Dodaj daty

Port lotniczy Dublin

Port lotniczy Dublin – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dublin: Transfer autobusem w jedną stronę z/na lotnisko w Dublinie

1. Dublin: Transfer autobusem w jedną stronę z/na lotnisko w Dublinie

Pozbądź się stresu związanego z podróżowaniem dzięki wygodnemu, nowoczesnemu transferowi autobusowemu między lotniskiem Dublin Airport T1 a centrum Dublina. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, oddając się w bezpieczne ręce kierowcy autobusu. Wsiądź do nowoczesnego autobusu i zapomnij o zmartwieniach. Zrelaksuj się i podziwiaj widoki Dublina, siedząc wygodnie w swoim fotelu, pozostając w kontakcie ze znajomymi za pośrednictwem bezpłatnego Wi-Fi. Naładuj telefon, korzystając z gniazdka elektrycznego przy fotelu, aby być gotowym na lot lub zwiedzanie miasta. Korzystaj z toalet na pokładzie lub podłącz się do systemu multimedialnego podczas podróży. Wreszcie dotrzyj na czas do miejsca docelowego na lotnisku lub w mieście.

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

2. Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Dublin: Transfer z lotniska i bilet autobusowy Hop-On Hop-Off

3. Dublin: Transfer z lotniska i bilet autobusowy Hop-On Hop-Off

Skorzystaj z dwóch wspaniałych usług w jednym wygodnym pakiecie i odkrywaj Dublin we własnym tempie. Kup bilet w jedną stronę lub w obie strony na autobus Dublin Express między lotniskiem w Dublinie a centrum miasta, a następnie zwiedzaj w wolnym czasie dzięki 24- lub 48-godzinnemu biletowi na autobus wycieczkowy z możliwością wsiadania i wysiadania. Przeżyj ulubioną wycieczkę po Dublinie na pokładzie zielonego autobusu typu hop-on hop-off i poznaj stolicę Irlandii. Zanurz się w kulturze w historycznych miejscach i ponad 30 atrakcjach, w tym dublińskim zoo, Trinity College i Guinness Storehouse. Posłuchaj, jak miasto jest ożywiane przez przewodników na żywo, dzięki którym każda wycieczka jest wyjątkowa. Aby dostać się z lotniska do centrum miasta, Twój bilet Dublin Express obejmuje trasy 782 i 784 z dogodnymi przystankami w całym Dublinie: Trasa 782: • Terminal 1 lotniska w Dublinie • Terminal 2 lotniska w Dublinie • Nabrzeże Jerzego • Aston Quay • Nabrzeże Wellington • Nabrzeże handlowe • Nabrzeże Ushera • Stacja Heuston • Nabrzeże Arran • Ormond Street Upper • Eden Quay • Nabrzeże Custom House Trasa 784: • Terminal 1 lotniska w Dublinie • Terminal 2 lotniska w Dublinie • 3 areny • Nabrzeże Północnej Ściany • Eden Quay • Trójcy Kolegium • Stacja Pearse • Plac Merrion • Harcourt Luas Rozkład jazdy Dublin Express: Trasa 782: Z George's Quay: pierwszy autobus odjeżdża o 04:28, a ostatni o 23:28. Z lotniska w Dublinie: Pierwszy autobus odjeżdża o 04:05, a ostatni o 00:35. Trasa 784: Z Harcourt Luas: Pierwszy autobus odjeżdża o 04:00, a ostatni o 22:30. Z lotniska w Dublinie: Pierwszy autobus odjeżdża o 05:20, a ostatni o 22:50. Podróż z lotniska do centrum Dublina trwa od 15 do 20 minut, a połączenia kursują nawet co 15 minut.

