Dodaj daty

Pomnik Nikoli Tesli

Pomnik Nikoli Tesli – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wodospad Niagara: wycieczka po gangsterach i Mayhem Illumination

1. Wodospad Niagara: wycieczka po gangsterach i Mayhem Illumination

Wyrusz w niezapomnianą podróż przez obskurny podziemny świat wodospadu Niagara podczas naszej wycieczki po Mobsters and Mayhem. Ta wycieczka prowadzona przez doświadczonych przewodników zabierze Cię w ekscytującą eksplorację okrytej złą sławą przeszłości miasta, od przemytników z czasów prohibicji i zabójstwa McKinleya po niesławnych kryminalistów, którzy niegdyś rządzili tymi ulicami. Po drodze przez Park Stanowy Niagara Falls będziesz mógł podziwiać piękne nocne oświetlenie, jednocześnie uzyskując niepowtarzalny wgląd w minioną epokę wodospadu Niagara. W specjalne wieczory zakończ swoją wycieczkę niesamowitym pokazem sztucznych ogni nad wodospadem Niagara. Niezależnie od tego, czy jesteś prawdziwym miłośnikiem kryminałów, czy po prostu szukasz jedynej w swoim rodzaju przygody, naszej wycieczki po Mobsters and Mayhem nie możesz przegapić!

Wodospad Niagara: Maid of the Mist i Cave of the Winds Tour

2. Wodospad Niagara: Maid of the Mist i Cave of the Winds Tour

Wybierz się na ten piękny spacer z przewodnikiem po Parku Stanowym Niagara Falls z profesjonalnym, lokalnym, kompetentnym i pełnym pasji przewodnikiem. Twój przewodnik pokaże Ci to, co najlepsze w wodospadach, jednocześnie przekazując ekscytujące i interesujące informacje historyczne! Ciesz się hipnotyzującymi widokami, a następnie ekscytującym rejsem łodzią Maid of the Mist, a następnie zanurz się pod 60 000 galonów wody na pokładzie huraganu w Jaskini Wiatrów. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki kanadyjskiego wodospadu Horse-Shoe z Terrapin Point na Goat Island oraz Bridal Veil i American Falls z wyspy Luna. Twój przewodnik spotka się z Tobą w wyznaczonym miejscu spotkania, aby rozpocząć przygodę w Parku Stanowym Niagara Falls. Nie tylko zobaczysz wszystkie trzy wodospady – Horse-Shoe Canadian Falls, Bridal Veil i American Falls – z idealnych, malowniczych miejsc, ale także udasz się na płynny i malowniczy rejs łodzią światowej sławy Maid of the Łódź z mgłą, która zabierze Cię tak blisko wodospadów, że możesz poczuć jej mgłę na twarzy. Na tym emocje się nie kończą. Następnie udasz się ze swoim przewodnikiem na Wyspę Kozich do ekscytującej Jaskini Wiatrów, gdzie znajdziesz się pod wodospadem Bridal Veil. Tutaj będziesz miał dostęp do pokładu huraganu, który jest tak ekscytujący, jak się wydaje. Przez cały czas Twój przewodnik będzie dostarczał zabawnych i interesujących informacji.

Wodospad Niagara: Wycieczka z przewodnikiem po wodospadzie z kolacją i fajerwerkami

3. Wodospad Niagara: Wycieczka z przewodnikiem po wodospadzie z kolacją i fajerwerkami

Każda grupa ma przydzielonego osobistego profesjonalnego przewodnika, który zabierze Cię w to niesamowite przeżycie. Twój przewodnik odbierze Cię z Twojego hotelu/Airbnb i zabierze Cię na hipnotyzującą przejażdżkę łodzią Maid of the Mist — płynną i malowniczą przejażdżkę, która zabierze Cię tak blisko wodospadu, że możesz poczuć mgłę na twarzy. Twój przewodnik zabierze Cię następnie do najlepszych widoków i malowniczych miejsc, które ma do zaoferowania Park Stanowy Niagara - w tym tarasu widokowego, Terrapin Point i Luna Island, aby zobaczyć wszystkie trzy wspaniałe wodospady - Canadian Falls, Bridal Veil Falls, i Amerykanin upada. Przez cały czas Twój przewodnik będzie dostarczał interesujących, zabawnych i pouczających informacji. Po docenieniu wspaniałości wodospadów podczas zachodu słońca / wieczoru, zjedz 3-daniową kolację w 5-gwiazdkowej restauracji Steak Stone and Sushi, która oferuje opcje dla każdego! Po kolacji Twój przewodnik zabierze Cię z powrotem do wodospadu, do idealnego miejsca do oglądania, gdzie zobaczysz niesamowite oświetlenie, w którym zmieniające się kolory światła świecą na wodospad, a każdy z nich nadaje mu olśniewający nowy wygląd! Zobacz też niesamowity pokaz fajerwerków nad oświetlonymi wodospadami na tle czerni nocy - to jest tak dobre, jak to tylko możliwe! Kiedy zapełnisz się jedzeniem i przygodą, przewodnik zawiezie Cię z powrotem do hotelu.

