Port lotniczy Cancún

Port lotniczy Cancún

Port lotniczy Cancún – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Cancun: Bilet wstępu do salonu MERA na lotnisku CUN

1. Cancun: Bilet wstępu do salonu MERA na lotnisku CUN

Zarezerwuj bilet do poczekalni MERA na międzynarodowym lotnisku w Cancún i uniknij tłumów i chaosu w publicznej poczekalni odlotów. Zrelaksuj się w stylu z ciepłem meksykańskiej gościnności i ciesz się jedzeniem, napojami, Wi-Fi, stacjami ładowania oraz międzynarodowymi kanałami telewizyjnymi, gazetami i czasopismami. W MERA Business Lounge skorzystaj z możliwości odprężenia się przed lotem i relaksu. Istnieją cztery opcje MERA Lounge zlokalizowane w terminalu 2 (odlot), terminal 3 (przylot) i terminal 4 (odlot dla lotów krajowych i międzynarodowych). Usiądź i oglądaj telewizję z większością międzynarodowych kanałów lub poczytaj jedną z wielu międzynarodowych gazet i czasopism. Możesz także skorzystać z nieograniczonej, szybkiej sieci Wi-Fi i stacji ładowania w salonach. Podczas pobytu zjedz posiłek ze świeżo przygotowanych sezonowych potraw, a także napoje z baru z pełną obsługą, a także bogaty wybór win, alkoholi wysokoprocentowych oraz szeroki wybór gorących i zimnych napojów.

Lotnisko w Cancun: transfer lotniskowy w jedną stronę lub w obie strony

2. Lotnisko w Cancun: transfer lotniskowy w jedną stronę lub w obie strony

Ciesz się transferem w jedną stronę lub w obie strony między lotniskiem w Cancun a hotelem. Dostępny jest również transfer w jedną stronę z hotelu na lotnisko. Przyjazny kierowca spotka się i przywita w Twojej lokalizacji. Zrelaksuj się, wiedząc, że podróżujesz bezpiecznie w klimatyzowanym pojeździe. Pozwól kierowcy sprawnie poruszać się po korkach. Podróżuj wygodnie bez konieczności szukania taksówki lub wspólnego transportu publicznego z lotniska.

Lotnisko Cancun: Prywatny transfer w jedną stronę lub w obie strony

3. Lotnisko Cancun: Prywatny transfer w jedną stronę lub w obie strony

Uprość swoją podróż do Cancun dzięki prywatnemu transferowi z lotniska do hotelu w Cancun, Rivera Maya lub Tulum. Dostań się do hotelu lub na lotnisko, istnieją opcje dla każdego etapu podróży. Zaoszczędź czas i nie czekaj w frustrujących kolejkach. Skorzystaj z dezynfekowanych jednostek samochodowych, przeszkolonego personelu, który spotka się z Tobą w miejscu odbioru, spersonalizowanej obsługi i dwujęzycznego personelu. Ciesz się przyjemną i bezpieczną podróżą prywatnym transportem w Cancun.

Meksyk: Plan danych eSIM w roamingu mobilnym

4. Meksyk: Plan danych eSIM w roamingu mobilnym

Wybierz plan transmisji danych i okres ważności, który odpowiada Twoim potrzebom w podróży, a następnie dokonaj zakupu. Pobierz kod QR i wydrukuj go lub zeskanuj na inne urządzenie. Następnie połącz się z Internetem na smartfonie za pośrednictwem Wi-Fi lub mobilnej transmisji danych i zeskanuj kod QR, aby zainstalować pakiet eSIM na swoim urządzeniu. Następnie połącz się z lokalną siecią danych w Meksyku i zacznij korzystać z ulubionych aplikacji. Przeglądaj strony internetowe, aktualizuj media społecznościowe i nie tylko. Kup inny plan, jeśli wykorzystasz wszystkie dane i będziesz potrzebować doładowania. Postępuj zgodnie z przewodnikiem rozwiązywania problemów, jeśli masz jakiekolwiek problemy z korzystaniem z urządzenia.

Prywatny transfer z lotniska w Cancun do Playa del Carmen

5. Prywatny transfer z lotniska w Cancun do Playa del Carmen

Ciesz się wspaniałym transportem wahadłowym z lokalnymi ekspertami w Cancun i zapewnij sobie niedrogie podróże do Twojego hotelu w Cancun i na Riwierze Maya, zgodnie z wysokimi standardami, do Twojej dyspozycji. Podczas transferów lotnisko-hotel będzie na Ciebie czekał przedstawiciel z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem, który zabierze Cię bezpośrednio do pojazdu. Kierowca bezpiecznie przewiezie Cię do docelowego hotelu, dbając przez cały czas o Twoje bezpieczeństwo i pozwalając Ci wysiąść z pojazdu dopiero po dotarciu do hotelowego lobby. W przypadku transferów hotel-lotnisko kierowca będzie czekał na Ciebie 10 minut przed planowaną godziną odbioru, aby pomóc Ci z bagażem i bezpiecznie przewieźć Cię na lotnisko.

