Port lotniczy Budapeszt im. Ferenca Liszta

Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj wg::

Port lotniczy Budapeszt im. Ferenca Liszta: najlepsze atrakcje w pobliżu

Port lotniczy Budapeszt im. Ferenca Liszta – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Budapeszt: wspólny transfer lotniskowy autobusem

Budapeszt: wspólny transfer lotniskowy autobusem

Uniknij problemów z korzystaniem z komunikacji publicznej dzięki tej wygodnej i niezawodnej usłudze transferu z lotniska do hoteli w Budapeszcie. Skorzystaj ze wspólnego transportu autobusem do wybranego miejsca w centrum Budapesztu. Wybierz bilet w jedną lub obie strony. Usługa jest dostępna przez 24 godziny na dobę.  Po przybyciu do hali przylotów lotniska udaj się do jednego z punktów informacji i skasuj swój kupon. Gdy Twój kupon zostanie przeskanowany, możesz wejść do autobusu. Transfer obejmuje usługę „od drzwi do drzwi”, więc doświadczony kierowca wysadzi Cię tuż przed Twoim hotelem lub innym wybranym miejscem w centrum Budapesztu.

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Budapeszt (BUD): Dostęp do poczekalni premium na lotnisku Ferenca Liszta

Budapeszt (BUD): Dostęp do poczekalni premium na lotnisku Ferenca Liszta

Poczekalnia Plaza Premium Lounge, zlokalizowana w obszarze Sky Court przy odlotach Terminalu 2, jest idealna dla podróżnych, którzy chcą odlecieć do strefy Schengen lub spoza strefy Schengen z linii 2A lub 2B. Nasz jasny i przestronny salon oferuje nowoczesną przestrzeń do relaksu przed lotem. Udogodnienia obejmują wygodne i podzielone na strefy miejsca do siedzenia, różnorodne smaczne jedzenie, w tym tradycyjną kuchnię węgierską, a także kuszący wybór napojów z naszej kultowej kawiarni i baru.

Budapeszt: Prywatny transfer z lotniska do hotelu

Budapeszt: Prywatny transfer z lotniska do hotelu

Zapewnij bezproblemowe wakacje od początku do końca, rezerwując usługę transferu z lotniska z wyprzedzeniem. Unikaj długich kolejek taksówek, zatłoczonego transportu publicznego i nieporozumień związanych z barierą językową, a następnie po prostu usiądź i zrelaksuj się podczas podróży z lotniska Ferenca Liszta do miejsca zakwaterowania w Budapeszcie. Po przybyciu na lotnisko odbierz bagaż i przejdź przez odprawę celną, a następnie znajdź przyjaznego kierowcę czekającego w hali przylotów. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w nowoczesnym, klimatyzowanym pojeździe, podczas gdy kierowca zajmie się Twoim bagażem i zapewni płynną jazdę do miasta. Podczas jazdy możesz podziwiać widoki na miasto i okoliczne krajobrazy, a także poprosić kierowcę o wskazówki i rekomendacje, które umilą Twój pobyt.

Budapeszt: Transfer lotniskowy do lub z centrum Budapesztu

Budapeszt: Transfer lotniskowy do lub z centrum Budapesztu

Przybycie na lotnisko może być stresujące. Po odebraniu bagażu i odprawie celnej musisz znaleźć sposób, aby dostać się do hotelu. Rozpocznij swój pobyt w Budapeszcie od bezproblemowego transferu z międzynarodowego lotniska Liszt Ferenc. Nie trać czasu na szukanie taksówek i negocjowanie cen. Niemalże samo zarezerwowanie transferu z wyprzedzeniem da Ci spokój ducha – zwłaszcza jeśli barierą jest język. Zarezerwuj z wyprzedzeniem transport lotniskowy na dowolną porę dnia i dowolny dzień tygodnia. Zostaniesz powitany poza obszarem celnym przez anglojęzycznego przedstawiciela i przewieziony do hotelu nowoczesnym, klimatyzowanym minivanem. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i rozpocznij wakacje od pierwszego momentu przybycia do Budapesztu.

Budapeszt: Prywatny transfer z hotelu na lotnisko

Budapeszt: Prywatny transfer z hotelu na lotnisko

Zapewnij bezproblemowe wakacje od początku do końca, rezerwując usługę transferu z lotniska z wyprzedzeniem. Unikaj drogich taksówek, ruchliwego transportu publicznego i barier językowych, a następnie po prostu usiądź i zrelaksuj się podczas podróży z centrum Budapesztu na lotnisko. Po odebraniu z zakwaterowania w centrum miasta przywitaj się z przyjaznym kierowcą, a następnie wskocz do własnego prywatnego pojazdu. Twój kierowca zajmie się Twoim bagażem, więc wszystko, co musisz zrobić, to odpocząć. Po drodze podziwiaj zabytki Budapesztu i pożegnaj się z tym magicznym miastem. Twój kierowca wysadzi Cię w terminalu odlotów odpowiadającym Twojemu lotowi.

