Dodaj daty

Port lotniczy Casablanca

Port lotniczy Casablanca – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Casablanca: prywatny transfer z lotniska Mohammeda V do miasta

1. Casablanca: prywatny transfer z lotniska Mohammeda V do miasta

Twój kierowca będzie śledził Twój lot i będzie na Ciebie czekał na lotnisku. Nie ma dodatkowych opłat za opóźnione loty. Twój kierowca pomoże ci z bagażem i zapewni wygodny i prywatny transfer od drzwi do drzwi między lotniskiem a hotelem lub innym miejscem zakwaterowania w Casablance. Twój kierowca będzie wielojęzyczny, uprzejmy, profesjonalny i kontrolowany przez policję. Wszystkie pojazdy są czyste, nowe, wygodne i klimatyzowane oraz spełniają wszystkie krajowe i międzynarodowe przepisy dotyczące ubezpieczeń i bezpieczeństwa.

Casablanca: Prywatny transfer na lotnisko Mohammeda V

2. Casablanca: Prywatny transfer na lotnisko Mohammeda V

Jeśli szukasz najlepszego i najszybszego transportu z lotniska z hotelu lub innego miejsca zakwaterowania w Casablance, zarezerwuj z wyprzedzeniem ten prywatny transfer na lotnisko Mohamed V w Casablance, aby mieć szczęśliwe zakończenie wakacji. Będziesz podróżować klimatyzowanym samochodem lub minivanem, z WI-FI na pokładzie, prowadzonym przez doświadczonego i wielojęzycznego szofera, który pomoże Ci z bagażem, a także zawiezie Cię bezpośrednio w najlepsze warunki, aby być na miejscu lotnisko na czas na Twój lot.

Casablanca: Prywatny transfer z lotniska

3. Casablanca: Prywatny transfer z lotniska

W ramach tej 40-minutowej usługi dla maksymalnie 4 pasażerów będziesz cieszyć się relaksującym prywatnym transferem z lub na lotnisko w Casablance. Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, z rodziną lub przyjaciółmi, czy w grupie, dostępna jest zupełnie nowa flota samochodów, minivanów, minibusów i autokarów, które zaspokoją Twoje potrzeby. Skorzystaj ze spersonalizowanej usługi spotkania i powitania na lotnisku, gdzie przedstawiciel będzie czekał w hali wyjściowej z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Nie musisz się martwić, jeśli Twój lot się spóźnia. Usługodawca monitoruje również przyloty samolotów pod kątem opóźnień, dzięki czemu możesz rozpocząć wakacje z uśmiechem i bezpiecznym, niezawodnym i bezproblemowym transferem na lotnisko. Dostępne są również transfery wyjazdowe, z odbiorami w hotelach miejskich.

Casablanca: wycieczka krajoznawcza z postojem i transferem z lotniska

4. Casablanca: wycieczka krajoznawcza z postojem i transferem z lotniska

Jeśli masz od czterech do sześciu godzin przerwy w Casablance i chcesz poznać to tętniące życiem miasto, ta prywatna wycieczka z transferem na lotnisko jest dla Ciebie. Twój wielojęzyczny szofer odbierze Cię z lotniska Casablanca Mohamed V klimatyzowanym samochodem na półdniową wycieczkę po najważniejszych atrakcjach miasta. Zacznij od wizyty w meczecie Hassana II na 45-minutową wycieczkę z przewodnikiem po największym meczecie w Afryce. Następnie odwiedź Ain Diab Corniche, jedną z najmodniejszych dzielnic miasta. Odkryj malowniczą promenadę graniczącą z nadmorskim wybrzeżem miasta, usianą stylowymi kurortami i hotelami. Przejedź przez dzielnice Anfa i Maarif, aby podziwiać ich elegancką, nowoczesną architekturę. Następnie skieruj się w stronę Hubous, dzielnicy zbudowanej podczas francuskiego okresu kolonialnego. Na koniec odwiedź Central Market, który przyciąga wszystkich odwiedzających Casablankę. Zawsze zatłoczone, jest to idealna okazja, aby mieszać się z mieszkańcami i obserwować prawdziwy marokański styl życia. Pod koniec wycieczki kierowca zabierze Cię z powrotem na lotnisko z dużą ilością czasu na złapanie lotu z przesiadką.

