Wybierz daty
Port Grimaud

wycieczki

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki w: Port Grimaud

Oprócz atrakcji typu wycieczki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Port Grimaud?

W: Port Grimaud są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki w: Port Grimaud obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Port Grimaud: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port Grimaud? Kliknij tutaj.

Port Grimaud: Co mówią inni?

To była wspaniała podróż z Nicei do Saint Tropez! Nora jest bardzo miła, pomocna i dała nam wiele dobrych rad. W drodze powrotnej mieliśmy do wyboru opcję przejazdu przez Mount Range Massive d'Esterel jak w opisie poniżej oraz autostradę z przystankiem w lokalnej winnicy. Grupa, z którą poszliśmy, wybrała pierwszą opcję. Wcale tego nie żałuję. Po drodze mieliśmy dwa przystanki na zwiedzanie. Mogliśmy podziwiać piękną morską scenerię i robić zdjęcia! Szczęśliwy, że zarezerwowałem tę podróż i nie mogę się doczekać kolejnego lata! Gorąco polecam! Zapytaj o Norę!!!

Lionel był niesamowity. Bardzo pouczający, sprawił, że wycieczka była przyjemna i pokazała nam wszystko w odpowiednim czasie! Ta wycieczka jest tego warta, zwłaszcza z tak wspaniałym przewodnikiem. Tyle zobaczyliśmy w jeden dzień. To smutne, że nie mogliśmy chodzić po czerwonym dywanie w Cannes, ale było to zrozumiałe, biorąc pod uwagę okoliczności związane z festiwalem?

Naszym przewodnikiem był Gilles. On był wspaniały. Bardzo uprzejmy i chciałem się upewnić, że wszyscy w pełni wykorzystają trasę. Moim jedynym zmartwieniem (może bardziej z organizacją) jest to, że bilety na łódź powinny być zarezerwowane z wyprzedzeniem, ponieważ firma wiedziała, że będziemy potrzebować. Zaoszczędziłoby nam to 20 minut.

Beautiful day, excellent organization, excellent guide. Beautiful day, excellent organization, excellent guide. He took us to all places. We ended the day with a great wine tasting. Ichrak the best guide, thank you :)

To był idealny dzień... fajne połączenie St Tropez i Port Grimaud! Dziękuję Ci!!