Europa eSIM Nielimitowane dane

Europa eSIM Nielimitowane dane

Pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi podczas podróży po Europie dzięki nielimitowanej karcie eSIM od ConnectPhone. Surfuj po Internecie za pomocą smartfona, niezależnie od tego, czy jesteś w Paryżu, Amsterdamie, Barcelonie, czy w innym miejscu w Europie. Wybierz różne opcje ważności dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz 7-, 15- lub 30-dniowy plan nieograniczonej transmisji danych, a następnie kup i pobierz kartę eSIM. Aktywuj ją natychmiast po przybyciu do Europy. Uzyskaj dostęp do pomocy technicznej klienta, jeśli masz jakiekolwiek trudności. Korzystaj z szybkiej transmisji danych, aby aktualizować media społecznościowe, wykonywać połączenia wideo i nie tylko.

Budapeszt: Plan transmisji danych w roamingu eSIM Węgry/Europa

Budapeszt: Plan transmisji danych w roamingu eSIM Węgry/Europa

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta , Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:Telenor/Magyar Telekom/Vodafone

Prywatny transfer z lotniska w Budapeszcie

Prywatny transfer z lotniska w Budapeszcie

Przybycie na lotnisko może być stresujące. Po odebraniu bagażu i odprawie celnej musisz znaleźć sposób, aby dostać się do hotelu. Rozpocznij swój pobyt w Budapeszcie od bezproblemowego transferu z międzynarodowego lotniska Liszt Ferenc. Nie trać czasu na szukanie taksówek i negocjowanie cen. Zarezerwowanie transferu z wyprzedzeniem zapewni Ci spokój - zwłaszcza jeśli barierą jest język. Zarezerwuj z wyprzedzeniem transport lotniskowy na dowolną porę dnia i dowolny dzień tygodnia. Zostaniesz powitany poza obszarem celnym przez anglojęzycznego przedstawiciela i przewieziony do hotelu nowoczesnym, klimatyzowanym minivanem. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i rozpocznij wakacje od pierwszego momentu przybycia do Budapesztu.

Budapeszt: Prywatny luksusowy transfer lotniskowy w jedną stronę

Budapeszt: Prywatny luksusowy transfer lotniskowy w jedną stronę

Zarezerwuj prywatny 30-minutowy transfer z lotniska w Budapeszcie do hotelu w centrum miasta lub odwrotnie z usługą, która może pomieścić od 1 do 18 pasażerów. Podróżuj stylowo najwygodniejszym środkiem transportu. Oszczędzaj czas, zrelaksuj się i korzystaj z usługi „od drzwi do drzwi” w klimatyzowanym luksusowym pojeździe. Usługa jest dostępna z lotniska w Budapeszcie do centrum Budapesztu lub z centrum miasta na lotnisko. Jedź bezpiecznie z profesjonalnym kierowcą, który dobrze zna Budapeszt. Transfery są dostępne przez cały rok, 24 godziny na dobę.

Budapeszt: Najciekawsze atrakcje

Port lotniczy Budapeszt im. Ferenca Liszta: Wycieczki i bilety

Węgry: Ciekawe miejsca

Port lotniczy Budapeszt im. Ferenca Liszta: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Budapeszt im. Ferenca Liszta? Kliknij tutaj.

Port lotniczy Budapeszt im. Ferenca Liszta: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(2479 recenzji)

Stanowisko bardzo łatwe do znalezienia na lotnisku, czas oczekiwania na otrzymanie numeru promu nie był zbyt długi. W drodze powrotnej nasz bus przyjechał punktualnie, było nawet 10 minut za wcześnie, co nie jest złe biorąc pod uwagę sytuację na drogach, na lotnisko dotarliśmy punktualnie. Świetny stosunek jakości do ceny! Gorąco polecam!

Jeśli zastosujesz się do wskazówek, wszystko pójdzie idealnie. Personel przy kasie i kierowca są przyjaźni. Samochód jest bardzo czysty, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, i bardzo wygodny. Maksymalna liczba pasażerów to tylko 6. Gorąco polecam!

Obsługa na wysokim poziomie. Kultura, pomoc, fachowość, transport pod sam hotel. Samochody czyste, zadbane, klimatyzowane. Cena na przyzwoitym poziomie. Krótki czas oczekiwania.

Tak łatwy sposób dotarcia do hotelu, zwłaszcza późnym wieczorem, proces na lotnisku jest prosty i bezpośredni.

Super łatwe i tanie. Transport był na miejscu natychmiast. Nowy mały autobus, ładne siedzenia.