DoDublin Freedom Card: transport publiczny i autobus Hop-On Hop-Off

4. DoDublin Freedom Card: transport publiczny i autobus Hop-On Hop-Off

Poruszanie się bez żadnych problemów, korzystając z karty DoDublin Freedom Card, aby uzyskać nieograniczony dostęp do transportu publicznego w całym mieście i 48-godzinny bilet autobusowy typu Hop-On Hop-Off. Przez 72 godziny możesz korzystać z sieci Dublin Bus, sieci autobusów Go-Ahead, pociągów Dart i Commuter Trains oraz wszystkich linii tramwajowych Luas. Leap Visitor CardWykorzystaj w pełni swoje wakacje w Dublinie dzięki 72-godzinnemu nieograniczonemu dostępowi do transportu publicznego w mieście. Podróżuj siecią Dublin Bus, siecią autobusów Go-Ahead, pociągami Dart i Commuter Trains oraz wszystkimi liniami tramwajowymi Luas. Łatwy transfer zi na lotnisko autobusem linii Dublin Bus 41, który kursuje przez cały dzień, siedem dni w tygodniu. Poruszaj się po mieście lub odwiedź piękne nadmorskie miasteczka, takie jak Malahide i Dun Laoghire. Autobus Hop-On Hop-OffWskocz do zielonego autobusu z odkrytym dachem i wybierz się na niezapomnianą wycieczkę z niesamowitymi przewodnikami po dostarczać bieżących komentarzy. Dowiedz się wszystkiego o historii Dublina i zatrzymaj się przed wszystkimi najważniejszymi zabytkami. Miej dostęp do ponad 25 przystanków dzięki 48-godzinnemu karnetowi, w tym do Guinness Storehouse, Trinity College, dublińskiego zoo i wielu innych.

Z lotniska w Dublinie: Prywatny transfer w jedną stronę do Dublina

5. Z lotniska w Dublinie: Prywatny transfer w jedną stronę do Dublina

Zarezerwuj bezproblemowy transfer w jedną stronę z lotniska w Dublinie do miejsca zakwaterowania w mieście. 1. Wybierz usługę transportową, której potrzebujesz (wybierz pojazd, który lepiej odpowiada Twoim potrzebom, liczbie pasażerów i bagażu). Podaj następujące informacje: Imię i nazwisko, numer lotu, datę i godzinę odbioru oraz numer telefonu. 2. Zapisz swój voucher. Wydrukuj go lub zapisz w telefonie. 3. 48 godzin przed przejazdem otrzymasz dane kontaktowe kierowcy. 4. 24 godziny wcześniej otrzymasz informacje o miejscu spotkania z kierowcą. 5. Spotkaj się z kierowcą w miejscu odbioru. 6. Okaż voucher i przedstaw się kierowcy. 7. Każdy podróżny może przewieźć maksymalnie 1 walizkę i 1 MAŁY bagaż podręczny. Ponadwymiarowy lub nadmierny bagaż (deski surfingowe, kije golfowe lub rowery) może podlegać pewnym ograniczeniom; zapytaj operatora przed podróżą, aby potwierdzić, czy Twój nadbagaż jest akceptowalny. 8. Weź pod uwagę pojemność bagażową w zależności od liczby pasażerów. W przypadku większych grup z większymi przedmiotami bardziej odpowiednie może być użycie kilku pojazdów.

Prywatny przylot: lotnisko w Dublinie do Dublina

6. Prywatny przylot: lotnisko w Dublinie do Dublina

Po przylocie w hali przylotów będzie na Ciebie czekał profesjonalny szofer z tabliczką z wydrukowanym nazwiskiem głównego podróżnego. Następnie krótkie spotkanie z kierowcą, który zapewni doskonałą obsługę klienta przez całą drogę. Zrelaksuj się wygodnie, gdy szofer ładuje Twój bagaż do bagażnika, dzięki czemu nie będziesz musiał kiwnąć palcem i cieszyć się płynną jazdą do miejsca zakwaterowania. Kierowca będzie śledził Twój lot, więc jeśli Twój lot jest opóźniony lub zaplanowany na wcześniejszy przylot, upewni się, że będzie dla Ciebie dostępny.

