Port lotniczy Mediolan-Malpensa

Port lotniczy Mediolan-Malpensa

Port lotniczy Mediolan-Malpensa – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Mediolan: Bezpośredni transfer między lotniskiem Malpensa a centrum miasta

1. Mediolan: Bezpośredni transfer między lotniskiem Malpensa a centrum miasta

Zaoszczędź, rezerwując z wyprzedzeniem szybki i wygodny transfer lotniskowy. Ciesz się specjalną ceną bez opłaty za rezerwację, która obejmuje transport bagażu. Zajmij wygodne miejsce i odpręż się na pokładzie komfortowego oraz klimatyzowanego autobusu. Podróżuj z portu lotniczego Mediolan-Malpensa do znajdującego się w centrum miasta dworca kolejowego Milano Centrale lub w przeciwnym kierunku. Ze zlokalizowanego w centrum miasta przystanku autobusowego z łatwością dotrzesz do swojego hotelu pieszo, autobusem bądź metrem. Jeżeli wybierasz się na lotnisko, zalecamy podróż autobusem, który dotrze do celu na co najmniej 2 godziny przed planowanym odlotem, aby zdążyć na odprawę.

Mediolan: Bezpośredni transfer autobusowy z/na lotnisko Malpensa

2. Mediolan: Bezpośredni transfer autobusowy z/na lotnisko Malpensa

Transfer lotniskowy autobusem to najwygodniejsza opcja między dworcem głównym w Mediolanie a lotniskiem Malpensa T1, T2. Odjedź z głównego dworca kolejowego w Mediolanie przy Via Sammartini, na rogu Piazza IV Novembre i dotrzyj do hali odlotów w Terminalu 1 i Terminalu 2. Po przybyciu na lotnisko znajdź autobusy przy Terminalu 1, wyjście numer 4, oraz przy Terminalu 2, wyjście numer 7, aby dostać się do Mediolanu w bezpieczny i wygodny sposób. Na życzenie autobusy zatrzymują się również na Piazzale Lotto (przystanek metra Lotto).

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

3. eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

Mediolan: Prywatny transfer z/na lotnisko Malpensa

4. Mediolan: Prywatny transfer z/na lotnisko Malpensa

Oferujemy wyłącznie profesjonalnych, wykwalifikowanych i dyskretnych kierowców, którzy będą mogli w jak największym komforcie towarzyszyć Ci w dotarciu do celu, abyś mógł dotrzeć na czas na swoje zajęcia. Na powitanie znajdziesz jednego z naszych kierowców z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w celach biznesowych, dla przyjemności, dla zabawy czy dla relaksu, ten transfer lotniskowy oferuje niezawodną usługę. Ciesz się niezawodną obsługą dzięki powadze kierowców, bezpieczeństwem dzięki stale odnawianej i kontrolowanej flocie, komfortowi i luksusowi dzięki używanym pojazdom. Nasi kierowcy mówią kilkoma językami, a wszyscy są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni: będą wiedzieć, jak dowieźć Cię do celu, a Ty w spokoju i dyskrecji, będą mogli wykonywać rozmowy służbowe lub prywatne, przygotowywać spotkanie lub ustalać harmonogram .

Miasto/lotnisko Mediolan: Bilety na pociąg ekspresowy Malpensa, w 1 stronę

5. Miasto/lotnisko Mediolan: Bilety na pociąg ekspresowy Malpensa, w 1 stronę

Skorzystaj z szybkiego, wygodnego i bezpiecznego transferu kolejowego z lotniska Malpensa w Mediolanie na dworzec główny w Mediolanie. Wybierz opcję transferu z lotniska Malpensa na dworzec główny w Mediolanie lub odwrotnie, w zależności od kierunku podróży. Ciesz się tym przejazdem jako najłatwiejszym sposobem na dotarcie do serca miasta, unikając korków i kosztów parkowania na lotnisku. Nie martw się w przypadku strajku linii Malpensa Express, ponieważ połączenie z lotniskiem jest realizowane autobusem. Dworzec główny w Mediolanie Dworzec Centralny w Mediolanie jest głównym węzłem przesiadkowym ze wszystkimi usługami transportu publicznego i liniami do miast takich jak Rzym, Florencja, Bolonia, Wenecja, Neapol i Salerno. Dworzec Centralny w Mediolanie znajduje się w samym sercu miasta, skąd możesz złapać kilka różnych środków transportu publicznego, aby dotrzeć do celu. Lotnisko Malpensa Malpensa Express znajduje się w Terminalu 1, kilka minut spacerem od strefy przylotów, znajdującej się na parterze, podczas gdy wszystkie obszary potrzebne do odlotów znajdują się na pierwszym piętrze.