Cancun: Meksyk – plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

6. Cancun: Meksyk – plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

Pożegnaj kłopoty z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować kartę e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybieraj spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby z łatwością pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami podczas sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR za pomocą AirDrop lub zeskanuj go na innym urządzeniu. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem się z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz połączoną podróż po Ameryce Północnej, po prostu wybierz opcję 3 krajów Ameryki Północnej, która obejmuje:Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk. Jeśli Twoje dane się wyczerpały? To proste, po prostu kup kolejną kartę e-SIM, aby ją doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:AT&T/Pegaso PCS/Telcel

Lotnisko Cancun: Bilet autobusowy do/z Playa del Carmen

7. Lotnisko Cancun: Bilet autobusowy do/z Playa del Carmen

Zrelaksuj się w wygodnym autobusie z niezbędnymi udogodnieniami, aby podróżować bezpośrednio między lotniskiem Cancun a Playa del Carmen. Uczyń podróż przed i po locie bezproblemową, po prostu relaksując się w klimatyzowanym autobusie z wygodnego fotela, docierając do celu w zaledwie około 1 godzinę. Możesz zostać odebrany z różnych terminali na lotnisku w Cancun. Ta usługa autobusowa jest dostępna w bardzo dogodnych lokalizacjach tuż przed każdym terminalem. Zostaniesz wysadzony na dworcu autobusowym w Playa del Carmen i nie martw się, jeśli przegapisz swoją usługę, autobus kursuje co 20-25 minut. Zostaniesz powitany i obsłużony przez personel, który pomoże Ci na pokładzie. Łatwo naładuj swoje urządzenia mobilne dzięki zasilaczowi dostępnemu na każdym siedzeniu, aby przygotować się do następnej podróży. Możesz także spędzić czas w autobusie, korzystając z systemu multimedialnego na pokładzie lub po prostu organizując swoje plany podróży. Dla Twojej wygody na pokładzie dostępna jest także toaleta.

Lotnisko Cancun: Transfer autobusowy do/z Tulum

8. Lotnisko Cancun: Transfer autobusowy do/z Tulum

Zrelaksuj się w wygodnym autobusie z niezbędnymi udogodnieniami, podróżując bezpośrednio między lotniskiem w Cancun a centrum Tulum. Ciesz się bezpośrednią trasą z miejsca startu do wybranego miejsca docelowego bez żadnych przystanków po drodze. Uczyń podróż przed i po locie bezproblemową, po prostu relaksując się w klimatyzowanym autobusie, w wygodnym fotelu, zanim dotrzesz do celu w zaledwie około 1 godzinę. Lotnisko Cancun ma kilka terminali, a ta usługa oferuje odbiór z wielu dogodnych lokalizacji tuż przed terminalem. Autobusy odwiozą Cię na dworzec autobusowy lokalnego operatora w Tulum. Transfery odbywają się z dużą częstotliwością, więc jeśli przegapisz wybraną usługę, nie będziesz musiał długo czekać na następną. Zostaniesz powitany i obsłużony przez personel, który pomoże Ci na pokładzie. Łatwo naładuj swoje urządzenia mobilne dzięki zasilaczowi dostępnemu na każdym siedzeniu, aby przygotować się do następnej podróży. Możesz także spędzić czas w autobusie, korzystając z systemu multimedialnego na pokładzie lub po prostu organizując swoje plany podróży. Dla Twojej wygody na pokładzie dostępna jest także toaleta.

Cancun: Prywatna usługa transferu z lotniska

9. Cancun: Prywatna usługa transferu z lotniska

Skorzystaj z tej usługi, aby cieszyć się szybkim i ekonomicznym przelewem. Zrelaksuj się w klimatyzowanej jednostce z profesjonalnym dwujęzycznym kierowcą, wiedząc, że ta usługa obejmuje wszystkie podatki i opłaty lotniskowe. Otrzymaj ciepłe powitanie na lotnisku od jednego z naszych przedstawicieli tuż przy wyjściu z terminala. Skorzystaj z usługi „od drzwi do drzwi” w Cancun i Riviera Maya.

Cancun: Transfer lotniskowy do/z centrum miasta autobusem

10. Cancun: Transfer lotniskowy do/z centrum miasta autobusem

Wsiądź do autobusu na lotnisku lub na przystanku w centrum Cancun. Następnie skorzystaj z pomocy personelu podczas wsiadania. Usiądź wygodnie na siedzeniach i ochłodź się dzięki klimatyzacji. Naładuj swój smartfon za pomocą zasilacza dostępnego na każdym siedzeniu w autobusie. Korzystaj z systemu multimedialnego w autobusie i w razie potrzeby skorzystaj z toalety. Wysiądź na dowolnym przystanku autobusowym ADO w Cancun lub na terminalu lotniska. Możesz wsiadać w różnych miejscach poza terminalem lub na dworcu autobusowym w mieście. Korzystaj z autobusów kursujących co 30 minut.

Liczba znalezionych atrakcji: 63
Sortuj wg::

Port lotniczy Cancún: najlepsze atrakcje w pobliżu

Port lotniczy Cancún: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Cancún? Kliknij tutaj.