Port lotniczy Toronto-Lester B. Pearson

Port lotniczy Toronto-Lester B. Pearson – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Toronto: Pearson Airport Plaza Premium Lounge Access

1. Toronto: Pearson Airport Plaza Premium Lounge Access

Zrelaksuj się i odśwież się przed wylotem lub pomiędzy lotami w zaciszu poczekalni Plaza Premium Lounge na międzynarodowym lotnisku Toronto Pearson. Poczekalnie znajdują się w międzynarodowym odlocie w terminalu 1 i terminalu 2. Odpręż się w eleganckiej, nowoczesnej poczekalni odlotów i skorzystaj z pierwszorzędnych usług i udogodnień, w tym pysznego jedzenia i szybkiego Wi-Fi. Wybierz pakiet 3 lub 6 godzin, aby dopasować się do swojego harmonogramu.

Toronto: Transfer pociągiem ekspresowym do/z lotniska Pearson

2. Toronto: Transfer pociągiem ekspresowym do/z lotniska Pearson

Ciesz się bezstresowym transportem do lub z Union Station w centrum Toronto do lub z międzynarodowego lotniska Pearson. Podróż płynnie z Wi-Fi, przechowalnią bagażu i klimatyzowanymi siedzeniami na pokładzie UP Express. Zostaw swoje zmartwienia i dotrzyj na czas na lotnisko lub do miejsca docelowego w mieście. Ciesz się komfortem na pokładzie i dostępem do szybkiego Wi-Fi oraz dużą ilością miejsca do przechowywania. Jeśli wybierasz się na lotnisko Pearson ze stacji Union Station, możesz poczekać na pociąg w poczekalni Interior SkyWalk i cieszyć się dostępne udogodnienia w pobliżu Union Station. Kup kawę, przekąski i inne produkty, które zapewnią Ci komfort podczas 25-minutowej podróży do Pearson. Z Union Station wsiądź do pociągu z biletem i przyjedź na stację Pearson Airport UP w Terminalu 1, obok Pociąg łączący, który łączy terminale 1 i 3. Odwrotna trasa podróży służy do dostania się z Pearson do centrum Toronto.

Toronto: Roaming 5G eSIM w Kanadzie i USA

3. Toronto: Roaming 5G eSIM w Kanadzie i USA

Spraw, aby Twoja podróż do Toronto była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Kanadzie i USA. Zakup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem Samodzielnego Rozwiązywania Problemów w kuponie GYG. Obsługiwani operatorzy: Kanada Operatorzy do użycia: Bell, TELUS, Rogers. USA Operatorzy do użycia: T-Mobile, Verizon, AT&T.

Lotnisko Toronto Pearson: transfer do/z wodospadu Niagara

4. Lotnisko Toronto Pearson: transfer do/z wodospadu Niagara

Zarezerwuj niedrogi wspólny transfer lotniskowy między międzynarodowym lotniskiem w Toronto a wodospadem Niagara/regionem Niagara. Wybierz pomiędzy podróżą w jedną stronę lub w obie strony z transferami dostępnymi 24 godziny na dobę. Skorzystaj z limitu bagażu do jednej walizki i dwóch sztuk bagażu podręcznego na pasażera. Wszystkie pojazdy są klimatyzowane dla Twojej wygody. Gdy znajdziesz się w hali przylotów, udaj się do stanowiska transportu naziemnego. Bez względu na to, czy Twój lot przyleci wcześniej, czy później, skorzystasz z najbliższego dostępnego odlotu. Twój doświadczony i uprzejmy kierowca pomoże Ci z bagażem i odwiezie Cię pod drzwi miejsca zakwaterowania. Podróż z Toronto do regionu Niagara zajmuje około 1,5 do 2 godzin. Jeśli jedziesz na lotnisko w Toronto, zostaniesz odebrany z miejsca zamieszkania lub hotelu i przewieziony do drzwi znajdujących się najbliżej stanowiska odprawy linii lotniczych. Godziny odbioru różnią się w zależności od godziny odlotu i od tego, czy lot jest międzynarodowy, czy krajowy. Zazwyczaj zostaniesz odebrany na 1,5 do 2 godzin przed czasem, w którym musisz być na lotnisku.

Międzynarodowe lotnisko Pearson: prywatny transfer do Toronto

5. Międzynarodowe lotnisko Pearson: prywatny transfer do Toronto

1. Wybierz żądaną usługę transportową (wybierz pojazd, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, liczbę pasażerów i bagażu. Podaj następujące informacje: imię i nazwisko, numer lotu, datę i godzinę odbioru oraz numer telefonu. 2. Zapisz swój kupon. Wydrukuj go lub zapisz w telefonie. 3. 48 godzin przed jazdą otrzymasz dane kontaktowe kierowcy. 4. 24 godziny wcześniej podamy informacje o miejscu spotkania, aby spotkać się z kierowcą. 5. Spotkaj się ze swoim kierowcą w miejscu odbioru. 6. Okaż swój voucher i wylegitymuj się u kierowcy. 7. Każdy podróżny może mieć maksymalnie 1 walizkę i 1 MAŁY bagaż podręczny. Nadwymiarowy lub nadmierny bagaż (np. deski surfingowe, kije golfowe lub rowery) mogą podlegać pewnym ograniczeniom; przed podróżą należy skontaktować się z operatorem, aby potwierdzić, czy nadbagaż jest dopuszczalny. 8. Proszę wziąć pod uwagę pojemność bagażu w oparciu o liczbę pasażerów. W przypadku większych grup z większymi przedmiotami bardziej odpowiednie może być wiele pojazdów.

