Dodaj daty

Port lotniczy Amman

Port lotniczy Amman

Port lotniczy Amman – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Transfer z międzynarodowego lotniska Queen Alia do Ammanu

1. Transfer z międzynarodowego lotniska Queen Alia do Ammanu

Przejazd z QAIA do Ammanu nowym pojazdem z profesjonalnym anglojęzycznym kierowcą. Kierowca będzie czekał na Ciebie do 120 minut po wylądowaniu Twojego lotu, trzymając tabliczkę pod Twoim imieniem w hali przylotów (kierowca znajdziesz po wyjściu celnym). Wszystkie samochody są klimatyzowane i nowoczesne modele. 1-2 osoby są przewożone samochodem średniej wielkości. 4-6 osób: transfer minivanem.

Amman: Transfer na lotnisko, nad Morze Martwe lub do Petra

2. Amman: Transfer na lotnisko, nad Morze Martwe lub do Petra

Ciesz się bezproblemowym transferem z Ammanu na lotnisko Queen Alia , nad Morze Martwe lub do Petry. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w klimatyzowanym pojeździe, gdy kierowca zabierze Cię do miejsca zakwaterowania lub na lotnisko. Oszczędź sobie trudu targowania się taksówką lub poruszania się po systemie transportu publicznego. Poświęć więcej czasu na zwiedzanie Jordanii, a mniej na zastanawianie się, jak dotrzeć do celu.

Jordania: plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

3. Jordania: plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

Uczyń swoją podróż do Jordanii bezproblemową dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Jordanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Tunezji, Katarze, Arabii Saudyjskiej i Egipcie. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. Aby sprawdzić saldo pozostałych danych eSIM, skontaktuj się z naszym zespołem technicznym za pośrednictwem WhatsApp/Line/Telegram pod numerem podanym na kuponie GYG po zakupie. Szczegółowe wykorzystanie danych opiera się na danych zaplecza firmy telekomunikacyjnej, a prędkości sieci mogą się różnić w odległych obszarach. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samopomocy w rozwiązywaniu problemów w kuponie GYG. APN (nazwa punktu dostępu): pomarańczowy Informacje o lokalnym operatorze: Jordania/Egipt/Tunezja: pomarańczowy Katar: Vodafone Arabia Saudyjska: Telekomunikacja saudyjska ZEA: DU

z lotniska Queen Alia do Ammanu

4. z lotniska Queen Alia do Ammanu

Przejazd z Ammanu nowym pojazdem z profesjonalnym anglojęzycznym kierowcą. Kierowca będzie czekał na Ciebie do 120 min po wylądowaniu Twojego samolotu, trzymając tabliczkę z Twoim nazwiskiem w hali przylotów (kierowcę znajdziesz po wyjściu odprawy celnej). Wszystkie samochody są klimatyzowane i mają nowoczesne modele. Średniej wielkości samochodem przewożonych jest 1-2 gości. 4-6 gości: transport minivanem.

Jordania Amman: wstęp do poczekalni premium na lotnisku Queen Alia Airport (AMM).

5. Jordania Amman: wstęp do poczekalni premium na lotnisku Queen Alia Airport (AMM).

Ciesz się czasem spędzonym na lotnisku, spędzając go w salonie Marhaba Plaza Premium Lounge na międzynarodowym lotnisku Jordan Amman. Podaruj sobie pyszne dania kuchni międzynarodowej, w tym autentyczne dania lokalne i międzynarodowe, i odśwież się dzięki szerokiej gamie gorących i zimnych napojów. Dogodnie zlokalizowany w pobliżu strefy wolnocłowej w kierunku bramek 21–24 i 202–228, załaduj ładunek w przestronnym luksusowym salonie, który szczyci się drobiazgowo wykonanym wnętrzem inspirowanym krajobrazem Ammanu i najważniejszym dziedzictwem Jordanii-Petry. Od miękkich miejsc do siedzenia po stylowe stanowiska pracy, każdy zakątek poczekalni został starannie zaprojektowany, aby zapewnić najwyższej jakości wrażenia z podróży i absolutny poziom komfortu elitarnym gościom przed ich kolejnymi lotami dzięki bezpłatnemu Wi-Fi i kanałom telewizyjnym , w tym sport i wiadomości. Weź bezpłatny prysznic z ręcznikami, luksusowymi produktami do włosów i ciała oraz zestawami do golenia dla odświeżenia. (W zależności od dostępności i kolejności zgłoszeń, tylko na miejscu)

Lotnisko Amman Queen Alia: Transfer autobusem z/do Ammanu Północnego

6. Lotnisko Amman Queen Alia: Transfer autobusem z/do Ammanu Północnego

Ciesz się nowoczesnym autobusem z niezbędnym transferem między międzynarodowym lotniskiem Amman Queen Alia a północnym dworcem autobusowym Amman z Sariyah. Bądź powitany i wspierany przez personel, który pomoże Ci wejść na pokład. Unikaj kłopotów związanych z poruszaniem się po systemie transportu publicznego przed lub po długiej podróży, zamiast tego zrelaksuj się i ciesz się widokami Ammanu w zaciszu swojego miejsca. Wszystkie nasze autobusy są dostępne dla rowerów i mają miejsce na nieporęczny bagaż. Wsiądź do nowoczesnego autobusu, aby zapomnieć o zmartwieniach i dotrzeć na czas do miejsca docelowego na lotnisku lub w mieście. Relaks z systemem multimedialnym na pokładzie podczas podróży na lotnisko iz lotniska w klimatyzowanych autobusach wahadłowych.

