Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio: transfery i usługi

Zarezerwowano ponad 300 razy w ubiegłym tygodniu

Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bergamo: Transfer autobusem AC do Mediolanu - Bez stresu i bezpłatnego bagażu

Bergamo: Transfer autobusem AC do Mediolanu - Bez stresu i bezpłatnego bagażu

Skorzystaj z wygodnego bezpośredniego transportu w jedną stronę pomiędzy lotniskiem Bergamo-Orio al Serio a Mediolanem. Podróżuj bezpiecznie klimatyzowanym autobusem bez dodatkowych opłat za bagaż. Po wylądowaniu na lotnisku Bergamo po prostu znajdź autobus stojący tuż przy wyjściu z hali przylotów. Wysiądź w centrum Mediolanu, w pobliżu postoju taksówek, metra i przystanków komunikacji publicznej. Wyjeżdżając z centrum Mediolanu, wsiądź do autobusu przy wyjściu ze stacji kolejowej „Piazza Luigi di Savoia”. Oszczędź sobie kłopotów związanych z korzystaniem z komunikacji publicznej. Miej pewność, że wszystkie pojazdy są regularnie serwisowane zgodnie z najwyższymi standardami higieny i jakości.

Mediolan: Transfer lotniskowy Bergamo

Mediolan: Transfer lotniskowy Bergamo

Latanie może być stresujące, więc usuń zmartwienia z listy, wybierając dojazd na lotnisko z Autostradale. Zupełnie nowe autokary Mercedes Tourismo, Wi-Fi na pokładzie, klimatyzacja i gniazdka elektryczne zapewnią Ci komfortową podróż na lotnisko i z powrotem. Na lotnisku Mediolan Bergamo znajdziesz nasze usługi kursujące z dworca autobusowego tuż przed strefą przylotów. Na Dworcu Centralnym w Mediolanie autobusy odjeżdżają z Piazza Luigi di Savoia 1. Jeśli lecisz bardzo wcześnie rano, nie ma problemu. Pierwsze usługi transferu są dostosowane do Twojego harmonogramu. Podróż trwa zwykle około godziny, ale wcześnie rano, przy braku ruchu, czas podróży jest znacznie skrócony.

Capriate San Gervasio: bilet wstępu do parku rozrywki Leolandia

Capriate San Gervasio: bilet wstępu do parku rozrywki Leolandia

Odkryj park rozrywki Leolandia w Capriate San Gervasio dzięki temu biletowi wstępu. Wyrusz w podróż przez 8 obszarów tematycznych i ponad 50 atrakcji dla całej rodziny. Wskocz na Vroom, ciesz się wodnym placem zabaw na dziedzińcu Maszy, odkryj Las Niedźwiedzia i obejrzyj przedstawienie w teatrze Foresta. Spotkaj się i zrób sobie zdjęcie z ukochanymi postaciami z kreskówek, takimi jak PJ Masks, Masza i Niedźwiedź, Bing i Flop, Bluey i Bingo, Biedronka i Kot Noir oraz Thomas the Tank Engine, które codziennie czekają na Ciebie w swoim wymarzonym świecie. Bądź częścią swojej ulubionej kreskówki dzięki interakcji, w tym tancerzom i akrobatom, pirackim i kowbojskim przygodom oraz przejażdżkom na pokładzie pirackich statków i latających maszyn. Wybierz się na spacer po dużym zielonym parku i poznaj z bliska zwierzęta hodowlane.

