Atrakcje i wycieczki

Ponta do Sol

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Ponta do Sol: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ponta do Sol? Kliknij tutaj.

Ponta do Sol: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 1 opinii

Spacer 25 Fontes i Levada był wspaniałym doświadczeniem. Duarte posiadał wiedzę na temat historii człowieka i przyrody i dostosował trasę, gdy napotkaliśmy przeszkody na drodze. Posiadanie małego 4x4 pozwoliło nam udać się tam, gdzie nie mogło zabraknąć mega-tras. Rozpoczęliśmy spacer w tunelu, z dala od tłumów. Na szlaku iw Fontes były tłumy. Moja rada, aby uniknąć szczytu sezonu. To nie jest łatwy spacer. Jest długi bieg schodów. Szlak jest nierówny, a miejscami miał stojącą wodę. Noś wodoodporne buty lub buty. Reflektor przydałby się w tunelu o długości 800 metrów. Razem z żoną jechaliśmy na siedzeniach skokowych Land Rovera wraz z 2 innymi dorosłymi. To nie było wygodne. Dla dużych osób byłoby to niemożliwe. Jeśli jesteś podatny na chorobę samochodową, zapomnij o tym. Mam nadzieję, że dostaniesz normalne miejsce. Obiad w restauracji był przytłoczony. Duarte działał zarówno jako kelner, jak i przewodnik, ponieważ kelnerzy nie byli w stanie obsłużyć tego wszystkiego. Jedzenie było śr

Świetny dzień i chociaż padał deszcz, nie zawiodłem się. Z naszym kierowcą Luisem łatwo było porozmawiać i od razu czuć się swobodnie. Jak wszyscy kierowcy pracujący dla True Spirt. Pojechaliśmy do kawiarni, gdzie Luis wyjaśnił dokładnie, co zostało zaplanowane. Następnie mieliśmy kolejną krótką przejażdżkę przed zaparkowaniem i zaczęliśmy iść. Niektóre kroki odbiły się na moich kolanach, na pewno dostały w nie żar. Z jakiegoś powodu schody, po których zeszliśmy, były trudniejsze do pokonania ....... Zamówiliśmy jedzenie przed spacerem, a Luis zatrzymał się w uroczej restauracji. Jeśli ktoś zamówi stek na gorącym kamieniu, nie będziesz zawiedziony. Nie wiedziałem o części restauracyjnej, ale posiłek był wart swojej ceny.

Bardzo podobała nam się trasa, a nasz przewodnik Tour Ruben był niesamowity. Dowiedzieliśmy się wiele o Maderze i lesie. Zdecydowanie wybralibyśmy się z nim na kolejną trasę, ale nie mamy czasu, ponieważ jesteśmy tu tylko kilka dni. Nie chodziłbym ponownie do 25 czcionek, ponieważ jest naprawdę zatłoczony. Wciąż piękny, ale to zależy od ciebie, jeśli chcesz się tam wybrać.

Dobrze zorganizowany świetny przewodnik i wszystkie zostały wykonane welcole i włącznie

Naszym przewodnikiem na ten dzień był Pedro, który połączył właściwy poziom informacji z informacjami lokalnymi i historycznymi. Tempo było wygodne, a czas był dobry na każdą część podróży.

Piękne krajobrazy, sympatyczni przewodnicy, prawdzie safari, ostre zjazdy i podjazdy.