Dodaj daty

Pomnik Molly Malone

Pomnik Molly Malone

Pomnik Molly Malone – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Dublin: bilet Fast-Track Book of Kell i wycieczka po zamku w Dublinie

1. Dublin: bilet Fast-Track Book of Kell i wycieczka po zamku w Dublinie

Odkryj „najcenniejszy obiekt zachodniego świata” według Kronik Ulsteru z 1007 roku podczas kulturalnej, szybkiej wycieczki po Księdze z Kells w Trinity College w Dublinie. Spotkaj się z lokalnym przewodnikiem po Dublinie przy głównym wejściu do Trinity College i podziwiaj bogatą ornamentykę i gęstą symbolikę Księgi z Kells z VIII wieku. Jest to iluminowany rękopis 4 Ewangelii Mateusza, Marka, Łukasza i Jana. Zbliż się i podziwiaj jeden z najwspanialszych przykładów średniowiecznej iluminacji. W drugiej części tej fascynującej wycieczki odwiedź XII-wieczny Zamek Dubliński zbudowany przez króla Jana, gdzie Twój profesjonalny lokalny anglojęzyczny przewodnik pokaże Ci wszystkie zewnętrzne atrakcje, w tym ogrody zamkowe, zapewniając jedno z najlepszych wrażeń z wycieczki w Irlandii. Od jesieni 2023 roku biblioteka Trinity College będzie zamknięta z powodu remontu. Księga Kells z IX wieku będzie nadal wystawiona.

Dublin: Wycieczka autobusem Hop-On Hop-Off z przewodnikiem na żywo

2. Dublin: Wycieczka autobusem Hop-On Hop-Off z przewodnikiem na żywo

Odkryj magię Dublina dzięki naszej wycieczce autobusowej typu hop-on hop-off! Z biletem 24,48 lub 72-godzinnym możesz zwiedzać najważniejsze atrakcje miasta, w tym katedrę św. Patryka, zamek w Dublinie i St. Stephen's Green we własnym tempie. Począwszy od Upper O'Connell Street, czerwona linia ma 25 przystanków pełnych irlandzkiej zabawy. Wsiadaj i wysiadaj z autobusu tyle razy, ile chcesz w ramach ważności biletu, a ponieważ autobusy kursują co 30 minut, możesz ponownie dołączyć do wycieczki, gdy będziesz gotowy. Poznaj piękno ulicy Nassau i zaplanuj wizytę w Narodowej Galerii Sztuki. Odkryj Merrion Square i przespaceruj się po ogrodach w stylu georgiańskim, zanim złapiesz coś do jedzenia w Temple Bar. Nie zapomnij odwiedzić dwóch najbardziej znanych katedr w Irlandii - katedry Christ Church i katedry św. Patryka. A jeśli naprawdę chcesz doświadczyć dublińskiego stylu życia, ugaś pragnienie zimnym kuflem Guinnessa, świeżo przyrządzonego w Guinness Storehouse. Ale to nie wszystko! Dołącz do opcjonalnej wycieczki pieszej Yellow Umbrella, aby zagłębić się w tajemnice Dublina, odwiedzić Trinity College i zwiedzić tętniące życiem centrum miasta z naszymi uroczymi i dowcipnymi przewodnikami. Aby spędzić zabawny wieczór, wybierz się na panoramiczną nocną wycieczkę, podczas której nasz przewodnik na żywo opowiada fascynujące historie miasta podczas rejsu po jego oświetlonych ulicach. Posłuchaj ukrytych historii i ekscytującej historii, przyglądając się miejscowym tradycjom, architekturze i najbardziej pamiętnym postaciom Dublina. Szukasz ucieczki od zgiełku miasta na wycieczkę na irlandzką wieś? Nasza półdniowa wycieczka po wybrzeżu jest idealna! Odwiedź malowniczy Howth Summit i jego wioskę rybacką, aby zwiedzić klify podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem i spacerować po malowniczej wiosce we własnym czasie. Spróbuj pysznego obiadu z owoców morza złowionego na brzegu przed powrotem do domu. Doświadcz Dublina jak nigdy dotąd, ze swobodą zwiedzania, gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Dublin: Panoramiczna nocna wycieczka Big Bus z przewodnikiem na żywo

3. Dublin: Panoramiczna nocna wycieczka Big Bus z przewodnikiem na żywo

Zobacz, jak światła Dublina błyszczą nocą na pokładzie piętrowego autobusu z odkrytym dachem. Panoramiczna wycieczka, która trwa godzinę, poprowadzi Cię przez niektóre z najsłynniejszych zabytków i atrakcji miasta, w tym Zamek Dubliński, katedrę Christ Church i St. Stephen's Green. Podróżując wyjątkową trasą Night Tour, posłuchaj historycznych opowieści o najważniejszych zabytkach miasta i wybitnych postaciach, w tym Temple Bar, Docklands i najstarszym pubie w Dublinie, The Brazen Head, z historiami Jamesa Joyce'a, Oscara Wilda lub Bono. To doskonały sposób na spędzenie wieczoru w Dublinie, niezależnie od tego, czy podróżujesz sam, z rodziną, czy z kimś wyjątkowym.