Włochy: Europejski plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

Włochy: Europejski plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

Spraw, aby Twoja podróż po Europie była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Włoszech (w tym w San Marino i Watykanie) oraz w pozostałych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Skorzystaj z ubezpieczenia w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech, Jersey Island, Kazachstanie, Łotwie , Litwę, Liechtenstein, Luksemburg, San Marino i Watykan. Dotyczy to również Malty, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Telecom Italia (TIM) / Vodafone / Wind

eSIM dla Włoch - Plany taryfowe

eSIM dla Włoch - Plany taryfowe

Godziny pracy (w oparciu o strefę czasową UTC+2 i z zastrzeżeniem oszczędności światła dziennego): Dni powszednie od 8:00 do 14:00 Weekendy od 8:00 do 16:00 DOSTAWA E-MAILEM - GOTOWY DO PODŁĄCZENIA - PRZEDPŁACONY - BEZ UMOWY -Jednorazowy pakiet przedpłacony. Bez automatycznego odnawiania, bez umów. -Pełna prędkość transmisji danych - bez dziennych limitów, bez dławienia. -Obsługiwany jest mobilny hotspot. -Ważność produktu i jego usług rozpocznie się tego samego dnia, w którym dokonasz rezerwacji. -Nasza usługa jest dostarczana z bezpośrednim rozliczeniem - to, co widzisz, jest tym, co otrzymujesz. Bez ukrytych opłat i dodatkowych kosztów. Produkt pochodzenia greckiego, spodziewaj się otrzymywać SMS-y w języku greckim, ale nie martw się, są one zazwyczaj trywialne, takie jak wiadomości powitalne. Nie zwracaj na nie uwagi, jeśli masz jakiekolwiek problemy z produktem, po prostu skontaktuj się z nami. -Można używać tylko z urządzeniami kompatybilnymi z eSIM, które nie są zablokowane przez operatora / dostawcę sieci (bez ograniczeń SIM). W przypadku urządzeń iPhone możesz to sprawdzić, przechodząc do Ustawienia->Sekcja Ogólne->Dotknij "Informacje", przeczytaj obok "Blokada SIM", "Blokada operatora" lub "Blokada dostawcy sieci". W przypadku urządzeń z systemem Android (na przykład Samsung) możesz to sprawdzić, przechodząc do Ustawienia->Połączenia->Sieci komórkowe->Operatorzy sieci->Wyłącz "Wybierz automatycznie", poczekaj chwilę. Jeśli zobaczysz listę wielu różnych dostępnych sieci, oznacza to, że telefon jest odblokowany, w przeciwnym razie jest zablokowany i niekompatybilny. -Prędkość Internetu zależy od zakupionej oferty produktu eSIM, zasięgu sieci w kraju/regionie, w którym się znajdujesz, specyfikacji i ustawień urządzenia. Zwykle, gdy prędkość 5G nie jest dostępna, karta eSIM zapewni połączenie z siecią 4G LTE. Nasza obsługa klienta działa głównie za pośrednictwem aplikacji Whatsapp i e-maili. Nasz zespół jest gotowy do pomocy w przypadku jakichkolwiek pytań lub trudności technicznych, które możesz napotkać podczas podróży. Nie wahaj się z nami skontaktować. Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Włochy/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Włochy/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Włoch dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Włoszech i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Brescia: Wspólny transfer autobusowy do/z lotniska Mediolan Bergamo

Brescia: Wspólny transfer autobusowy do/z lotniska Mediolan Bergamo

Ciesz się zdobyciem miejsca w regularnym kursie między Brescią a  lotniskiem Mediolan Bergamo. Zrelaksuj się w klimatyzowanym, wygodnym autokarze ze schowanymi torbami. Podziwiaj malownicze widoki podczas 1-godzinnego transferu między Brescią a lotniskiem. Podróż na lotnisko lub z lotniska tą samą wygodną usługą. Uniknij stresu związanego z poruszaniem się transportem publicznym, dźwigając ciężkie torby. Podróż bez konieczności targowania się z taksówką. Zatrzymaj się na żądanie w Franciacorta Outlet około 20 minut od Brescii i około 40 minut od lotniska, aby zrobić dobre zakupy. Dzięki tej przesiadce dotrzesz do miejsca docelowego tylko z wybranymi przystankami.