Prywatny transfer do Casablanki i Marrakeszu

5. Prywatny transfer do Casablanki i Marrakeszu

Zarezerwuj ten prywatny transfer w jedną stronę między Casablanką a Marrakeszem i podróżuj wygodnie i bezpiecznie z profesjonalnym kierowcą za kierownicą. Ta 2-godzinna usługa jest wyceniona dla grupy do 4 pasażerów. Niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, czy z rodziną, przyjaciółmi lub współpracownikami, możesz zostać zakwaterowany w nowym samochodzie, minivanie, minibusie lub autokarze. W przypadku transferów przylotowych skorzystaj z usługi spotkania i powitania na lotnisku, gdzie przedstawiciel będzie czekał w hali wyjściowej z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Usługodawca będzie monitorował Twój przylot w przypadku opóźnienia. W przypadku transferów odlotowych spotkaj się ze swoim kierowcą w miejscu zakwaterowania i wkrótce udaj się na lotnisko.

Prywatny transfer z Marrakeszu na lotnisko w Casablance

6. Prywatny transfer z Marrakeszu na lotnisko w Casablance

Zacznij od odbioru z miejsca zakwaterowania w Marrakeszu w wybranym przez siebie czasie. Spotkaj się ze swoim anglo- i francuskojęzycznym kierowcą i ciesz się bezpiecznym i wygodnym prywatnym transferem na lotnisko w Casablance. Podróżuj wzdłuż głównej autostrady luksusowym, klimatyzowanym minivanem. Po drodze zatrzymaj się, aby rozprostować nogi. Podróż trwa około 2,5 godziny. Dotrzyj bezpiecznie i na czas na swój lot na lotnisko w Casablance.

Prywatny transfer z lotniska w Casablance do Marrakeszu

7. Prywatny transfer z lotniska w Casablance do Marrakeszu

Spotkaj się ze swoim kierowcą na lotnisku, który zabierze Cię do miejsca docelowego w Marrakeszu w bezpiecznym i wygodnym minivanie. Twój kierowca jest bardzo doświadczony i mówi po angielsku i francusku. Transfer zajmie około 2 godzin, w zależności od natężenia ruchu. Obejmuje zatrzymanie, aby rozprostować nogi.