Najważniejsze atrakcje Dublina: 2,45-godzinna wycieczka piesza w języku włoskim

4. Najważniejsze atrakcje Dublina: 2,45-godzinna wycieczka piesza w języku włoskim

Poznaj historię Dublina i jego zabytków z przewodnikiem po włosku. Poznaj wczesne dni, kiedy św. Patryk przybył, aby ewangelizować pogan, aż do dzisiejszego życia w mieście. Zacznij od Trinity College i poznaj legendę Molly Malone, zanim udasz się do zamku w Dublinie, gdzie Brytyjczycy kontrolowali Irlandię aż do podpisania traktatu angielsko-irlandzkiego w 1921 roku. Podziwiaj imponujące fasady katedry św. Patryka i katedry Christ Church. udanie się do popularnej dzielnicy rozrywkowej Temple Bar. Przejdź przez most Liffey – znany lokalnie jako most Ha'penny – aby odkryć niektóre z najważniejszych miejsc w historii Irlandii po północnej stronie rzeki, w tym General Post Office, jeden z ostatnich gruzińskich budynków wybudowanych w stolica. Uzyskaj wskazówki dla wtajemniczonych, np. gdzie zjeść smaczny irlandzki gulasz, posłuchać muzyki na żywo lub znaleźć po drodze najlepsze puby. Zakończ przy pomniku Spire of Dublin na O'Connell Street.

Dublin: historyczna wycieczka z przewodnikiem i bilet do zamku w Dublinie

5. Dublin: historyczna wycieczka z przewodnikiem i bilet do zamku w Dublinie

Odkryj Dublin podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem, aby poznać jego historię i współczesne życie. Zbliż się do głównych zabytków, takich jak Trinity College, Zamek Dubliński i Christchurch, jednocześnie poznając burzliwą historię miasta. Bilety do Zamku Dublińskiego są wliczone w cenę. Zacznij od pomnika Molly Malone, aby poznać historie piratów i rybaków oraz legendę krążącą wokół najsłynniejszej irlandzkiej sprzedawczyni ryb z XVII wieku. Pamiętana przez wszystkich mieszkańców Dublina, ma swoją własną piosenkę, która nie pozostanie niezauważona podczas Twojej wizyty w mieście. Kontynuuj podróż do Trinity College, przez który przewinęli się intelektualiści tacy jak Samuel Beckett i Oscar Wilde, a także bardziej współczesne osobistości, takie jak Courtney Love. Założona przez królową Anglii Elżbietę I w 1592 roku uczelnia wyróżnia się niesamowitą reputacją w zakresie edukacji, badań i innowacji. Po studiach i obowiązkach przenieś się do znacznie bardziej swobodnego Dublina, słynnej dzielnicy Temple Bar. Tutaj zarówno dublińczycy, jak i odwiedzający cieszą się kuflami, słuchając muzyki na żywo. Żaden pub nie uniknie uroku tradycyjnej irlandzkiej muzyki. Twoim następnym przystankiem jest katedra Christ Church, jedna z dwóch średniowiecznych katedr w Dublinie. Obok niej odkryj katedrę św. Patryka, nowszą i większą od poprzedniej. Z jej ogrodów dowiesz się o jej historii i najbardziej reprezentatywnych legendach. Twoja piesza wycieczka z przewodnikiem po Dublinie kończy się przy jednym z najważniejszych zabytków miasta - Zamku Dublińskim. Od XII wieku przechodzili przez niego Wikingowie, żołnierze i królowie, a wraz z przewodnikiem odkryjesz powód jego kolorowych bloków. Twoja wycieczka obejmuje bilety wstępu do Zamku Dublińskiego, który możesz odwiedzić w wolnym czasie po pożegnaniu się z przewodnikiem.

