Port lotniczy Stambuł-Sabiha Gökçen

Port lotniczy Stambuł-Sabiha Gökçen – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Stambuł: Prywatny transfer z lotniska z usługą Meet and Greet

1. Stambuł: Prywatny transfer z lotniska z usługą Meet and Greet

Skorzystaj z wygodnego i ekonomicznego transferu z prywatnego lotniska do lub ze Stambułu. Nie trać czasu na szukanie taksówek lub korzystanie z transportu publicznego w nowym mieście, aby zdążyć na samolot. Odbierz z lotniska i zostań powitany przez profesjonalnego gospodarza, aby wygodnie dotrzeć do hotelu lub adresu. W przypadku transferów z hotelu skorzystaj z odbioru z miejsca zakwaterowania w Stambule na czas, aby dotrzeć na lotnisko i wygodnie złapać lot. Pozbądź się wszelkich zmartwień dzięki profesjonalnej flocie i zespołowi, który będzie monitorował wszelkie opóźnienia lotów, aby Ci pomóc.

Stambuł (SAW): Wejście do salonu Premium na lotnisku Sabiha Gökçen

2. Stambuł (SAW): Wejście do salonu Premium na lotnisku Sabiha Gökçen

Uniknij tłumów i chaosu w publicznym poczekalni odlotów i zrelaksuj się w dobrym stylu przed lotem z lotniska Sabiha Gökçen w Stambule. Skorzystaj z 3-godzinnego pobytu, a następnie rozgość się w jednym z poczekalni premium znajdujących się na poziomie odlotów terminalu krajowego lub terminalu międzynarodowego. W salonie możesz odpocząć przed lotem i zrelaksować się w wygodnych fotelach, oglądając telewizję lub czytając jedną z wielu międzynarodowych gazet i czasopism. Możesz także skorzystać z nieograniczonej, szybkiej sieci Wi-Fi w salonach i zjeść posiłek na świeżo przygotowanych sezonowych potrawach oraz napojach. Jeśli masz dziecko, jest pokój zabaw.

Turcja (Türkiye): Plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

3. Turcja (Türkiye): Plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Turcji i innych 39 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Andorze, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Gujanie Francuskiej, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Gwadelupie, Węgrzech, Islandii, Irlandii, Włochy, Łotwa, Reunion, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Obsługa obejmuje również Maltę, Martynikę, Holandię, Norwegię, Portugalię, Polskę, Rumunię, Słowację, Słowenię, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię, Saint Barthélemy, Saint Martin, Saint Pierre i Miquelon, Turcję, Zjednoczone Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do zdjęcia z wytycznymi. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy w rozwiązywaniu problemów w kuponie GYG. Informacje o lokalnym operatorze: Turcja: Vodafone-Telsim Pozostałe kraje są dostępne w informacji o kuponie w Twojej aplikacji GYG po zakupie

