Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Porec

Często zadawane pytania dotyczące: Porec

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Porec?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Porec obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Porec: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Porec? Kliknij tutaj.

Porec: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1141 opinii

Dzień był bardzo dobrze zorganizowany, po drodze oferowane były wycieczki z przewodnikiem i wycieczki, które obejmowały prawie wszystko, co jest ważne w Wenecji: przejażdżkę gondolą, Plac Świętego Marka, lunch i transfer taksówką motorówką. Szkoda, że nie wiedziałeś o tym wcześniej, żeby zmieścić wystarczająco dużo gotówki. I drugi mały minus: na katamaranie klimatyzacja była bardzo zimna! Więc pamiętaj, aby nosić długie ubrania i je spakować!

To była bardzo przyjemna wycieczka. Widzieliśmy wiele delfinów (pomimo początkowego sceptycyzmu). Zachód słońca też był wspaniały. Zaopatrzenie w napoje na pokładzie również jest świetne. Cena na miejscu byłaby tańsza niż cena w GYG. Ale ponieważ mieliśmy kupon od Telekomu, znowu było taniej.

Bardzo dobrze zaplanowana wycieczka jednodniowa, z mnóstwem miłych wrażeń i informacji, jeśli chcesz. Możesz, tak jak my jako mała rodzina, zarezerwować kilka opcji na statku i być prowadzonym. Lub zwiedzaj Wenecję na własną rękę. Bez względu na wybraną opcję. Musisz doświadczyć Wenecji.

Fajny rejs katamaranem. Wenecję trzeba obejrzeć, szkoda że taka droga.

Wenecja przepiękna , tylko za mało czasu na zwiedzanie:(