Włochy: Europejski plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

6. Włochy: Europejski plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

Spraw, aby Twoja podróż po Europie była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Włoszech (w tym w San Marino i Watykanie) oraz w pozostałych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Skorzystaj z ubezpieczenia w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech, Jersey Island, Kazachstanie, Łotwie , Litwę, Liechtenstein, Luksemburg, San Marino i Watykan. Dotyczy to również Malty, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Telecom Italia (TIM) / Vodafone / Wind

Mediolan: Transfer autobusem z lotniska Mediolan Malpensa do Turynu

7. Mediolan: Transfer autobusem z lotniska Mediolan Malpensa do Turynu

Ciesz się bezstresowym transportem z lotniska Malpensa w Mediolanie do Turynu dzięki temu transferowi autobusowemu w jedną stronę. Zrelaksuj się na czystym, wyposażonym w środek do dezynfekcji rąk, dużo miejsca na nogi i miejsce na cały bagaż. Wybierz autobus wahadłowy w jedną stronę z lotniska Malpensa w Mediolanie. Gdy wsiądziesz do autobusu, spotkaj się z przyjaznym członkiem personelu, który pomoże Ci odprawić się i schować bagaż. Podczas jazdy podziwiaj widoki na falujące włoskie krajobrazy. Dogoń spotkanie ze znajomymi lub zaplanuj wakacje z Wi-Fi na pokładzie i odpocznij od włoskich letnich upałów dzięki klimatyzacji na pokładzie. Przyjazny personel pomoże klientom poruszającym się na wózku inwalidzkim lub osobom o ograniczonej sprawności ruchowej znaleźć dostępne miejsce.

Włochy eSIM Nielimitowane dane

8. Włochy eSIM Nielimitowane dane

Karta eSIM ConnectPhone zapewnia nielimitowany transfer szybkich danych, zapewniając niezawodny i szybki dostęp do Internetu, niezależnie od tego, czy podziwiasz architektoniczne arcydzieło Koloseum, odkrywasz winnice Toskanii, czy żeglujesz po drogach wodnych Wenecji. Dzięki okresowi ważności wynoszącemu 7, 15 lub 30 dni, nasz pakiet eSIM oferuje elastyczność dopasowaną do Twoich planów podróży. Ciesz się swobodą pozostawania w kontakcie z rodziną, przyjaciółmi lub pracą, dziel się swoją podróżą w mediach społecznościowych, a nawet przesyłaj strumieniowo ulubione treści, wylegując się na pięknym włoskim placu. Jedną z największych zalet naszej karty eSIM jest jej ogólnokrajowy zasięg. Niezależnie od tego, gdzie jesteś we Włoszech, czy są to metropolie, spokojne tereny wiejskie, czy surowe obszary przybrzeżne, możesz liczyć na stały i niezawodny zasięg Internetu. Nasza karta eSIM zapewnia natychmiastową aktywację po Twoim przyjeździe do Włoch. Nie musisz już martwić się o szukanie lokalnych kart SIM lub radzenie sobie z niestabilnymi połączeniami po wylądowaniu. Zanurz się prosto w swoją włoską przygodę, wiedząc, że jesteś połączony od momentu opuszczenia samolotu. Co więcej, konfiguracja naszej karty eSIM to pestka. Nie musisz fizycznie zmieniać karty SIM, co często jest kłopotliwe i niewygodne. Nasza eSIM to cyfrowa karta SIM, która jest już w Twoim telefonie. Wszystko, co musisz zrobić, to ją aktywować, co jest procesem szybkim, łatwym i oszczędzającym Ci stresu związanego z utratą lub uszkodzeniem fizycznych kart SIM. Kładziemy duży nacisk na Twoją prywatność i bezpieczeństwo online. Dlatego nasza karta eSIM gwarantuje bezpieczne połączenie, chroniąc Twoje dane osobowe i aktywność online.