Mediolan: ORIO AL SERIO BGY Transfer lotniskowy w luksusowym MINIVANIE

Mediolan: ORIO AL SERIO BGY Transfer lotniskowy w luksusowym MINIVANIE

Skorzystaj z prywatnego transferu z lotniska ORIO AL SERIO w Mediolanie do hotelu w Mediolanie. Zrelaksuj się w wygodnym pojeździe z profesjonalnym kierowcą i dotrzyj do celu w dobrym stylu. Zostaniesz powitany przez kierowcę na lotnisku ORIO AL SERIO i otrzymasz pomoc z bagażem. Ciesz się komfortową jazdą do hotelu w Mediolanie. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w pojeździe ze skórzanymi fotelami, bezpłatnym Wi-Fi i bezpłatną butelką wody. Skorzystaj z dużej przestrzeni wewnątrz pojazdu i ciesz się bezstresowym transferem do hotelu.

Mantova Do Transfer Lotnisko Mediolan Malpensa

Mantova Do Transfer Lotnisko Mediolan Malpensa

mantova miasto do milan malpensa transfer lotnisko luksusowy samochód sedan mantua do werony transfer lotniskowy mantova city do bolonii transfer lotniskowy Ciesz się wygodnym, bezpośrednim transferem w jedną stronę między lotniskiem a Mediolanem. Podróżuj bezpiecznie klimatyzowanym autobusem bez dodatkowych opłat za bagaż. Oszczędź sobie poruszania się po systemie transportu publicznego i pociesz się faktem, że wszystkie pojazdy są regularnie konserwowane zgodnie z wysokimi standardami higieny i jakości. Miejsce spotkania może się różnić w zależności od zarezerwowanej opcji. Bezpośredni transfer z Mediolanu na lotnisko Bergamo Bezpośredni transfer z lotniska Bergamo do Mediolanu

Lotnisko Orio al Serio: Prywatny transfer do/z Varese

Lotnisko Orio al Serio: Prywatny transfer do/z Varese

Oferujemy tylko profesjonalnych, wykwalifikowanych i dyskretnych kierowców, którzy będą w stanie towarzyszyć Ci w jak największym komforcie do miejsca docelowego, abyś mógł dotrzeć na czas na swoje zobowiązania. Na powitanie znajdziesz jednego z naszych kierowców z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem Komfort i luksus dla Fsc by Ferreri Stefano są synonimami: bezpiecznego i niezawodnego partnera do wynajmu samochodu z potrzebami kierowcy. Dla Twoich potrzeb związanych z podróżą, w interesach, dla przyjemności lub relaksu, jeśli szukasz usługi wynajmu samochodu z kierowcą, Fsc by Ferreri Stefano jest odpowiedzią dla Ciebie. Fsc di Ferreri Stefano gwarantuje niezawodność dzięki powadze swoich kierowców, bezpieczeństwo dzięki stale odnawianej i kontrolowanej flocie, komfort i luksus dzięki pojazdom, które posiadamy. Nasi kierowcy mówią kilkoma językami i wszyscy są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni: będą wiedzieć, jak dowieźć Cię do miejsca docelowego, podczas gdy Ty w spokoju i dyskrecji możesz wykonać telefon służbowy lub prywatny, przygotować spotkanie, umówić się na agendę lub po prostu

Liczba znalezionych atrakcji: 20
Sortuj wg::

Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bergamo: Transfer autobusem AC do Mediolanu - Bez stresu i bezpłatnego bagażu

Bergamo: Transfer autobusem AC do Mediolanu - Bez stresu i bezpłatnego bagażu

Skorzystaj z wygodnego bezpośredniego transportu w jedną stronę pomiędzy lotniskiem Bergamo-Orio al Serio a Mediolanem. Podróżuj bezpiecznie klimatyzowanym autobusem bez dodatkowych opłat za bagaż. Po wylądowaniu na lotnisku Bergamo po prostu znajdź autobus stojący tuż przy wyjściu z hali przylotów. Wysiądź w centrum Mediolanu, w pobliżu postoju taksówek, metra i przystanków komunikacji publicznej. Wyjeżdżając z centrum Mediolanu, wsiądź do autobusu przy wyjściu ze stacji kolejowej „Piazza Luigi di Savoia”. Oszczędź sobie kłopotów związanych z korzystaniem z komunikacji publicznej. Miej pewność, że wszystkie pojazdy są regularnie serwisowane zgodnie z najwyższymi standardami higieny i jakości.

