny, terminowy i komfortowy transport podczas podróży.

Z Rzymu: Pompeje, Neapol i Capri - całodniowa wycieczka

2. Z Rzymu: Pompeje, Neapol i Capri - całodniowa wycieczka

Wyrusz w urzekającą podróż przez starożytną historię i zapierające dech w piersiach krajobrazy podczas naszej wycieczki po Pompejach, Neapolu i Capri. Wyruszając z Rzymu wygodnym autobusem, towarzyszyć Ci będzie doświadczony przewodnik, który zapewni fascynujący wgląd w historię i kulturę regionu. Podróżując w kierunku Pompejów, podziwiaj malownicze krajobrazy włoskiej wsi. Po przybyciu na miejsce cofniesz się w czasie, odkrywając ruiny tego niegdyś kwitnącego starożytnego miasta, które zostało zasypane przez erupcję Wezuwiusza w 79 roku naszej ery. Wraz z przewodnikiem odkryjesz sekrety przeszłości Pompejów, od dobrze zachowanych ulic i budynków po nawiedzające gipsowe odlewy ofiar wulkanu. Później zagłębisz się w bogate dziedzictwo kulturowe regionu. Odkryj tętniące życiem miasto Neapol, znane z historycznych zabytków, tętniących życiem ulic i przepysznej kuchni Po wycieczce z przewodnikiem i jeśli wybrałeś tę opcję, nadszedł czas, aby wypłynąć na czarującą wyspę Capri. Wejdź na pokład łodzi i popłyń wzdłuż lśniących wód Morza Tyrreńskiego, podziwiając panoramiczne widoki na surowe wybrzeże i dramatyczne klify. Po dotarciu na Capri możesz odkrywać ten idylliczny raj na wyspie we własnym tempie. Spaceruj urokliwymi uliczkami miasta Capri, kupuj pamiątki w eleganckich butikach lub po prostu zrelaksuj się i rozkoszuj śródziemnomorskim słońcem na jednej z dziewiczych plaż wyspy. Pod koniec dnia wrócisz do Rzymu, czując się wzbogacony historią i pięknem Pompejów, Capri i Neapolu, z wspomnieniami na całe życie.

Najlepszy transfer z Neapolu do Sorrento

3. Najlepszy transfer z Neapolu do Sorrento

Najwyższej jakości usługi transferowe we Włoszech Pokochaj swoją jazdę dzięki tej prywatnej usłudze transferu z lotniska w Neapolu, dworca kolejowego, portu lub hoteli do Sorrento. Nasi profesjonalni kierowcy są uprzejmi, dobrze ubrani i są świetnymi przewodnikami. Jeden z nich spotka się z Tobą na czas z Twojej lokalizacji, po czym będziesz cieszyć się szybkim i płynnym transferem w jednym z naszych prywatnych pojazdów czystych, wygodnych i w pełni wyposażonych. Nasi kierowcy zajmą się Twoim bagażem i poczujesz się bardzo rozpieszczony w ich czystych vanach! Ta usługa to wygodny, terminowy i komfortowy transport podczas podróży.

Z Neapolu: jednodniowa wycieczka statkiem wycieczkowym po wybrzeżu Amalfi

4. Z Neapolu: jednodniowa wycieczka statkiem wycieczkowym po wybrzeżu Amalfi

Czeka na Ciebie indywidualna wycieczka wzdłuż wybrzeża Amalfi, odwiedzając miasta Sorrento, Positano, Amalfi i Ravello. Będziesz cieszyć się przyrodą i pięknem tych miejsc. Czego oczekiwać: Kontrast południa Włoch: Sorrento, Positano, Amalfi, Ravello - to wspaniałe krajobrazy, strome i urzekające serpentyny, przytulne uliczki, pachnące kwiaty, ogromne cytryny i czyste, błękitne morze. Będziesz mógł zobaczyć i poczuć się częścią tego niesamowitego świata wolności i piękna. O 9 rano Twój kierowca odbierze Cię z Twojego statku wycieczkowego. Następnie przenosisz się do Sorrento, 1 godzina wolnego czasu na spacer, potem przystanek Amalfi (2 godziny wolnego czasu), Positano (1 godzina) i Salerno (1 godzina). jeden z powrotem na statek o 17:00.

