Wybierz daty

Pompeje (stanowisko archeologiczne)

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki kilkudniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 311
Sortuj według:
Strona 1 z 20

Pompeje (stanowisko archeologiczne): Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pompeje (stanowisko archeologiczne)? Kliknij tutaj.

Pompeje (stanowisko archeologiczne): Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 36 891 opinii

Jak na mój gust jest to bardzo polecana wycieczka, przewodnik, który był z nami, szczegółowo opowiedział nam o ruinach Pompejów... Trochę niechętnie jechałem, ponieważ powiedzieli mi, że nie warto, ale naprawdę warto Warto było. Wycieczka na Wezuwiusz, jeśli ktoś nie toleruje zakrętów na drodze lub niezbyt dobrze znosi spacery po górach, to nie polecam, jest to zwiedzanie bez przewodnika i nic nie mówią o wulkan.Jeśli chcesz mieć doświadczenie bycia na szczycie wulkanu, polecam.

Świetna Wycieczka. Opcja bez przewodnika po pompejach w zupełności nam wystarczyła. Przeszliśmy połowę obiektu w półtora godzinki. Pilot Gabriel bardzo zaangażowany i pomocny. Udało nam się tez zwiedzić kosciol Maryi Pompejanskiej która jest poza obiektem, pieszo 20min. Polecamy GetYourGuide, pilota i kierowcę.

Nasi przewodnicy, Jon i Barbara, naprawdę zrobili wszystko, co w ich mocy! Kierowca autobusu Antonio był wspaniały w poruszaniu się po wietrznych drogach. Pogoda była kiepska, mimo to moja rodzina i ja naprawdę świetnie się bawiliśmy! To było absolutnie cudowne i zapierające dech w piersiach

Kontakt wzorowy. Odbiór z umówionego miejsca. Szkoda tylko że nie ma przewodnika w języku polskim. Na Wezuwiusza nie weszliśmy - wejście było niedostępne, nie wiem czy organizator nie powinien sprawdzać takich rzeczy przed wycieczka. Otrzymałem zwrot za niewykorzystane bilety.

Amazing guide, everything nicely explained! Thank you for a great experience :)