Port lotniczy Amman: transport z lotniska

7. Port lotniczy Amman: transport z lotniska

Skorzystaj z bezproblemowego transportu po przylocie do Jordanii. Twój kierowca będzie na Ciebie czekać na lotnisku w Ammanie, trzymając spersonalizowaną tabliczkę. Zawiezie Cię on bezpiecznie bezpośrednio do wybranego przez Ciebie miejsca w Jordanii. Dzięki tej bezpiecznej i niezawodnej usłudze nie musisz czekać na taksówkę ani negocjować cen. Dla Twojego komfortu ten prywatny transport w jedną stronę jest dostępny 24 godziny na dobę przez cały rok. Dzięki tej usłudze możesz spędzić więcej czasu na zwiedzaniu Jordanii zamiast zastanawiać się, jak dotrzeć do celu. Bez wątpienia skorzystanie z tego prywatnego transportu to doskonały początek Twoich wakacji w Jordanii.

Amman: Jordania – plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

8. Amman: Jordania – plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

Pożegnaj kłopoty z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować kartę e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybieraj spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby z łatwością pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami podczas sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR za pomocą AirDrop lub zeskanuj go na innym urządzeniu. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem się z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli planujesz podróż po Azji z możliwością połączenia, po prostu wybierz opcję 31 krajów azjatyckich, która obejmuje:Australia, Bahrajn, Bangladesz, Brunei, Kambodża, Chiny, Gruzja, Guam, Hongkong, Indie, Indonezja, Izrael, Japonia, Jordania, Kazachstan, Kuwejt, Laos, Makau, Malezja, Mongolia , Birma, Nepal, Oman, Pakistan, Filipiny, Katar, Singapur, Korea Południowa, Sri Lanka, Tajwan, Uzbekistan, Wietnam. Jeśli Twoje dane się wyczerpały? To proste, po prostu kup kolejną kartę e-SIM, aby ją doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:Umniah

Lotnisko Amman-Królowa Alia : transfer do/z Petry

9. Lotnisko Amman-Królowa Alia : transfer do/z Petry

Osobisty kierowca będzie monitorował Twój lot do/z międzynarodowego lotniska Queen Alia, aby uwzględnić opóźnienia lub wczesny przylot. Odbiór zarówno z hotelu w Petrze, jak i z lotniska zostanie dostosowany w zależności od wszelkich zmian w rozkładzie lotu. Po prostu wyszukaj swojego zawodowego kierowcę z wizytówką w hali przylotów lub w holu hotelu. Po spotkaniu pomogą Ci z bagażem i upewnią się, że czujesz się komfortowo. Wskocz do nowoczesnego, pełnowymiarowego pojazdu wyposażonego w bezpłatną wodę mineralną i Wi-Fi. Transfer bezpośrednio do Twojego hotelu w Petrze lub z hotelu w Petrze bezpośrednio na lotnisko w Ammanie. Usługa działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc to luksusowe przeżycie jest dostępne o każdej porze dnia i każdego dnia tygodnia. Pozbądź się stresu związanego z wizytą w Jordanii, omiń irytujące kolejki taksówek i podróżuj stylowo i wygodnie.

Transfer lotniskowy do dowolnego hotelu w Ammanie

10. Transfer lotniskowy do dowolnego hotelu w Ammanie

Zarezerwuj wygodny i niezawodny prywatny transfer między hotelem a międzynarodowym lotniskiem Queen Alia w Ammanie. W przypadku opóźnienia lub wcześniejszego przylotu Twój osobisty kierowca będzie śledził Twój lot, aby upewnić się, że zostaniesz odebrany we właściwym czasie z lotniska lub hotelu. Spotkaj się ze swoim kierowcą, który będzie trzymał tabliczkę z nazwiskiem głównego podróżnika, aby łatwo go było zauważyć na lotnisku lub w hotelowym lobby. Uzyskaj pomoc z bagażem i torbami, a następnie wsiądź do prywatnego pojazdu. Nowoczesny, pełnowymiarowy samochód będzie wyposażony w bezpłatną wodę mineralną i bezpłatny dostęp do WiFi. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, ciesząc się wygodną jazdą do celu. Ta usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc doświadczenie jest dostępne o każdej porze dnia, każdego dnia tygodnia.

Liczba znalezionych atrakcji: 85
Sortuj wg::

Port lotniczy Amman: najlepsze atrakcje w pobliżu

Port lotniczy Amman: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Amman? Kliknij tutaj.

Port lotniczy Amman: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 61 opinii

Kierowca czekał na nas na lotnisku, kiedy wylądowaliśmy. Doskonała obsługa i bardzo przyjazny kierowca.