Dublin: 2-godzinna piesza wycieczka z przewodnikiem

6. Dublin: 2-godzinna piesza wycieczka z przewodnikiem

Irlandia wita Cię w swojej stolicy, Dublinie, podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem, podczas której poznasz jej historię i współczesne życie. Zbliż się do głównych zabytków, takich jak Trinity College, Zamek Dubliński i Christchurch, poznając ich historię i ciekawe anegdoty. Zacznij od pomnika Molly Malone, gdzie poznamy historie piratów i rybaków oraz legendę krążącą wokół najsłynniejszej irlandzkiej sprzedawczyni ryb z XVII wieku. Pamiętana przez wszystkich mieszkańców Dublina, ma swoją własną piosenkę, która nie pozostanie niezauważona podczas Twojej wizyty w mieście. Kontynuuj podróż do Trinity College, przez który przewinęli się intelektualiści tacy jak Samuel Beckett i Oscar Wilde, a także bardziej współczesne osobistości, takie jak Courtney Love. Założona przez królową Anglii Elżbietę I w 1592 roku uczelnia wyróżnia się niesamowitą reputacją w zakresie edukacji, badań i innowacji. Po studiach i obowiązkach przenieś się do znacznie bardziej swobodnego Dublina, słynnego Temple Bar. Tutaj zarówno dublińczycy, jak i odwiedzający cieszą się kuflami, słuchając muzyki na żywo. Żaden pub nie uniknie uroku tradycyjnej irlandzkiej muzyki. Twoim następnym przystankiem jest katedra Christ Church, jedna z dwóch średniowiecznych katedr w Dublinie. Obok niej odkryj katedrę św. Patryka, nowszą i większą od poprzedniej. Z jej ogrodów dowiesz się o jej historii i najbardziej reprezentatywnych legendach. Twoja piesza wycieczka z przewodnikiem po Dublinie kończy się przy jednym z najważniejszych zabytków miasta. Zamek Dubliński. Od XII wieku przechodzili przez niego Wikingowie, żołnierze i królowie, a wraz z przewodnikiem odkryj przyczynę jego kolorowych bloków. Zarezerwuj już teraz!

Dublin: Wycieczka z audioprzewodnikiem z 26 atrakcjami do zwiedzania

7. Dublin: Wycieczka z audioprzewodnikiem z 26 atrakcjami do zwiedzania

Wyrusz we wciągającą podróż po pełnych historii ulicach Dublina z audioprzewodnikiem, który we własnym tempie odkryje przed Tobą tajemnice miasta. Dublin to urzekająca mieszanka uroku starego świata i nowoczesnej witalności. Od średniowiecznych uliczek Temple Bar po majestatyczny Phoenix Park, ta wycieczka audio jest Twoim paszportem do odkrywania ukrytych klejnotów miasta, kultowych zabytków i nieopowiedzianych historii, które kryją się w każdym bruku. Przemierzaj kręte ścieżki Dublina i przenieś się w czasie dzięki opowieściom o najazdach Wikingów, legendach literackich i narodzinach narodu. Zanurz się w melodyjnej nucie mieszkańców, echach wielowiekowego śmiechu i szeptach historycznych intryg, które unoszą się w powietrzu. Dowiedz się więcej o 26 największych atrakcjach turystycznych w Dublinie. Jego historia, kultura, mity, architektura i inne ważne fakty znajdują się w tym komentarzu audio, który rozpoczyna się od dworca centralnego miasta, a następnie trasa stopniowo przesuwa się jeden po drugim. 1. Stacja Heuston 2. Narodowe Muzeum Irlandii - sztuka dekoracyjna i historia 3. Destylarnia Bow St 4. Kościół św. Michała 5. Dublinia 6. Katedra Kościoła Chrystusowego 7. Zamek Dubliński 8. Chester Beatty 9. Katedra św. Patryka 10. Biblioteka Marsha 11. St. Stephen's Green 12. Małe Muzeum 13. Narodowe Muzeum Irlandii - Archeologia 14. Narodowe Muzeum Irlandii - Historia naturalna 15. Galeria Narodowa Irlandii 16. Trinity College i biblioteka 17. Muzeum Irlandzkiej Whiskey 18. Pomnik Molly Malone 19. Muzeum GPO 20. Rzeźby głodu 21. EPIC, Irlandzkie Muzeum Emigracji 22. Muzeum Kilmainham Gaol 23. Phoenix Park 24. Zoo w Dublinie 25. Muzeum Glasnevin 26. Narodowy Ogród Botaniczny

Omiń kolejkę do magazynu Guinnessa i wycieczki po ikonach Księgi z Kells

8. Omiń kolejkę do magazynu Guinnessa i wycieczki po ikonach Księgi z Kells

Podczas tej w pełni zorganizowanej pieszej wycieczki z celtycką ikoną po dwóch najważniejszych atrakcjach Dublina, w tym Guinness Storehouse i IX-wiecznej Księdze z Kells. Ta trasa nie tylko śledzi historię Księgi z Kells z IX wieku, ale oferuje również fascynującą wycieczkę Skip the Line do największej atrakcji Irlandii, The Guinness Storehouse, gdzie goście wycieczki będą cieszyć się najlepszym kuflem piwa w słynnym na całym świecie barze Gravity za niewiarygodne widoki Dublina i nie tylko. Pełen niesamowitych spostrzeżeń, w tym wizyty w Trinity College w Dublinie założonym w 1592 roku i legendarnym pomniku Molly Malone upamiętniającym legendarną postać, która została upamiętniona w piosence „Cockles and Mussels”, a obecnie jednym z najbardziej znanych symboli stolicy. Ta interaktywna 4-godzinna wycieczka jest niezbędnym przewodnikiem po irlandzkich ikonach miasta Dublina oraz fascynującej historii Irlandii i miłości do Guinness stout.