Stambuł: Turcja Nielimitowany Internet, mobilna transmisja danych eSIM

4. Stambuł: Turcja Nielimitowany Internet, mobilna transmisja danych eSIM

Korzystaj ze swojego planu taryfowego z dostępem do Internetu przez całą wizytę w Turcji. Unikaj drogich opłat za transmisję danych w roamingu lub łączenia się z niezabezpieczonymi publicznymi punktami internetowymi. Zaoszczędź sobie czasu i kłopotów z szukaniem darmowego WiFi za każdym razem, gdy potrzebujesz połączenia z Internetem. Skorzystaj z usługi, dzięki której nie będziesz musiał zmieniać karty SIM ani kupować nowej podczas wakacji. Ciesz się spokojem dzięki prędkości 4G/LTE, która jest bezpieczna i działa wszędzie w Turcji. Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi w domu bez ograniczeń prędkości na dowolnym poziomie wykorzystania danych. Oglądaj filmy, graj w gry, wykonuj połączenia online, przesyłaj strumieniowo swoje listy odtwarzania, udostępniaj swoje wspomnienia, korzystaj z nawigacji na żywo i nie tylko. Następujące urządzenia obsługują produkt eSIM: iPhone 11 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 12 Max iPhone 12 Max Pro iPhone 13 mini iPhone 13 iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max iPhone 14 iPhone 14 Plus iPhone 14 Pro iPhone 14 Pro Max iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone SE (2020) iPad Air (3. generacji) iPad Pro (3. generacji) iPad Mini (5. generacji) Samsung Galaxy Fold Samsung Galaxy S20 Samsung Galaxy S20+ Samsung Galaxy S20 ultra Samsung Galaxy Z Flip Samsung Note 20+ Samsung Galaxy S21 Samsung Galaxy S21+ 5G Samsung Galaxy S21+ Ultra 5G Samsung Galaxy Fold Samsung Galaxy Z Fold2 5G Samsung Galaxy Z Fold3 5G Urządzenia Google obsługujące eSIM Google Pixel 3 i 3 XL Google Pixel 3a i 3a XL Google Pixel 4 i 4 XL Google Pixel 4A 5G Google Pixel 2 i 2 XL Google Pixel 5 Google Pixel 5a Google Pixel 6 Google Pixel 6 Pro Motorola Razr 2019 Huawei P40 Huawei P40 Pro Huawei P50 Pro Huawei Mate 40 Pro

Stambuł: Prywatny transfer z/na lotnisko Sabiha i Stambuł

5. Stambuł: Prywatny transfer z/na lotnisko Sabiha i Stambuł

Wyrusz w bezproblemową podróż z lotniska w Stambule (IST) i lotniska Sabiha Gökçen (SAW) dzięki naszym usługom transferu VIP. Ciesz się bezproblemowym początkiem wakacji dzięki naszemu niezawodnemu i wygodnemu transportowi naziemnemu. Nasi profesjonalni kierowcy zapewniają komfort i punktualność, a zaawansowane śledzenie lotów zapobiega opłatom za oczekiwanie. Goście zostaną odebrani w wyznaczonym miejscu zbiórki w celu zapewnienia wygodnego transferu. Instrukcje powitalne zostaną wysłane na Twój telefon i e-mail. Zrelaksuj się w prywatnym pojeździe, podróżując bezpośrednio do miejsca zakwaterowania. Poznaj kultowe miejsca w Stambule, takie jak Hagia Sophia i Błękitny Meczet. Nasza usługa 24/7 zapewnia, że Twój kierowca jest gotowy, gdy go potrzebujesz. Poczuj spokój ducha dzięki niezawodnej, spersonalizowanej obsłudze. Zarezerwuj teraz, aby podróżować bez stresu.

Lotnisko Sabiha Gokcen: Prywatny transfer do Stambułu

6. Lotnisko Sabiha Gokcen: Prywatny transfer do Stambułu

Nie martw się o przylot lub odlot z lotniska Sabiha Gokcen i unikaj niewiarygodnych lokalnych taksówek z gwarantowanym transferem do lub z miejsca zakwaterowania we wszystkich częściach Stambułu. Skorzystaj z niezawodnego i bezproblemowego dostawcy transportu naziemnego i uzyskaj powitalne spotkanie i powitanie w dniu przyjazdu. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w pojeździe przeznaczonym wyłącznie dla Ciebie i Twojej grupy, a następnie z łatwością udaj się bezpośrednio do hotelu, apartamentu lub prywatnej rezydencji. Skorzystaj ze śledzenia lotu, aby uniknąć niepotrzebnych opłat za czekanie i upewnić się, że kierowca jest gotowy na czas. Usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zgodnie z Twoimi potrzebami, niezależnie od planowanej godziny przylotu lub odlotu.

Stambuł: nieograniczony hotspot Wi-Fi w Turcji!