Połączenie z lotniskiem - lotnisko w Dublinie do centrum miasta Prywatna taksówka

7. Połączenie z lotniskiem - lotnisko w Dublinie do centrum miasta Prywatna taksówka

Przedstawiamy najlepszą w Dublinie usługę prywatnego kierowcy na żądanie, dostosowaną do potrzeb wymagających podróżnych - AirportLink Transfers. AirportLink oferuje bezproblemowy i luksusowy transport z lotniska w Dublinie do centrum miasta i z powrotem, a wszystko to w dogodnym dla klienta czasie. Nasz zespół profesjonalnych kierowców to nie tylko szoferzy, ale ambasadorzy komfortu i niezawodności, dzięki którym Twoja podróż będzie wyjątkowa. Wyobraź sobie, że wysiadasz z samolotu w tętniącym życiem porcie lotniczym w Dublinie, gdzie pośród morza podróżnych czeka Twój osobisty kierowca z ciepłym powitaniem i tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Dzięki AirportLink nie musisz poruszać się po zawiłościach transportu publicznego ani targować się z taksówkarzami - Twój dedykowany kierowca zabierze Cię samochodem klasy premium, zapewniając płynne i bezstresowe przejście z lotniska do miasta. Niezależnie od tego, czy jesteś turystą pragnącym zwiedzić tętniące życiem ulice Dublina, czy też miejscowym wracającym do domu, AirportLink oferuje usługę dostosowaną do Twojego harmonogramu. Po prostu zarezerwuj przejazd z wyprzedzeniem, określając żądaną godzinę odbioru, a nasz troskliwy zespół zajmie się resztą. Koniec z czekaniem w długich kolejkach lub martwieniem się o przegapione połączenia - dzięki AirportLink Twoje potrzeby transportowe są płynnie koordynowane zgodnie z planem zwiedzania. Nasze zobowiązanie do doskonałości wykracza poza sam transport; chodzi o zapewnienie doświadczenia, które przekracza oczekiwania. Od momentu wejścia do naszych luksusowych pojazdów, wyposażonych w bezpłatne udogodnienia i najnowocześniejsze udogodnienia, po troskliwą obsługę świadczoną przez naszych profesjonalnych kierowców, każdy aspekt Twojej podróży jest tworzony z myślą o Twoim komforcie i wygodzie. Po co więc zadowalać się zwykłym transportem, skoro możesz podnieść jakość podróży z AirportLink? Doświadcz uosobienia luksusu, wygody i niezawodności podczas następnej podróży z lotniska w Dublinie do centrum miasta i z powrotem. AirportLink - gdzie każdy przejazd jest świadectwem wyjątkowej obsługi i niezrównanego komfortu.

Europa: Plan taryfowy eSim na transmisję danych w roamingu (0,5-2 GB/dzień)

8. Europa: Plan taryfowy eSim na transmisję danych w roamingu (0,5-2 GB/dzień)

Ułatw sobie podróż do Europy dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 44 regionach Europy (pełna lista poniżej). Zakup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG.. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan.>.

Dublin: Irlandia/Europa Plan danych mobilnych w roamingu eSIM

9. Dublin: Irlandia/Europa Plan danych mobilnych w roamingu eSIM

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:Vodafone/Three

Transfer z lotniska w Dublinie

10. Transfer z lotniska w Dublinie

Ciesz się wygodą usługi transferu „od drzwi do drzwi” z lotniska w Dublinie (strefa przylotów) do hotelu lub dowolnego adresu w centrum Dublina. Działa 24/7. Twój kierowca spotka się z Tobą na lotnisku z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Wybierz spośród różnych rozmiarów pojazdów, aby dopasować je do wielkości grupy. Loty są monitorowane przez lokalnego operatora, więc jeśli Twój lot jest opóźniony, nie martw się, loty są regularnie monitorowane, a kierowca będzie na Ciebie czekał o rzeczywistej godzinie przylotu. Całodobowa pomoc telefoniczna jest zapewniana przez lokalnego operatora w przypadku jakichkolwiek zmian w transferze w ostatniej chwili. Poczuj bezpieczeństwo, terminowość i komfort. Zrelaksuj się i ciesz się podróżą od momentu przybycia do Dublina.

Liczba znalezionych atrakcji: 24
Sortuj wg::

Port lotniczy Dublin: najlepsze atrakcje w pobliżu

Port lotniczy Dublin: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Dublin? Kliknij tutaj.