Dublin: Wycieczka audio z przewodnikiem w języku angielskim

9. Dublin: Wycieczka audio z przewodnikiem w języku angielskim

Zwiedzaj Dublin we własnym tempie podczas wycieczki z audioprzewodnikiem. Podróżuj przez historię, poznając wczesne walki polityczne i wydarzenia, które nastąpiły po nich. Posłuchaj o irlandzkim głodzie ziemniaczanym i innych wydarzeniach, odwiedzając atrakcje, w tym Zamek Dubliński i Ogród Pamięci. Zanurz się w tradycyjnym stylu życia w pubach i klubach muzycznych. Odwiedź atrakcje, takie jak Poczta Główna i pomnik Jamesa Joyce'a. Dowiedz się o legendarnych postaciach, takich jak Charles Stewart Parnell i Molly Malone. Przejdź się Grafton Street, podziwiaj most Ha' Penny i odwiedź Royal Exchange. Odkryj miejsce, w którym znajduje się Księga z Kells i wiele więcej.

Dublin: Prywatna wycieczka po zabytkach miasta w języku hiszpańskim

10. Dublin: Prywatna wycieczka po zabytkach miasta w języku hiszpańskim

Prywatna wycieczka po Dublinie to najwygodniejszy i najbardziej osobisty sposób na poznanie Dublina, ponieważ będziesz mieć do dyspozycji przewodnika, który odkryje najciekawsze zakątki miasta. Będąc prywatną wycieczką, przewodnik odbierze Cię z hotelu, atrakcji lub uzgodnionego miejsca, o ile jest to centralne. Zwiedzimy Dublin we własnym tempie, z czasem na zrobienie wszystkich zdjęć, które chcesz, zakup pamiątek, a nawet zjedzenie lunchu w restauracji według własnych upodobań. Spacer kończy się w miejscu, które chcesz, więc możesz skorzystać i wejść do ostatniego pomnika na trasie. W naszej standardowej trasie zobaczymy najważniejsze zabytki i atrakcje Dublina: ratusz lub ratusz, zamek dubliński, katedrę św. Patryka, domy georgiańskie, Temple Bar, Ha'Penny Bridge, Bank of Ireland, Trinity College, Cathedral of the Święta Trójca…

Liczba znalezionych atrakcji: 27
Sortuj wg::

Pomnik Molly Malone: najlepsze atrakcje w pobliżu

Pomnik Molly Malone: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pomnik Molly Malone? Kliknij tutaj.

Pomnik Molly Malone: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 912 opinii

To fantastyczny sposób na zobaczenie miasta. Każdy z kierowców autobusu był pomocny i przekazał mnóstwo informacji podczas wycieczki. Wsiadałem i wysiadałem kilka razy i był to prosty sposób podróżowania, bez konieczności poznawania tras lokalnych autobusów. Podoba mi się to, że zależy to od godziny zakupu biletu, a nie od samej daty. Kupiłem bilet premium 48 i mogłem z niego korzystać przez trzy dni, ponieważ zacząłem pierwszego dnia. W cenę wliczona była także nocna wycieczka.

The guide was really thoughtful and considerate. He was thinking not only how to pass his knowledge about Dublin in short stories but also about our well-being. Moreover, he was happy to answer questions about anything, recommend place to visit, share maps etc. Thanks to Brian I learned a lot about Irish history and more than 2hrs passed really fast. Thank you!

Łatwo było wsiadać i wysiadać, kiedy chcieliśmy. Podczas pięciu podróży autobusem mieliśmy trzech różnych kierowców. Nasz drugi kierowca był najlepszy, niezwykle pełen energii, mówił dobrze i miał mnóstwo informacji. Dodał dużo humoru do swoich szczegółów i przyciągnął naszą uwagę. Wysoce zalecane.

Świetna atrakcja, która pozwala w krótkim czasie poznać najciekawsze miejsca w Dublinie. Jerr jako przewodnik sprawdził się znakomicie. Przystanek był dobrze oznaczony, obsługa i wyposażenie idealne. :)

Great experience - you can learn a lot about history of Ireland:)