7. Stambuł: nieograniczony hotspot Wi-Fi w Turcji!

Wiemy, że najtrudniejszą częścią podróży jest znalezienie bezpiecznego połączenia internetowego. Zaspokajanie potrzeb internetowych poprzez zakup karty SIM będzie bezużyteczne i kosztowne. Właśnie wtedy z pomocą przychodzi nasze mobilne urządzenie hotspot. Podczas podróży po Turcji możesz uzyskać dostęp do nieograniczonego i najszybszego Internetu po przystępnych cenach. W okresie wynajmu możesz pozostać podłączony do Internetu i cieszyć się podróżą bez problemów, takich jak przekroczenie limitu danych, dodatkowe opłaty za roaming i niska prędkość Internetu . Nasze mobilne urządzenie typu hotspot oferuje łatwy i szybki sposób na utrzymanie połączenia z Internetem podczas podróży po Turcji. Zamiast kupować kartę SIM, która może być droga i zapewniać ograniczoną ilość danych, nasz hotspot oferuje nieograniczony dostęp do Internetu po przystępnych cenach. Dzięki naszemu urządzeniu możesz pozostać w kontakcie z bliskimi, pracować nad ważnymi projektami lub po prostu bawić się bez stresu i zmartwień. Dzięki naszemu mobilnemu hotspotowi turyści nie muszą się już martwić o znalezienie bezpiecznego połączenia internetowego podczas podróży po Turcji. Nasze urządzenie zapewnia nieograniczony i najszybszy dostęp do Internetu w przystępnej cenie, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem podróży. Wynajmując nasze urządzenie, możesz pozostać w kontakcie z Internetem przez całą podróż, nie martwiąc się o przekroczenie limitu danych lub płacenie dodatkowych opłat za roaming. Ponadto nasze mobilne urządzenie typu hotspot oferuje szybkie i niezawodne połączenie z Internetem Podróżowanie może być trudne, ale jest o wiele łatwiejsze, gdy masz przy sobie mobilne urządzenie hotspot. Dzięki temu sprytnemu gadżetowi możesz uzyskać nieograniczony i szybki dostęp do Internetu w dowolnym miejscu w Turcji, bez martwienia się o dodatkowe opłaty za roaming lub limity danych. Zatem śmiało planuj swoją podróż bez obaw! Będziesz mieć dostęp do Internetu, który zapewni Ci łączność i rozrywkę przez cały czas.

Turcja/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

8. Turcja/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Turcji dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Turcji i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Prywatny transfer z/na lotnisko Sabiha Gokcen

9. Prywatny transfer z/na lotnisko Sabiha Gokcen

Oczekiwanie na odbiór w miejscu spotkania, aby wygodnie i bezpiecznie zawieźć Cię do celu naszymi pojazdami VIP wyposażonymi w klimatyzację, telewizor, bezpłatne Wi-Fi i wodę. Nie musisz walczyć o znalezienie samochodu po przyjeździe i nie musisz czekać w długich kolejkach. Wykorzystaj efektywnie swój czas i ciesz się wygodnym transferem, korzystając z naszej specjalnej usługi. Pozwól nam dotrzeć do celu na czas!

Stambuł: Prywatny transfer lotniskowy z usługą Meet and Greet

10. Stambuł: Prywatny transfer lotniskowy z usługą Meet and Greet

Zmaksymalizuj swój komfort i wygodę dzięki naszym prywatnym usługom transferu lotniskowego z i do Stambułu. Pożegnaj się z kłopotami związanymi z poszukiwaniem taksówek lub poruszaniem się po transporcie publicznym w nieznanym miejscu, mając pewność, że nigdy nie spóźnisz się na lot. Po przybyciu na lotnisko nasi profesjonalni gospodarze będą tam, aby Cię powitać i eskortować do hotelu lub miejsca docelowego w komfortowych warunkach. W przypadku odlotu z hotelu zapewnimy odbiór na czas, abyś mógł bez stresu dotrzeć na lotnisko i złapać swój lot. Możesz spać spokojnie, wiedząc, że nasz doświadczony zespół i najwyższej klasy flota będą uważnie monitorować Twój lot pod kątem wszelkich opóźnień, zapewniając Ci bezproblemową pomoc.