Mediolan: Włochy/Europa eSIM Roaming mobilny pakiet danych

9. Mediolan: Włochy/Europa eSIM Roaming mobilny pakiet danych

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są zużyte? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:ILIAD/Vodafone/Telecom

Włochy/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

10. Włochy/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Włoch dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Włoszech i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Liczba znalezionych atrakcji: 203
Sortuj wg::

Port lotniczy Mediolan-Malpensa: najlepsze atrakcje w pobliżu

Port lotniczy Mediolan-Malpensa – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Mediolan: Bezpośredni transfer między lotniskiem Malpensa a centrum miasta

Mediolan: Bezpośredni transfer między lotniskiem Malpensa a centrum miasta

Zaoszczędź, rezerwując z wyprzedzeniem szybki i wygodny transfer lotniskowy. Ciesz się specjalną ceną bez opłaty za rezerwację, która obejmuje transport bagażu. Zajmij wygodne miejsce i odpręż się na pokładzie komfortowego oraz klimatyzowanego autobusu. Podróżuj z portu lotniczego Mediolan-Malpensa do znajdującego się w centrum miasta dworca kolejowego Milano Centrale lub w przeciwnym kierunku. Ze zlokalizowanego w centrum miasta przystanku autobusowego z łatwością dotrzesz do swojego hotelu pieszo, autobusem bądź metrem. Jeżeli wybierasz się na lotnisko, zalecamy podróż autobusem, który dotrze do celu na co najmniej 2 godziny przed planowanym odlotem, aby zdążyć na odprawę.

Mediolan: Bezpośredni transfer autobusowy z/na lotnisko Malpensa

Mediolan: Bezpośredni transfer autobusowy z/na lotnisko Malpensa

Transfer lotniskowy autobusem to najwygodniejsza opcja między dworcem głównym w Mediolanie a lotniskiem Malpensa T1, T2. Odjedź z głównego dworca kolejowego w Mediolanie przy Via Sammartini, na rogu Piazza IV Novembre i dotrzyj do hali odlotów w Terminalu 1 i Terminalu 2. Po przybyciu na lotnisko znajdź autobusy przy Terminalu 1, wyjście numer 4, oraz przy Terminalu 2, wyjście numer 7, aby dostać się do Mediolanu w bezpieczny i wygodny sposób. Na życzenie autobusy zatrzymują się również na Piazzale Lotto (przystanek metra Lotto).

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

eSIM Europa i Wielka Brytania dla podróżnych

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem zwiedzającym Wielką Brytanię, czy wyruszasz na europejską przygodę z wieloma krajami, karta eSIM zapewnia stałą łączność. Ciesz się natychmiastową dostawą mobilną i opcjami zasięgu od 1 do 30 dni z 500 MB do 10 GB. Ta karta eSIM jest idealna dla nowoczesnych podróżników korzystających z urządzeń takich jak iPhone lub inne smartfony obsługujące funkcję eSIM. Ciesz się wygodą przedpłaconego zasięgu we wszystkich głównych europejskich miejscach docelowych z nieprzerwaną łącznością i bez niespodzianek. Ta karta eSIM obejmuje następujące lokalizacje: Austria (Österreich) Belgia (Belgien) Bułgaria (Bulgarien) Cypr (Zypern) Chorwacja (Kroatien) Dania (Dänemark) Estonia (Estland) Finlandia (Finnland) Francja (Frankreich) Niemcy (Deutschland) Grecja (Griechenland) Węgry (Ungarn) Irlandia (Irland) Islandia (Island) Włochy (Italien) Łotwa (Lettland) Litwa (Litauen) Luksemburg (Luxemburg) Malta Norwegia (Norwegen) Holandia (Niederlande) Polska (Polen) Portugalia Słowacja (Slowakei) Słowenia (Slowenien) Hiszpania (Spanien) Zjednoczone Królestwo (Vereinigtes Königreich) Republika Czeska (Tschechische Republik) Rumunia (Rumänien) Szwecja (Schweden) Szwajcaria (Schweiz) Ukraina