Casablanca Layover Tour z transferem z lotniska w obie strony

8. Casablanca Layover Tour z transferem z lotniska w obie strony

Plan podróży Jest to typowa trasa dla tego produktu Zatrzymaj się na: CMN, 9C98+X6R, Rte de Nouasseur, Casablanca, Maroko Odbiór z lotniska po spotkaniu z kierowcą z tabliczką powitalną z Twoim imieniem i nazwiskiem oraz rozpoczęciem wycieczki w Casablance Czas trwania: 1 godzina 30 minut Przełęcz: Old Medina of Casablanca, Place Marishal Północno-zachodni róg Place des Nations Unies, Casablanca 20200 Maroko Najstarsza część miasta Casablanca otoczona murem i rynkiem. Zatrzymaj się na: Meczet Hassana II, Blvd Sidi Mohammed Ben Abdallah, Casablanca 20450 Maroko Meczet Hassana II, położony na jednym z wybrzeży Casablanki i największy w Maroku i Afryce oraz najwyższy na świecie Czas trwania: 1 godzina Zatrzymaj się w: Rick's Café, Place du jardin public, 248 Bd Sour Jdid, Casablanca 20250, Maroko "Rick's Cafe" Miejsce to stało się legendą dzięki kinie, a zwłaszcza kinematograficznej destynacji, którą dzielą dwie ikony: Ingrid Bergmann i Humphrey Bogart. Czas trwania: 10 minut Zatrzymaj się na: The Corniche, Boulevard de la Corniche, Casablanca 20000 Maroko Corniche w Ain Diab, odkrycie eleganckich budynków dzielnic Anfa i Maarif, dużych alei i architektury łączącej styl nowoczesny i mauretański Czas trwania : Przechodzi: Ain Diab, Casablanca Maroko Możliwość korzystania z głównej publicznej plaży jako nadmorskiego kurortu dla 6,5 miliona mieszkańców Casablanki Zatrzymaj się na: Plac Mohammeda V, Casablanca 20000 Maroko Plac Mohameda V, który jest sercem miasta, jest pełen gołębi, co przyciąga wielu turystów z całego świata do odkrywania miasta Casablanca, Place de Mohamed V. Czas trwania: 15 minut Zatrzymaj się w: Notre Dame de Lourdes, Rond-Point d'Europe, Casablanca 20500 Maroko Tego n nie można się było spodziewać. Niesamowita katedra o nowoczesnej architekturze z kolorowymi szklanymi ścianami wokół kościoła. Znajduje się tam grota z figurą Marii z kwiatami i świecami. Czas trwania: 15 minut Zatrzymaj się w: Quartier Habous, Casablanca 20490 Maroko Umieść Habbousa w pobliżu Pałacu Królewskiego w Casablance, tej części starego miasta, która została zbudowana podczas francuskiego okresu kolonialnego. Czas trwania: 30 minut Zatrzymaj się na: Central Marketplace, Bd Mohammed V, Casablanca 20250, Maroko To przyciąga wszystkich odwiedzających Casablankę, zawsze jest zatłoczona i jest idealna dla tych, którzy chcą mieszać się z lokalnym marokańskim stylem życia. . . . . Czas trwania: 15 minut Przepustki: CMN, 9C98+X6R, Rte de Nouasseur, Casablanca, Maroko Pod koniec wycieczki kierowca zawiezie Cię na lotnisko lub do hotelu w Casablance.

Transfer hotelowy z Casablanki do Marrakeszu autokarem

9. Transfer hotelowy z Casablanki do Marrakeszu autokarem

Podróżując autokarem Premium z Casablanki do Marrakeszu, unikniesz stresu związanego z podróżowaniem i staniem w kolejce. Podczas jazdy tym autobusem premium, który obejmuje bilety, poczujesz się komfortowo i bezpiecznie. Zrelaksujesz się dzięki technologii kontroli temperatury i wifi. Usługi świadczone są o godzinie 9:30 i 15:30. siedem dni w tygodniu i odjeżdżają regularnie z odpowiednich terminali. Kierowca będzie czekał na terminalu autobusowym, aby zabrać Cię dobrze wyposażonym minivanem z klimatyzacją i Wi-Fi do Twojego hotelu lub innego miejsca zakwaterowania w Marrakeszu po przyjeździe.

Z Fezu: Prywatny transfer w jedną stronę do Casablanki

10. Z Fezu: Prywatny transfer w jedną stronę do Casablanki

Ciesz się komfortem prywatnego transferu w jedną stronę z Fezu do Casablanki i unikaj kłopotów z transportem publicznym. Zrelaksuj się w klimatyzowanym pojeździe z prywatnym kierowcą mówiącym po angielsku, hiszpańsku lub francusku podczas około 4 godzin jazdy Dzięki elastycznej usłudze wybierz własny czas odjazdu, aby dopasować go do swojego harmonogramu. I skorzystaj z transferu „od drzwi do drzwi”, z odbiorem i dowozem do hotelu/riadu lub lotniska w Casablance. Ciesz się transferem z punktualnymi kierowcami, którzy spotkają się w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie. Jeśli jesteś odbierany z lotniska, kierowca będzie czekał na Ciebie w hali wyjściowej z tabliczką z Twoim pełnym imieniem i nazwiskiem.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 49
Sortuj wg:
Strona 1 z 4

Port lotniczy Casablanca: najlepsze atrakcje w pobliżu

Port lotniczy Casablanca: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Casablanca? Kliknij tutaj.