Liczba znalezionych atrakcji: 62
Sortuj wg::

Port lotniczy Stambuł-Sabiha Gökçen: najlepsze atrakcje w pobliżu

Port lotniczy Stambuł-Sabiha Gökçen – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Stambuł: Prywatny transfer z lotniska z usługą Meet and Greet

Stambuł: Prywatny transfer z lotniska z usługą Meet and Greet

Skorzystaj z wygodnego i ekonomicznego transferu z prywatnego lotniska do lub ze Stambułu. Nie trać czasu na szukanie taksówek lub korzystanie z transportu publicznego w nowym mieście, aby zdążyć na samolot. Odbierz z lotniska i zostań powitany przez profesjonalnego gospodarza, aby wygodnie dotrzeć do hotelu lub adresu. W przypadku transferów z hotelu skorzystaj z odbioru z miejsca zakwaterowania w Stambule na czas, aby dotrzeć na lotnisko i wygodnie złapać lot. Pozbądź się wszelkich zmartwień dzięki profesjonalnej flocie i zespołowi, który będzie monitorował wszelkie opóźnienia lotów, aby Ci pomóc.

Stambuł (SAW): Wejście do salonu Premium na lotnisku Sabiha Gökçen

Stambuł (SAW): Wejście do salonu Premium na lotnisku Sabiha Gökçen

Uniknij tłumów i chaosu w publicznym poczekalni odlotów i zrelaksuj się w dobrym stylu przed lotem z lotniska Sabiha Gökçen w Stambule. Skorzystaj z 3-godzinnego pobytu, a następnie rozgość się w jednym z poczekalni premium znajdujących się na poziomie odlotów terminalu krajowego lub terminalu międzynarodowego. W salonie możesz odpocząć przed lotem i zrelaksować się w wygodnych fotelach, oglądając telewizję lub czytając jedną z wielu międzynarodowych gazet i czasopism. Możesz także skorzystać z nieograniczonej, szybkiej sieci Wi-Fi w salonach i zjeść posiłek na świeżo przygotowanych sezonowych potrawach oraz napojach. Jeśli masz dziecko, jest pokój zabaw.

Turcja (Türkiye): Plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

Turcja (Türkiye): Plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Turcji i innych 39 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Andorze, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Gujanie Francuskiej, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Gwadelupie, Węgrzech, Islandii, Irlandii, Włochy, Łotwa, Reunion, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Obsługa obejmuje również Maltę, Martynikę, Holandię, Norwegię, Portugalię, Polskę, Rumunię, Słowację, Słowenię, Hiszpanię, Szwecję, Szwajcarię, Saint Barthélemy, Saint Martin, Saint Pierre i Miquelon, Turcję, Zjednoczone Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do zdjęcia z wytycznymi. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy w rozwiązywaniu problemów w kuponie GYG. Informacje o lokalnym operatorze: Turcja: Vodafone-Telsim Pozostałe kraje są dostępne w informacji o kuponie w Twojej aplikacji GYG po zakupie

Stambuł: Turcja Nielimitowany Internet, mobilna transmisja danych eSIM

Stambuł: Turcja Nielimitowany Internet, mobilna transmisja danych eSIM

Korzystaj ze swojego planu taryfowego z dostępem do Internetu przez całą wizytę w Turcji. Unikaj drogich opłat za transmisję danych w roamingu lub łączenia się z niezabezpieczonymi publicznymi punktami internetowymi. Zaoszczędź sobie czasu i kłopotów z szukaniem darmowego WiFi za każdym razem, gdy potrzebujesz połączenia z Internetem. Skorzystaj z usługi, dzięki której nie będziesz musiał zmieniać karty SIM ani kupować nowej podczas wakacji. Ciesz się spokojem dzięki prędkości 4G/LTE, która jest bezpieczna i działa wszędzie w Turcji. Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi w domu bez ograniczeń prędkości na dowolnym poziomie wykorzystania danych. Oglądaj filmy, graj w gry, wykonuj połączenia online, przesyłaj strumieniowo swoje listy odtwarzania, udostępniaj swoje wspomnienia, korzystaj z nawigacji na żywo i nie tylko. Następujące urządzenia obsługują produkt eSIM: iPhone 11 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 12 Max iPhone 12 Max Pro iPhone 13 mini iPhone 13 iPhone 13 Pro iPhone 13 Pro Max iPhone 14 iPhone 14 Plus iPhone 14 Pro iPhone 14 Pro Max iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone SE (2020) iPad Air (3. generacji) iPad Pro (3. generacji) iPad Mini (5. generacji) Samsung Galaxy Fold Samsung Galaxy S20 Samsung Galaxy S20+ Samsung Galaxy S20 ultra Samsung Galaxy Z Flip Samsung Note 20+ Samsung Galaxy S21 Samsung Galaxy S21+ 5G Samsung Galaxy S21+ Ultra 5G Samsung Galaxy Fold Samsung Galaxy Z Fold2 5G Samsung Galaxy Z Fold3 5G Urządzenia Google obsługujące eSIM Google Pixel 3 i 3 XL Google Pixel 3a i 3a XL Google Pixel 4 i 4 XL Google Pixel 4A 5G Google Pixel 2 i 2 XL Google Pixel 5 Google Pixel 5a Google Pixel 6 Google Pixel 6 Pro Motorola Razr 2019 Huawei P40 Huawei P40 Pro Huawei P50 Pro Huawei Mate 40 Pro