Mediolan: Transfer lotniskowy Bergamo

Mediolan: Transfer lotniskowy Bergamo

Latanie może być stresujące, więc usuń zmartwienia z listy, wybierając dojazd na lotnisko z Autostradale. Zupełnie nowe autokary Mercedes Tourismo, Wi-Fi na pokładzie, klimatyzacja i gniazdka elektryczne zapewnią Ci komfortową podróż na lotnisko i z powrotem. Na lotnisku Mediolan Bergamo znajdziesz nasze usługi kursujące z dworca autobusowego tuż przed strefą przylotów. Na Dworcu Centralnym w Mediolanie autobusy odjeżdżają z Piazza Luigi di Savoia 1. Jeśli lecisz bardzo wcześnie rano, nie ma problemu. Pierwsze usługi transferu są dostosowane do Twojego harmonogramu. Podróż trwa zwykle około godziny, ale wcześnie rano, przy braku ruchu, czas podróży jest znacznie skrócony.

Capriate San Gervasio: bilet wstępu do parku rozrywki Leolandia

Capriate San Gervasio: bilet wstępu do parku rozrywki Leolandia

Odkryj park rozrywki Leolandia w Capriate San Gervasio dzięki temu biletowi wstępu. Wyrusz w podróż przez 8 obszarów tematycznych i ponad 50 atrakcji dla całej rodziny. Wskocz na Vroom, ciesz się wodnym placem zabaw na dziedzińcu Maszy, odkryj Las Niedźwiedzia i obejrzyj przedstawienie w teatrze Foresta. Spotkaj się i zrób sobie zdjęcie z ukochanymi postaciami z kreskówek, takimi jak PJ Masks, Masza i Niedźwiedź, Bing i Flop, Bluey i Bingo, Biedronka i Kot Noir oraz Thomas the Tank Engine, które codziennie czekają na Ciebie w swoim wymarzonym świecie. Bądź częścią swojej ulubionej kreskówki dzięki interakcji, w tym tancerzom i akrobatom, pirackim i kowbojskim przygodom oraz przejażdżkom na pokładzie pirackich statków i latających maszyn. Wybierz się na spacer po dużym zielonym parku i poznaj z bliska zwierzęta hodowlane.

Włochy: Europejski plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

Włochy: Europejski plan mobilnej transmisji danych eSim w roamingu

Spraw, aby Twoja podróż po Europie była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Włoszech (w tym w San Marino i Watykanie) oraz w pozostałych 41 najczęściej odwiedzanych regionach Europy. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybierz spośród wielu pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu zero waste. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM w dowolnym momencie. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym przez Ciebie czasem trwania. Skorzystaj z ubezpieczenia w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech, Jersey Island, Kazachstanie, Łotwie , Litwę, Liechtenstein, Luksemburg, San Marino i Watykan. Dotyczy to również Malty, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Portugalii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy, Uzbekistanu, Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhonem XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, zapoznaj się ze zdjęciem z wytycznymi, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy rozwiązywania problemów na kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Telecom Italia (TIM) / Vodafone / Wind

