Bilet wstępu

Pompeje: bilet wstępu priorytetowego i audioprzewodnik

Pompeje: bilet wstępu priorytetowego i audioprzewodnik

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 70 razy

Od 125,84 zł za osobę

Prawie wyprzedane Wczoraj zarezerwowano 70 razy

Odwiedź wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO Pompeje dzięki biletowi wstępu bez kolejki i skorzystaj z bezpłatnego audioprzewodnika.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, chiński, angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, portugalski, rosyjski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Omiń kolejkę i oszczędzaj czas
 • Poznaj historię Pompejów, słuchając komentarzy z audioprzewodnika
 • Zobacz starożytne rzymskie miasto, w którym zatrzymał się czas
Pełny opis

Omiń długie kolejki i odkryj pozostałości rzymskiego miasta. Zobacz starożytne ruiny, zniszczone przez erupcję Wezuwiusza w 79 roku n.e., pozostawiając miasto zasypane górami popiołu wulkanicznego. Skorzystaj z usługi audioprzewodnika, aby zobaczyć domy i przedmioty codziennego użytku, które wciąż są prawie nienaruszone. Przeżyj to codzienne rzymskie miasto, prawie tak, jak za czasów Cesarstwa Rzymskiego.

Dowiedz się więcej o historii miasta z komentarza audioprzewodnika. Odwiedź najważniejsze atrakcje miasta, takie jak rzymski amfiteatr, mały teatr i publiczna siłownia. Odkryj, co pozostało z witryn sklepowych i sklepów.

Zobacz zachowane freski przedstawiające różne sceny z rzymskiej mitologii i życia codziennego.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu bez kolejki rano lub po południu
 • Przewodnik audio
 • Wycieczka z przewodnikiem
 • Jedzenie i napoje
 • Słuchawki

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Aby odebrać bilet, pokaż swój kupon w kasie biletowej Porta Marina Superiore lub Piazza Esedra. Wstęp bez kolejki jest dostępny tylko przy wejściu na Piazza Esedra. Audioprzewodniki można odebrać wyłącznie w oficjalnym punkcie audioprzewodników Parku w Porta Marina Superiore, okazując swój kupon personelowi i należy je zwrócić w tym samym punkcie.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty
 • Słuchawki

Co trzeba wiedzieć

 • Musisz zabrać ze sobą własne słuchawki kablowe (nie Bluetooth) do przewodnika audio
Opinie klientów

Ogólna ocena

4 /5

na podstawie 3084 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,8/5
 • Jakość usług
  4,1/5
 • Organizacja
  3,9/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Dostęp i licznik zbierania przewodników audio są bardzo dobrze wskazane. Jednak informacje podane podczas rezerwacji są nieprawidłowe. Audioprzewodnik to tak naprawdę telefon, więc możesz zabrać słuchawki z wyjściem typu jack lub typu C lub nawet nie brać słuchawek w ogóle, ponieważ możesz słuchać bez, przyklejając je do ucha i słyszysz bardzo dobrze. Sprzedają też słuchawki za 1 euro. Jeśli chodzi o dostęp, możesz również wejść przez Porta Marina Superiore, w tym samym miejscu, w którym odbierasz przewodniki audio. Będziesz musiał stać w kolejce, aby zeskanować swój kupon rezerwacyjny i otrzymać bilet wstępu. Policz od 3 do 4 godzin wizyty, aby zobaczyć główną.

Czytaj dalej

5 sierpnia 2022

Naprawdę podobała nam się wizyta w Pompejach, personel, który tam pracuje był bardzo przyjazny, zawsze chętny do pomocy, a także przewodniki audio, czyli telefony komórkowe z interaktywną mapą GPS, która zawsze pokazuje, gdzie jesteś na mapie, będąc mogą kliknąć numer na mapie i usłyszeć wszystkie informacje o interesującym miejscu, są po prostu świetne. Powtórzę, prawda, ponieważ dobrze zobaczyć całe wspaniale zachowane miasto Pompeje zajmuje więcej niż jeden dzień. To tak: tym razem latem nie, bo było straszne słońce i upał.

Czytaj dalej

3 sierpnia 2022

Do Pompejów wybraliśmy się na własną rękę, posiadanie biletu zakupionego z audioprzewodnikiem z wyprzedzeniem było bardzo dobre, bo jeśli chcecie je kupić tego samego dnia, możliwe, że ich nie będzie. Priorytetowe wejście znajduje się na Piazza Esedra, ale audioprzewodnik znajduje się przy bramie Mar, więc ustawiliśmy się w kolejce, aby wymienić bilet, odebrać audioprzewodniki i stamtąd rozpocząć wycieczkę. Audioprzewodnik pozwala dotrzeć do interesujących Cię miejsc (sprawdź wcześniej, które z nich są otwarte). Wskazówka: dostanie się ze stacji kolejowej do wejść do kopania jest mylące. Nie wiedzieliśmy, jak wejść do autobusu, ale taksówki zbiorowe pobierają 3 euro za osobę. Uwaga: kiedy wyjdziesz ze stacji kolejowej, wszyscy sprzedawcy chcą, abyś wykupił wycieczkę, a niewielu mówi, jak możesz wsiąść do autobusu. Wejście nie jest daleko, może kilka kilometrów, ale między odległością a słońcem nie chcieliśmy przyjeżdżać na miejsce zmęczeni. W tym monumentalnym mieście całkiem sporo się

Czytaj dalej

1 sierpnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 181445