Dodaj daty

Port lotniczy Akureyri
Atrakcje jesienne

Brak wyników dla „Port lotniczy Akureyri”

Akureyri: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 69
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane Port lotniczy Akureyri Atrakcje jesienne

Akureyri: Goðafoss, Laufas i wycieczka po świątecznym domu

1. Akureyri: Goðafoss, Laufas i wycieczka po świątecznym domu

Wyrusz w czarującą podróż przez fascynujące krajobrazy i bogatą historię Islandii. Podczas wycieczki kompetentni przewodnicy będą opowiadać historie Islandczyków, ich dziedzictwa, humoru i lokalnych tradycji, dzięki czemu będzie to idealna przygoda dla rodzin i każdego, kto szuka niezapomnianej eksploracji ukrytych skarbów Islandii. Rozpocznij swoją podróż od wizyty nad malowniczym wodospadem Goðafoss, gdzie Twój kompetentny przewodnik opowie o Islandczykach, ich dziedzictwie, humorze i okolicy, odpowiadając na wszelkie pytania. Po zwiedzeniu wodospadu udamy się do zabytkowego domu Old Turf Laufas, a następnie udamy się do Magicznego Domu Bożego Narodzenia, dzięki czemu będzie to świetna wycieczka dla rodzin. Goðafoss, położone w lodowcowej rzece Skjálfandafljót, ma wielkie znaczenie w historii Islandii. Legenda głosi, że miejscowy wódz o imieniu Þorgeir wrzucił do wodospadu posągi pogańskich bogów po tym, jak naród przyjął chrześcijaństwo. Stąd nazwa Goðafoss oznacza „wodospad bogów”. Położony u ujścia rzeki Fnjóská w Eyjafjörður, Laufás jest przykładem bogatej plebanii z dawnych czasów. Stary drewniany budynek pokryty darnią pochodzi ze średniowiecza, a obecny budynek wzniesiono w latach 1860-1877. Podczas eksploracji różnych pomieszczeń i przejść znajdziesz artefakty z domu Laufásów i sąsiednich gospodarstw, które pozwolą ci dowiedzieć się, jak żyli Islandczycy do początku XX wieku. W kościele w Laufás znajduje się ambona z 1698 roku, która jest skromnym, ale pięknym przykładem tradycyjnych islandzkich kościołów. Bożonarodzeniowy Domek, całoroczna atrakcja, niczym scena z bajki, zachwyca swoim magicznym ogrodem. Wewnątrz powita Cię kominek z bali oraz świąteczne piosenki i zapachy, nawet w miesiącach letnich. Koniecznie odszukaj ukrytą w jaskini trollową matkę islandzkiego chłopca Yule (Gryla). Dom Bożonarodzeniowy i jego sklep są przepełnione świąteczną magią, zapewniając wspaniałe wrażenia wszystkim odwiedzającym. Po powrocie do miasta czeka Cię krótka wycieczka krajoznawcza po Akureyri, która zakończy tę wciągającą wycieczkę.

Akureyri: Prywatny transfer z/na lotnisko Akureyri

2. Akureyri: Prywatny transfer z/na lotnisko Akureyri

Wygodny, osobisty i wygodny transfer zi na lotnisko w Akureyri. Pilnujemy czasu przylotu i będziemy na miejscu, gdy przylecisz lub dostosujemy Twój odlot na lotnisko zgodnie z Twoim lotem. Poinformujemy Cię, jeśli musisz jechać na lotnisko później niż planowano

Islandia/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

3. Islandia/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

Spraw, aby Twoja podróż na Islandię była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi na Islandii i innych 43 europejskich regionach (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Większość urządzeń wprowadzonych na rynek po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS nowszych modeli, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi zgodności, aby potwierdzić uprawnienia. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan. Przewoźnicy do wykorzystania na Islandii: Nova

eSIM Islandia: Internetowy plan taryfowy 4G/5G

4. eSIM Islandia: Internetowy plan taryfowy 4G/5G

Odkryj nieziemskie piękno i wyjątkową kulturę Islandii, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybką transmisją danych, niezależnie od tego, czy oglądasz spektakularną zorzę polarną, kąpiesz się w Błękitnej Lagunie, czy odkrywasz dramatyczne krajobrazy Złotego Kręgu. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który pasuje do Twoich planów podróży. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas swojej islandzkiej przygody. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Sprawdź naszą listę kompatybilności na https://esimfox.com/pages/compatible-devices, aby uzyskać więcej informacji.

Lotnisko Akureyri (AEY): Transfer do/z miasta Akureyri

5. Lotnisko Akureyri (AEY): Transfer do/z miasta Akureyri

Krótki transfer z lotniska Akureyri do Twojego zakwaterowania w centrum Akureyri. Możesz również zarezerwować transfer powrotny. Wygodny transfer z bezpłatnym WiFi na pokładzie. Odloty są połączone z międzynarodowymi przylotami i odlotami na międzynarodowym lotnisku w Akureyri. Akureyri to zimowa destynacja dla podróżnych poszukujących zdrowych zimowych aktywności i arktycznych wrażeń. Dzięki różnorodnym restauracjom, lokalom i muzeom jest to zimowy ośrodek premium, szczególnie dla osób poszukujących zorzy polarnej.

Akureyri

Akureyri

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje jesienne w: Port lotniczy Akureyri

Oprócz atrakcji typu Atrakcje jesienne w: Port lotniczy Akureyri jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Akureyri?

W: Akureyri są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Port lotniczy Akureyri: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Akureyri? Kliknij tutaj.