Mediolan: Prywatny transfer z/na lotnisko Malpensa

Mediolan: Prywatny transfer z/na lotnisko Malpensa

Oferujemy wyłącznie profesjonalnych, wykwalifikowanych i dyskretnych kierowców, którzy będą mogli w jak największym komforcie towarzyszyć Ci w dotarciu do celu, abyś mógł dotrzeć na czas na swoje zajęcia. Na powitanie znajdziesz jednego z naszych kierowców z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Niezależnie od tego, czy podróżujesz w celach biznesowych, dla przyjemności, dla zabawy czy dla relaksu, ten transfer lotniskowy oferuje niezawodną usługę. Ciesz się niezawodną obsługą dzięki powadze kierowców, bezpieczeństwem dzięki stale odnawianej i kontrolowanej flocie, komfortowi i luksusowi dzięki używanym pojazdom. Nasi kierowcy mówią kilkoma językami, a wszyscy są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni: będą wiedzieć, jak dowieźć Cię do celu, a Ty w spokoju i dyskrecji, będą mogli wykonywać rozmowy służbowe lub prywatne, przygotowywać spotkanie lub ustalać harmonogram .

Miasto/lotnisko Mediolan: Bilety na pociąg ekspresowy Malpensa, w 1 stronę

Miasto/lotnisko Mediolan: Bilety na pociąg ekspresowy Malpensa, w 1 stronę

Skorzystaj z szybkiego, wygodnego i bezpiecznego transferu kolejowego z lotniska Malpensa w Mediolanie na dworzec główny w Mediolanie. Wybierz opcję transferu z lotniska Malpensa na dworzec główny w Mediolanie lub odwrotnie, w zależności od kierunku podróży. Ciesz się tym przejazdem jako najłatwiejszym sposobem na dotarcie do serca miasta, unikając korków i kosztów parkowania na lotnisku. Nie martw się w przypadku strajku linii Malpensa Express, ponieważ połączenie z lotniskiem jest realizowane autobusem. Dworzec główny w Mediolanie Dworzec Centralny w Mediolanie jest głównym węzłem przesiadkowym ze wszystkimi usługami transportu publicznego i liniami do miast takich jak Rzym, Florencja, Bolonia, Wenecja, Neapol i Salerno. Dworzec Centralny w Mediolanie znajduje się w samym sercu miasta, skąd możesz złapać kilka różnych środków transportu publicznego, aby dotrzeć do celu. Lotnisko Malpensa Malpensa Express znajduje się w Terminalu 1, kilka minut spacerem od strefy przylotów, znajdującej się na parterze, podczas gdy wszystkie obszary potrzebne do odlotów znajdują się na pierwszym piętrze.

Włochy: Europejski plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

Włochy: Europejski plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

Spraw, aby Twoja podróż po Europie była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Włoszech (w tym w San Marino i Watykanie) oraz w pozostałych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Skorzystaj z ubezpieczenia w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech, Jersey Island, Kazachstanie, Łotwie , Litwę, Liechtenstein, Luksemburg, San Marino i Watykan. Dotyczy to również Malty, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Telecom Italia (TIM) / Vodafone / Wind

Mediolan: Transfer autobusem z lotniska Mediolan Malpensa do Turynu

Mediolan: Transfer autobusem z lotniska Mediolan Malpensa do Turynu

Ciesz się bezstresowym transportem z lotniska Malpensa w Mediolanie do Turynu dzięki temu transferowi autobusowemu w jedną stronę. Zrelaksuj się na czystym, wyposażonym w środek do dezynfekcji rąk, dużo miejsca na nogi i miejsce na cały bagaż. Wybierz autobus wahadłowy w jedną stronę z lotniska Malpensa w Mediolanie. Gdy wsiądziesz do autobusu, spotkaj się z przyjaznym członkiem personelu, który pomoże Ci odprawić się i schować bagaż. Podczas jazdy podziwiaj widoki na falujące włoskie krajobrazy. Dogoń spotkanie ze znajomymi lub zaplanuj wakacje z Wi-Fi na pokładzie i odpocznij od włoskich letnich upałów dzięki klimatyzacji na pokładzie. Przyjazny personel pomoże klientom poruszającym się na wózku inwalidzkim lub osobom o ograniczonej sprawności ruchowej znaleźć dostępne miejsce.

