Pomnik Bohaterów Getta w Warszawie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Pomnik Bohaterów Getta w Warszawie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pomnik Bohaterów Getta w Warszawie? Kliknij tutaj.

Pomnik Bohaterów Getta w Warszawie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 536 opinii

Mary była doskonałym przewodnikiem, który był zarówno cierpliwy, jak i kompetentny w odpowiadaniu na wszystkie moje pytania dotyczące Żydów, ich pochodzenia, powodów ucisku, a także wszystkich okropności, przez jakie przeszli podczas holokaustu. Gorąco polecam tę wycieczkę i Maryję każdemu, kto rozważa prywatną wycieczkę i możliwość zaspokojenia wszystkich zapytań.

Pan Olaf, nasz przewodnik, to pasjonat z krwi i kości, po wycieczce człowiek chce jeszcze i jeszcze a te 3 godziny to fantastyczny wstęp dla tych którzy przyjechali do stolicy na kilka dni,a także dla tych, którzy mają na to tylko jeden dzień. Polecam serdecznie!

Mary, moja przewodniczka, była absolutnie niesamowita. Myślałem, że wiem wszystko o II wojnie światowej, ale się myliłem. Bardzo miła i pouczająca, to zasługa Twojej firmy. Miała też czas i wiedzę, aby odpowiedzieć na wszelkie moje pytania.

Mary była bardzo kompetentną przewodniczką, która podzieliła się z nami wieloma interesującymi szczegółami z historii getta. Nasze 10-letnie dziecko wróciło i powiedziało, że wiele się nauczyło podczas tej trasy. Zdecydowanie polecam!

Było super bardzo fachowo opowiadał nasz pan. Polecam