Wycieczka z przewodnikiem po amerykańskiej stronie wodospadu Niagara

4. Wycieczka z przewodnikiem po amerykańskiej stronie wodospadu Niagara

Zacznij od pobrania aplikacji Action Tour Guide, która będzie pełnić funkcję osobistego przewodnika, audioprzewodnika i mapy w jednym. Uwaga: wycieczka trwa około 1-2 godzin. Po pobraniu aplikacji Twoja piesza wycieczka po wodospadzie Niagara rozpocznie się tuż przed Parkiem Stanowym Wodospadu Niagara. Stamtąd udasz się do parku i zatrzymasz się przy pomniku wojny secesyjnej, aby poznać nieoczekiwaną historię! Następnie nadszedł czas, aby udać się w kierunku wodospadu. Przespacerujesz się do strzelistej wieży obserwacyjnej, oferującej niezrównane widoki na wodospad American Falls. Następnie przejdziesz do Prospect Point, aby przyjrzeć się wodospadowi z bliska! Dowiedz się, czym różnią się wodospady American Falls, Bridal Veil Falls i Horseshoe Falls. Następnie odkryj legendę Lelawala i dowiedz się, jak wykorzystywana jest moc wodospadów. Twoja podróż będzie kontynuowana przez Hell's Half Acre, gdy przejdziesz przez most nad tymi przerażającymi bystrzami. Następnie dowiesz się o nieustraszonych śmiałkach, którzy przez lata stawiali czoła wodospadom... wielu z nich chroniła tylko beczka! Odwiedź pomnik Nikoli Tesli i odkryj związek tego wpływowego wynalazcy z tymi wodospadami. Następnie doświadczysz ekscytującego punktu widokowego Cave of the Winds, tuż obok wodospadów! Następnie zatrzymasz się w Terrapin Point, skąd roztacza się niesamowity widok na wodospad Horseshoe Falls. Następnie miniesz Wyspy Trzech Sióstr i wrócisz do miejsca, w którym zacząłeś.

Wodospad Niagara, stan Nowy Jork: piesza wycieczka po wodospadach z przewodnikiem

5. Wodospad Niagara, stan Nowy Jork: piesza wycieczka po wodospadach z przewodnikiem

Odkryj historie i ciekawe fakty dotyczące wodospadów i rzeki Niagara podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem po wodospadzie Niagara w stanie Nowy Jork. Rób zdjęcia niesamowitych widoków na Terrapin Point, elektrownię Schoellkopf, Goat Island i pomnik Nikoli Tesli. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Hard Rock Café i rozpocznij swoją pieszą przygodę. Posłuchaj, jak twój przewodnik mówi ci chwytające szczegóły na temat okolicy. Spaceruj po oszałamiającym parku z malowniczym terenem, który stwarza wiele okazji do robienia zdjęć. Popatrz na stare mury XIX-wiecznej elektrowni Schoellkopf. Poczuj dreszczyk emocji, widząc moc amerykańskich wodospadów i Rapids. Podziwiaj krajobrazy Zielonej i Koziej Wyspy. Zrób zdjęcie Bridal Veil Falls na wyspie Luna. Pamiętaj o pracy naukowca przy pomniku Nikoli Tesli. Zobacz mgłę unoszącą się nad Terrapin Point. Zobacz pomnik Nicka Wallendy upamiętniający jego spacer po linie przez wodospady. Zakończ wycieczkę na Wyspach Trzech Sióstr.

Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Pomnik Nikoli Tesli: najlepsze atrakcje w pobliżu

Pomnik Nikoli Tesli: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pomnik Nikoli Tesli? Kliknij tutaj.