Włochy eSIM Nielimitowane dane

Włochy eSIM Nielimitowane dane

Karta eSIM ConnectPhone zapewnia nielimitowany transfer szybkich danych, zapewniając niezawodny i szybki dostęp do Internetu, niezależnie od tego, czy podziwiasz architektoniczne arcydzieło Koloseum, odkrywasz winnice Toskanii, czy żeglujesz po drogach wodnych Wenecji. Dzięki okresowi ważności wynoszącemu 7, 15 lub 30 dni, nasz pakiet eSIM oferuje elastyczność dopasowaną do Twoich planów podróży. Ciesz się swobodą pozostawania w kontakcie z rodziną, przyjaciółmi lub pracą, dziel się swoją podróżą w mediach społecznościowych, a nawet przesyłaj strumieniowo ulubione treści, wylegując się na pięknym włoskim placu. Jedną z największych zalet naszej karty eSIM jest jej ogólnokrajowy zasięg. Niezależnie od tego, gdzie jesteś we Włoszech, czy są to metropolie, spokojne tereny wiejskie, czy surowe obszary przybrzeżne, możesz liczyć na stały i niezawodny zasięg Internetu. Nasza karta eSIM zapewnia natychmiastową aktywację po Twoim przyjeździe do Włoch. Nie musisz już martwić się o szukanie lokalnych kart SIM lub radzenie sobie z niestabilnymi połączeniami po wylądowaniu. Zanurz się prosto w swoją włoską przygodę, wiedząc, że jesteś połączony od momentu opuszczenia samolotu. Co więcej, konfiguracja naszej karty eSIM to pestka. Nie musisz fizycznie zmieniać karty SIM, co często jest kłopotliwe i niewygodne. Nasza eSIM to cyfrowa karta SIM, która jest już w Twoim telefonie. Wszystko, co musisz zrobić, to ją aktywować, co jest procesem szybkim, łatwym i oszczędzającym Ci stresu związanego z utratą lub uszkodzeniem fizycznych kart SIM. Kładziemy duży nacisk na Twoją prywatność i bezpieczeństwo online. Dlatego nasza karta eSIM gwarantuje bezpieczne połączenie, chroniąc Twoje dane osobowe i aktywność online.

Mediolan: Włochy/Europa eSIM Roaming mobilny pakiet danych

Mediolan: Włochy/Europa eSIM Roaming mobilny pakiet danych

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są zużyte? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:ILIAD/Vodafone/Telecom

Włochy/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Włochy/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Włoch dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Włoszech i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Mediolan: Najciekawsze atrakcje

Port lotniczy Mediolan-Malpensa: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Port lotniczy Mediolan-Malpensa: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Mediolan-Malpensa? Kliknij tutaj.

Port lotniczy Mediolan-Malpensa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(1207 recenzji)

Zarezerwowaliśmy transfer z Mediolanu na lotnisko Malpensa, podróż w obie strony z niewłaściwym dniem, zmienili nam dzień telefonicznie, bez problemów. Autobus jest bardzo punktualny i dobrze zorganizowany. Wszystkie rezerwacje za pośrednictwem aplikacji bardzo dobrze!

Nieskomplikowany proces, łatwy do znalezienia przystanek dzięki opisowi, szybka podróż. Kierowca niezbyt komunikatywny, walizkę trzeba było samodzielnie włożyć do schowka.

Świetnie, na czas i dokładnie to, czego potrzebowałem do transferu z lotniska Malpensa do centrum miasta

Łatwo zlokalizowany z dworca centralnego, przestrzegane rozkłady jazdy, podróż z pełnym bezpieczeństwem

Bardzo szybko, autobus szybko odjeżdża z lotniska z dworca, nie trzeba szukać.