eSIM dla Włoch - Plany taryfowe

eSIM dla Włoch - Plany taryfowe

Godziny pracy (w oparciu o strefę czasową UTC+2 i z zastrzeżeniem oszczędności światła dziennego): Dni powszednie od 8:00 do 14:00 Weekendy od 8:00 do 16:00 DOSTAWA E-MAILEM - GOTOWY DO PODŁĄCZENIA - PRZEDPŁACONY - BEZ UMOWY -Jednorazowy pakiet przedpłacony. Bez automatycznego odnawiania, bez umów. -Pełna prędkość transmisji danych - bez dziennych limitów, bez dławienia. -Obsługiwany jest mobilny hotspot. -Ważność produktu i jego usług rozpocznie się tego samego dnia, w którym dokonasz rezerwacji. -Nasza usługa jest dostarczana z bezpośrednim rozliczeniem - to, co widzisz, jest tym, co otrzymujesz. Bez ukrytych opłat i dodatkowych kosztów. Produkt pochodzenia greckiego, spodziewaj się otrzymywać SMS-y w języku greckim, ale nie martw się, są one zazwyczaj trywialne, takie jak wiadomości powitalne. Nie zwracaj na nie uwagi, jeśli masz jakiekolwiek problemy z produktem, po prostu skontaktuj się z nami. -Można używać tylko z urządzeniami kompatybilnymi z eSIM, które nie są zablokowane przez operatora / dostawcę sieci (bez ograniczeń SIM). W przypadku urządzeń iPhone możesz to sprawdzić, przechodząc do Ustawienia->Sekcja Ogólne->Dotknij "Informacje", przeczytaj obok "Blokada SIM", "Blokada operatora" lub "Blokada dostawcy sieci". W przypadku urządzeń z systemem Android (na przykład Samsung) możesz to sprawdzić, przechodząc do Ustawienia->Połączenia->Sieci komórkowe->Operatorzy sieci->Wyłącz "Wybierz automatycznie", poczekaj chwilę. Jeśli zobaczysz listę wielu różnych dostępnych sieci, oznacza to, że telefon jest odblokowany, w przeciwnym razie jest zablokowany i niekompatybilny. -Prędkość Internetu zależy od zakupionej oferty produktu eSIM, zasięgu sieci w kraju/regionie, w którym się znajdujesz, specyfikacji i ustawień urządzenia. Zwykle, gdy prędkość 5G nie jest dostępna, karta eSIM zapewni połączenie z siecią 4G LTE. Nasza obsługa klienta działa głównie za pośrednictwem aplikacji Whatsapp i e-maili. Nasz zespół jest gotowy do pomocy w przypadku jakichkolwiek pytań lub trudności technicznych, które możesz napotkać podczas podróży. Nie wahaj się z nami skontaktować. Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Włochy/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Włochy/Europa: Mobilny plan transmisji danych 5G eSim

Ułatw sobie podróż do Włoch dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi we Włoszech i innych 43 regionach Europy (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcia z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja (w tym Cyklady), Węgry, Islandia, Irlandia, Izrael, Włochy (w tym Watykan, San Marino, Sardynia), Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia (w tym Azory i Madera), Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania (w tym Wyspy Kanaryjskie i Baleary), Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania i Uzbekistan.

Brescia: Wspólny transfer autobusowy do/z lotniska Mediolan Bergamo

Brescia: Wspólny transfer autobusowy do/z lotniska Mediolan Bergamo

Ciesz się zdobyciem miejsca w regularnym kursie między Brescią a  lotniskiem Mediolan Bergamo. Zrelaksuj się w klimatyzowanym, wygodnym autokarze ze schowanymi torbami. Podziwiaj malownicze widoki podczas 1-godzinnego transferu między Brescią a lotniskiem. Podróż na lotnisko lub z lotniska tą samą wygodną usługą. Uniknij stresu związanego z poruszaniem się transportem publicznym, dźwigając ciężkie torby. Podróż bez konieczności targowania się z taksówką. Zatrzymaj się na żądanie w Franciacorta Outlet około 20 minut od Brescii i około 40 minut od lotniska, aby zrobić dobre zakupy. Dzięki tej przesiadce dotrzesz do miejsca docelowego tylko z wybranymi przystankami.

