Pomnik Pomordowanych Żydów Europy

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 61
Sortuj według:
Strona 1 z 4

Pomnik Pomordowanych Żydów Europy: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pomnik Pomordowanych Żydów Europy? Kliknij tutaj.

Pomnik Pomordowanych Żydów Europy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 10 411 opinii

Na początku byliśmy trochę zagubieni, ponieważ podobno ktoś był na miejscu spotkania kwadrans wcześniej, ale nikogo tam nie było i nie było nikogo w hotelu, w którym mieliśmy aktywować nasz kod . Więc bieganie tam i z powrotem i bezmyślne spojrzenie, gdzie się zaczyna. Kiedy autobus w końcu zatrzymał się na ulicy, przyjaźnie spytaliśmy kierowcę autobusu i dowiedzieliśmy się, że to ten właściwy i że możemy z nim odblokować kod. Szczęściarz! Poza tym wycieczka była bardzo miła i pouczająca, aby nie zabierać zbyt wiele z góry.

Wycieczka cieszy się dużym zainteresowaniem, więc zarezerwuj bilety z wyprzedzeniem. Najlepiej wejść na pokład na początku trasy w Ku'damm 231 w Karstadt, gdzie miejsce jest prawie gwarantowane. Bilety online musiały zostać wymienione na bilet papierowy przed wejściem na pokład. Czas trwania 2 godzin jest całkowicie rozsądny. Komentarz przewodnika na żywo jest bardzo pozytywny.

Mieliśmy świetną wycieczkę z naszym gawędziarzem, Andreasem i jego kierowcą (Zahidem?) w pierwszym autobusie kabrioletu w Berlinie! To duża różnica w stosunku do nowoczesnych autobusów z nagranymi ogłoszeniami, ta trasa jest pełna miłości, dowcipu i berlińskiego uroku. Taaaak wiele wskazówek i wszystko bardzo indywidualne.

Bardzo fajny prowadzący, ciekawie opowiadał, choć czasem, gdy mówił odwracał głowę, co utrudniało usłyszenie jego słów.

Konkretna wycieczka, która zapoznaje z ważnymi, historycznymi miejscami na mapie Berlina.