Najlepszy transfer z Neapolu do Amalfi lub Atrani

5. Najlepszy transfer z Neapolu do Amalfi lub Atrani

Najwyższej jakości usługi transferowe we Włoszech Pokochaj swoją jazdę dzięki tej prywatnej usłudze transferu z Amalfi lub Atrani na lotnisko w Neapolu, dworzec kolejowy, port lub hotele. Nasi profesjonalni kierowcy są uprzejmi, dobrze ubrani i świetni przewodnicy. Jeden z nich spotka się z Tobą na czas z Twojej lokalizacji, po czym będziesz cieszyć się szybkim i płynnym transferem w jednym z naszych prywatnych pojazdów czystych, wygodnych i w pełni wyposażonych. Nasi kierowcy zajmą się Twoim bagażem i poczujesz się bardzo rozpieszczony w ich czystych vanach! Ta usługa to wygodny, terminowy i komfortowy transport podczas podróży. .

Najlepszy transfer z Neapolu do Praiano

6. Najlepszy transfer z Neapolu do Praiano

Najwyższej jakości usługi transferowe we Włoszech Pokochaj swoją jazdę dzięki tej prywatnej usłudze transferu z lotniska w Neapolu, dworca kolejowego, portu lub hoteli do Praiano. Nasi profesjonalni kierowcy są uprzejmi, dobrze ubrani i są świetnymi przewodnikami. Jeden z nich spotka się z Tobą na czas z Twojej lokalizacji, po czym będziesz cieszyć się szybkim i płynnym transferem w jednym z naszych prywatnych pojazdów czystych, wygodnych i w pełni wyposażonych. Nasi kierowcy zajmą się Twoim bagażem i poczujesz się bardzo rozpieszczony w ich czystych vanach! Ta usługa to wygodny, terminowy i komfortowy transport podczas podróży. .

Transfer powrotny z portu wycieczkowego w Neapolu do Pompejów

7. Transfer powrotny z portu wycieczkowego w Neapolu do Pompejów

Zarezerwuj ten transfer, a na pewno zobaczysz Pompeje i wrócisz na swój statek wycieczkowy na czas! Zostaniesz odebrany ze statku w Neapolu i przewieziony do Pompejów. Kierowca będzie trzymał tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Autostradą do Pompei spędzisz zaledwie 30 minut. Po przybyciu do Pompejów dojdziesz do głównej bramy pieszo w zaledwie dwie minuty. Na transfer z Neapolu do Pompei iz powrotem do Neapolu spędzisz około 4 godzin, ponieważ spędzasz około dwóch godzin w Pompejach. Pod koniec wizyty spotkasz się ze swoim kierowcą, który przewiezie Cię z powrotem na statek wycieczkowy.

Neapol: Włochy/Europa Plan danych mobilnych w roamingu eSIM

8. Neapol: Włochy/Europa Plan danych mobilnych w roamingu eSIM

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są zużyte? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:ILIAD/Vodafone/Telecom

Neapol: Prywatny transfer w jedną stronę do portu w Neapolu

9. Neapol: Prywatny transfer w jedną stronę do portu w Neapolu

Jeśli potrzebujesz transferu do portu w Neapolu, zapewnij prywatny transfer luksusowym pojazdem! Unikaj stresu związanego z komunikacją miejską i wybierz podróż w pełnym komforcie, nawet na krótkim odcinku. Odbierzemy Cię z każdego adresu lub miejsca zakwaterowania w Neapolu: Lotnisko, dworzec kolejowy, hotele

Najlepszy transfer z Neapolu do Maiori lub Minori

10. Najlepszy transfer z Neapolu do Maiori lub Minori

Najwyższej jakości usługi transferowe we Włoszech Pokochaj swoją jazdę dzięki tej prywatnej usłudze transferu z lotniska w Neapolu, dworca kolejowego, portu lub hoteli do Maiori lub Minori. Nasi profesjonalni kierowcy są uprzejmi, dobrze ubrani i są świetnymi przewodnikami. Jeden z nich spotka się z Tobą na czas z Twojej lokalizacji, po czym będziesz cieszyć się szybkim i płynnym transferem w jednym z naszych prywatnych pojazdów czystych, wygodnych i w pełni wyposażonych. Nasi kierowcy zajmą się Twoim bagażem i poczujesz się bardzo rozpieszczony w ich czystych vanach! Ta usługa to wygodny, terminowy i komfortowy transport podczas podróży.

Liczba znalezionych atrakcji: 22
Sortuj wg::

Port of Naples: najlepsze atrakcje w pobliżu

Port of Naples: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port of Naples? Kliknij tutaj.