Stambuł: Prywatny transfer z/na lotnisko Sabiha i Stambuł

Stambuł: Prywatny transfer z/na lotnisko Sabiha i Stambuł

Wyrusz w bezproblemową podróż z lotniska w Stambule (IST) i lotniska Sabiha Gökçen (SAW) dzięki naszym usługom transferu VIP. Ciesz się bezproblemowym początkiem wakacji dzięki naszemu niezawodnemu i wygodnemu transportowi naziemnemu. Nasi profesjonalni kierowcy zapewniają komfort i punktualność, a zaawansowane śledzenie lotów zapobiega opłatom za oczekiwanie. Goście zostaną odebrani w wyznaczonym miejscu zbiórki w celu zapewnienia wygodnego transferu. Instrukcje powitalne zostaną wysłane na Twój telefon i e-mail. Zrelaksuj się w prywatnym pojeździe, podróżując bezpośrednio do miejsca zakwaterowania. Poznaj kultowe miejsca w Stambule, takie jak Hagia Sophia i Błękitny Meczet. Nasza usługa 24/7 zapewnia, że Twój kierowca jest gotowy, gdy go potrzebujesz. Poczuj spokój ducha dzięki niezawodnej, spersonalizowanej obsłudze. Zarezerwuj teraz, aby podróżować bez stresu.

Lotnisko Sabiha Gokcen: Prywatny transfer do Stambułu

Lotnisko Sabiha Gokcen: Prywatny transfer do Stambułu

Nie martw się o przylot lub odlot z lotniska Sabiha Gokcen i unikaj niewiarygodnych lokalnych taksówek z gwarantowanym transferem do lub z miejsca zakwaterowania we wszystkich częściach Stambułu. Skorzystaj z niezawodnego i bezproblemowego dostawcy transportu naziemnego i uzyskaj powitalne spotkanie i powitanie w dniu przyjazdu. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w pojeździe przeznaczonym wyłącznie dla Ciebie i Twojej grupy, a następnie z łatwością udaj się bezpośrednio do hotelu, apartamentu lub prywatnej rezydencji. Skorzystaj ze śledzenia lotu, aby uniknąć niepotrzebnych opłat za czekanie i upewnić się, że kierowca jest gotowy na czas. Usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zgodnie z Twoimi potrzebami, niezależnie od planowanej godziny przylotu lub odlotu.

Stambuł: nieograniczony hotspot Wi-Fi w Turcji!

Stambuł: nieograniczony hotspot Wi-Fi w Turcji!