Z wodospadu Niagara: prywatny transfer z lotniska w Toronto

6. Z wodospadu Niagara: prywatny transfer z lotniska w Toronto

Ciesz się bezpiecznym i niezawodnym prywatnym transferem z wodospadu Niagra lub Niagra-on-the-Lake na międzynarodowe lotnisko Toronto Pearson . Podróżuj szybko i bezpiecznie z miejsca zakwaterowania na lotnisko czystymi i wygodnymi pojazdami z profesjonalnym kierowcą. Bądź odebrany na czas z hotelu lub mieszkania. Spotkaj się ze swoim kierowcą i uzyskaj pomoc z bagażami. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas podróży na lotnisko. Wysadź przy wyznaczonej bramce linii lotniczej na poziomie odlotów międzynarodowego lotniska Toronto Pearson. Przybądź na swój lot wystarczająco dużo czasu i nie męcz się z nawigacją środkami transportu publicznego.

Toronto: Internetowy plan danych eSIM dla Kanady 4G/5G

7. Toronto: Internetowy plan danych eSIM dla Kanady 4G/5G

Wyrusz na przygodę przez rozległe i różnorodne krajobrazy Kanady, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybką transmisją danych, niezależnie od tego, czy odkrywasz kosmopolityczne ulice Toronto, podziwiasz naturalne piękno Gór Skalistych, czy doświadczasz francuskiego uroku Quebec City. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który pasuje do Twoich planów podróży. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas całej podróży po Kanadzie. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Sprawdź naszą listę kompatybilności na https://esimfox.com/pages/compatible-devices, aby uzyskać więcej informacji.

Toronto: prywatny transfer do wodospadu Niagara

8. Toronto: prywatny transfer do wodospadu Niagara

Zrelaksuj się, korzystając z transferu w jedną stronę lub w obie strony z centrum Toronto lub międzynarodowego lotniska w Toronto do wodospadu Niagara. Ciesz się jazdą prywatnym samochodem z bezpośrednią usługą „od drzwi do drzwi”. Twój doświadczony kierowca będzie na Ciebie czekał i będzie śledził Twój lot, jeśli zdecydujesz się odebrać z lotniska. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, rozpoczynając kolejny etap podróży. Wszyscy kierowcy są licencjonowani, sprawdzeni przez policję regionalną Niagara i ukończyli szkolenie kierowców zawodowych DriveWise. Wszystkie pojazdy są czyste w środku i na zewnątrz, profesjonalnie konserwowane i skrupulatnie pielęgnowane.

Kanada: Plan danych 5G eSim w roamingu (0,5-2 GB/dzień)

9. Kanada: Plan danych 5G eSim w roamingu (0,5-2 GB/dzień)

Spraw, aby Twoja podróż do Kanady była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w USA i uaktualnij, aby uzyskać zasięg w Kanadzie. Zakup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. modele iPhone XR/XS i nowsze, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność.> Kanada Operatorzy do użycia: Bell, TELUS, Rogers. USA Operatorzy do użycia: T-Mobile, Verizon, AT&T

Z lotniska w Toronto: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

10. Z lotniska w Toronto: Jednodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

Ta wycieczka oferuje odwiedzającym Toronto skuteczny sposób na poznanie inspirującej mocy wodospadu Niagara. Dzięki transferowi w obie strony z lotniska Toronto Pearson będziesz miał trzy godziny na podziwianie wodospadów oraz dodatkowy czas na takie atrakcje, jak rejs statkiem i degustacja syropu klonowego. Przeżyj najważniejszy punkt swojej wycieczki, wybierz się na 20-minutowy rejs łodzią do podnóża wodospadu Niagara. Spędź 3 godziny nad wodospadem Niagara, poznając słynne lokalne atrakcje, restauracje i sam magiczny wodospad! Usiądź i skosztuj naszego lokalnego syropu klonowego z przewodnikiem. Wjedź windą na wysokość 270 metrów poniżej wodospadu. Rób zdjęcia Horseshoe i American Falls, Wielkiego Wąwozu i rzeki Niagara (Dodatek)

Liczba znalezionych atrakcji: 17
Sortuj wg::

Port lotniczy Toronto-Lester B. Pearson: najlepsze atrakcje w pobliżu

Port lotniczy Toronto-Lester B. Pearson: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Toronto-Lester B. Pearson? Kliknij tutaj.