Port lotniczy Mediolan-Malpensa

Port lotniczy Mediolan-Malpensa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Mediolan-Malpensa? Kliknij tutaj.

Port lotniczy Mediolan-Malpensa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 821 opinii

Skorzystałem z tej usługi, aby zaoszczędzić czas, ale naprawdę nie jest to konieczne, lotnisko jest bardzo małe, z wyjątkiem lądowania samolotu (krótkiego) wysiadanie zajmuje 5 minut i jest na doku autobusowym, nr 2 dla Milano Centrale , można zapłacić 10€ do ręki kierowcy i oszczędzić sobie wybierania rozkładów tutaj i konieczności czekania, lub brać je bardzo często po locie i ryzykować nieprzybycie, jeśli coś się stanie, dlatego nie polecam, zupełnie niepotrzebnie, ale sama zakontraktowana usługa jest taka sama, idealna, bez problemu

Bardzo łatwo było go znaleźć. Ponieważ autobusy są tuż przy wyjściu. Kod QR został zeskanowany na lotnisku i to wszystko. Jedyną rzeczą jest to, że w opisie jest napisane, że wyjazd Milano Centro od 16:00-20:30 co 20 minut. Jest to trochę brutalne, ponieważ odjazdy nie kończą się przed 16.00 i rozumiem, że autobusy nie odjeżdżają z Milano Centro przed 16.00. W naszym przypadku na dworzec autobusowy w Milano Centro dojechaliśmy jeszcze o godzinie 14 i autobus odjechał punktualnie.

Naprawdę zadowolony z obsługi i kosztów transportu z lotniska do Mediolanu. To było najbardziej opłacalne, a podróż przebiegała bezproblemowo zarówno na lotnisko, jak i z lotniska, ponieważ widziałem prywatny transfer z minimum 60 funtów w jedną stronę !! To również wspaniałe, że nadal często przyjeżdżają autokary o późniejszych godzinach, ponieważ mieliśmy lot z powrotem o 22:30. Zdecydowanie poleciłbym przejazd autokarem około 6:30, aby dać ci wystarczająco dużo czasu.

Autobus jest tuż przy wyjściu. Warto wziąć go online, ponieważ w ten sposób masz już bilet w telefonie komórkowym bez konieczności okazywania go w druku, a przy okazji oszczędzasz 2 euro. Możesz zapłacić w tej chwili, ale tylko gotówką u podnóża autobusu. Taksówka jest bardzo droga, podobnie jak uber (150 eu!). Jedyną rzeczą jest to, że zatrzymuje się na kilka minut na krajowym terminalu lotniczym, potem leci bezpośrednio, ale podróż jest długa, około 1 godziny.

Moja rodzina i ja musieliśmy przenieść się ze stacji Milano Centrale do Malpensa, terminal 2, a także mieliśmy bardzo napięte terminy! Autobus był bardzo precyzyjny w wyjściu, 50 minut i byliśmy na lotnisku, podczas gdy w drodze powrotnej, w godzinach popołudniowego szczytu, zajęło to około półtorej godziny, ale nadal nienaganna i wygodna obsługa!