Wiemy, że najtrudniejszą częścią podróży jest znalezienie bezpiecznego połączenia internetowego. Zaspokajanie potrzeb internetowych poprzez zakup karty SIM będzie bezużyteczne i kosztowne. Właśnie wtedy z pomocą przychodzi nasze mobilne urządzenie hotspot. Podczas podróży po Turcji możesz uzyskać dostęp do nieograniczonego i najszybszego Internetu po przystępnych cenach. W okresie wynajmu możesz pozostać podłączony do Internetu i cieszyć się podróżą bez problemów, takich jak przekroczenie limitu danych, dodatkowe opłaty za roaming i niska prędkość Internetu . Nasze mobilne urządzenie typu hotspot oferuje łatwy i szybki sposób na utrzymanie połączenia z Internetem podczas podróży po Turcji. Zamiast kupować kartę SIM, która może być droga i zapewniać ograniczoną ilość danych, nasz hotspot oferuje nieograniczony dostęp do Internetu po przystępnych cenach. Dzięki naszemu urządzeniu możesz pozostać w kontakcie z bliskimi, pracować nad ważnymi projektami lub po prostu bawić się bez stresu i zmartwień. Dzięki naszemu mobilnemu hotspotowi turyści nie muszą się już martwić o znalezienie bezpiecznego połączenia internetowego podczas podróży po Turcji. Nasze urządzenie zapewnia nieograniczony i najszybszy dostęp do Internetu w przystępnej cenie, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem podróży. Wynajmując nasze urządzenie, możesz pozostać w kontakcie z Internetem przez całą podróż, nie martwiąc się o przekroczenie limitu danych lub płacenie dodatkowych opłat za roaming. Ponadto nasze mobilne urządzenie typu hotspot oferuje szybkie i niezawodne połączenie z Internetem Podróżowanie może być trudne, ale jest o wiele łatwiejsze, gdy masz przy sobie mobilne urządzenie hotspot. Dzięki temu sprytnemu gadżetowi możesz uzyskać nieograniczony i szybki dostęp do Internetu w dowolnym miejscu w Turcji, bez martwienia się o dodatkowe opłaty za roaming lub limity danych. Zatem śmiało planuj swoją podróż bez obaw! Będziesz mieć dostęp do Internetu, który zapewni Ci łączność i rozrywkę przez cały czas.

Turcja/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Turcja/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Turcji dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Turcji i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Prywatny transfer z/na lotnisko Sabiha Gokcen

Prywatny transfer z/na lotnisko Sabiha Gokcen

Oczekiwanie na odbiór w miejscu spotkania, aby wygodnie i bezpiecznie zawieźć Cię do celu naszymi pojazdami VIP wyposażonymi w klimatyzację, telewizor, bezpłatne Wi-Fi i wodę. Nie musisz walczyć o znalezienie samochodu po przyjeździe i nie musisz czekać w długich kolejkach. Wykorzystaj efektywnie swój czas i ciesz się wygodnym transferem, korzystając z naszej specjalnej usługi. Pozwól nam dotrzeć do celu na czas!

Stambuł: Prywatny transfer lotniskowy z usługą Meet and Greet

Stambuł: Prywatny transfer lotniskowy z usługą Meet and Greet

Zmaksymalizuj swój komfort i wygodę dzięki naszym prywatnym usługom transferu lotniskowego z i do Stambułu. Pożegnaj się z kłopotami związanymi z poszukiwaniem taksówek lub poruszaniem się po transporcie publicznym w nieznanym miejscu, mając pewność, że nigdy nie spóźnisz się na lot. Po przybyciu na lotnisko nasi profesjonalni gospodarze będą tam, aby Cię powitać i eskortować do hotelu lub miejsca docelowego w komfortowych warunkach. W przypadku odlotu z hotelu zapewnimy odbiór na czas, abyś mógł bez stresu dotrzeć na lotnisko i złapać swój lot. Możesz spać spokojnie, wiedząc, że nasz doświadczony zespół i najwyższej klasy flota będą uważnie monitorować Twój lot pod kątem wszelkich opóźnień, zapewniając Ci bezproblemową pomoc.

Stambuł: Najciekawsze atrakcje

Port lotniczy Stambuł-Sabiha Gökçen: Wycieczki i bilety

Turcja: Ciekawe miejsca

Port lotniczy Stambuł-Sabiha Gökçen: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Stambuł-Sabiha Gökçen? Kliknij tutaj.

Port lotniczy Stambuł-Sabiha Gökçen: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(267 recenzji)