Mediolan: ORIO AL SERIO BGY Transfer lotniskowy w luksusowym MINIVANIE

Mediolan: ORIO AL SERIO BGY Transfer lotniskowy w luksusowym MINIVANIE

Skorzystaj z prywatnego transferu z lotniska ORIO AL SERIO w Mediolanie do hotelu w Mediolanie. Zrelaksuj się w wygodnym pojeździe z profesjonalnym kierowcą i dotrzyj do celu w dobrym stylu. Zostaniesz powitany przez kierowcę na lotnisku ORIO AL SERIO i otrzymasz pomoc z bagażem. Ciesz się komfortową jazdą do hotelu w Mediolanie. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w pojeździe ze skórzanymi fotelami, bezpłatnym Wi-Fi i bezpłatną butelką wody. Skorzystaj z dużej przestrzeni wewnątrz pojazdu i ciesz się bezstresowym transferem do hotelu.

Mantova Do Transfer Lotnisko Mediolan Malpensa

Mantova Do Transfer Lotnisko Mediolan Malpensa

mantova miasto do milan malpensa transfer lotnisko luksusowy samochód sedan mantua do werony transfer lotniskowy mantova city do bolonii transfer lotniskowy Ciesz się wygodnym, bezpośrednim transferem w jedną stronę między lotniskiem a Mediolanem. Podróżuj bezpiecznie klimatyzowanym autobusem bez dodatkowych opłat za bagaż. Oszczędź sobie poruszania się po systemie transportu publicznego i pociesz się faktem, że wszystkie pojazdy są regularnie konserwowane zgodnie z wysokimi standardami higieny i jakości. Miejsce spotkania może się różnić w zależności od zarezerwowanej opcji. Bezpośredni transfer z Mediolanu na lotnisko Bergamo Bezpośredni transfer z lotniska Bergamo do Mediolanu

Lotnisko Orio al Serio: Prywatny transfer do/z Varese

Lotnisko Orio al Serio: Prywatny transfer do/z Varese

Oferujemy tylko profesjonalnych, wykwalifikowanych i dyskretnych kierowców, którzy będą w stanie towarzyszyć Ci w jak największym komforcie do miejsca docelowego, abyś mógł dotrzeć na czas na swoje zobowiązania. Na powitanie znajdziesz jednego z naszych kierowców z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem Komfort i luksus dla Fsc by Ferreri Stefano są synonimami: bezpiecznego i niezawodnego partnera do wynajmu samochodu z potrzebami kierowcy. Dla Twoich potrzeb związanych z podróżą, w interesach, dla przyjemności lub relaksu, jeśli szukasz usługi wynajmu samochodu z kierowcą, Fsc by Ferreri Stefano jest odpowiedzią dla Ciebie. Fsc di Ferreri Stefano gwarantuje niezawodność dzięki powadze swoich kierowców, bezpieczeństwo dzięki stale odnawianej i kontrolowanej flocie, komfort i luksus dzięki pojazdom, które posiadamy. Nasi kierowcy mówią kilkoma językami i wszyscy są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni: będą wiedzieć, jak dowieźć Cię do miejsca docelowego, podczas gdy Ty w spokoju i dyskrecji możesz wykonać telefon służbowy lub prywatny, przygotować spotkanie, umówić się na agendę lub po prostu

Bergamo: Najciekawsze atrakcje

Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio? Kliknij tutaj.

Port lotniczy Bergamo-Orio al Serio: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(1858 recenzji)

Miła i spokojna podróż. Jeśli wybierasz się na lotnisko z Mediolanu, radzę przybyć na miejsce nieco wcześniej niż planowany odlot (może być tłoczno i możesz spóźnić się na autobus). Ogólnie rzecz biorąc, bardzo łatwy transfer do i z Mediolanu.

Cóż, bardzo punktualna, przyjedzie bezpośrednio na lotnisko. Możesz usiąść, gdzie chcesz, nie jest to numerowane i jest całkiem wygodne. Z Wi-Fi w autobusie

W porządku ! Łatwy do znalezienia na parkingu po drodze, dobry w drodze powrotnej, polecam

Autobus już stał wsiadłam od razu, czysto, wygodne fotele, miły kierowca

To było na czas. Autobus był klimatyzowany i czysty