Dodaj daty

Pomnik Bohaterów Getta w Warszawie

Pomnik Bohaterów Getta w Warszawie – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Warszawa: Wycieczka popołudniowa z odbiorem i powrotem

1. Warszawa: Wycieczka popołudniowa z odbiorem i powrotem

Wsiądź do komfortowego autokaru. Podziwiaj warszawskie zabytki w ramach wycieczki z przewodnikiem, która obejmuje odbiór z hotelu i transport powrotny. Przejedź przez Stare Miasto, które wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a także przez plac Zamkowy i Pragę.  Wskocz na pokład autobusu oferującego mnóstwo miejsca na rozprostowanie nóg, by udać się na Stare Miasto. Podziwiaj plac Zamkowy i Zamek Królewski, w którym od 1596 do 1795 roku rezydowali polscy monarchowie. Z kolei w 1918 roku na krótko stanowił on siedzibę polskiego prezydenta. Zobacz Kolumnę Zygmunta III Wazy, która stanowiła pierwszy świecki pomnik w Polsce. Zachwyć się gotycką bazyliką archikatedralną św. Jana Chrzciciela, gdzie znajdują się nagrobki ze szczątkami wybitnych Polaków. Przyjrzyj się architekturze Rynku Starego Miasta i Barbakanu, a później udaj się na teren dawnego żydowskiego getta. Zatrzymaj się na chwilę przy pomniku Bohaterów Getta i zobacz niesamowitą współczesną architekturę Muzeum Historii Żydów Polskich.  Udaj się na Umschlagplatz i ulicę Miłą, aby zobaczyć, gdzie znajdował się bunkier, w którym Mordechaj Anielewicz, przywódca powstania w getcie, odebrał sobie życie. Podróżuj wzdłuż Traktu Królewskiego. Zwróć uwagę na rezydencje arystokratów i słynne zabytki. Odwiedź bazylikę Świętego Krzyża, w murach której znajduje się urna z sercem Fryderyka Chopina (1810-1849). Przespaceruj się po Łazienkach Królewskich, które stanowią miejską oazę dla warszawiaków.   Zachwyć się pałacem Na Wodzie – wspaniałą letnią rezydencją Stanisława Augusta Poniatowskiego, ostatniego króla Polski. Zobacz m.in. Grób Nieznanego Żołnierza oraz pomniki Powstania Warszawskiego i Katyński. Odwiedź warszawską Pragę (jeżeli natężenie ruchu ulicznego na to pozwoli). Podziwiaj stadion PGE Narodowy, bazylikę katedralną św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika, cerkiew oraz ulice Targową i Ząbkowską.  Przejedź obok pomnika Braterstwa Broni i XIX-wiecznej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser”. Ciesz się wyjątkowym widokiem na warszawskie Stare Miasto z mostu Śląsko-Dąbrowskiego.

Warszawa: Spacer po warszawskim getcie i odbiór z hotelu

2. Warszawa: Spacer po warszawskim getcie i odbiór z hotelu

Weź udział w ciekawej i robiącej wrażenie wycieczce do warszawskiego getta. Tematyka tej wycieczki dotyczy historii utworzenia i likwidacji największego getta w Europie. W 1940 roku naziści stworzyli getto w samym sercu Warszawy. Ponad 400 tysięcy Żydów z Warszawy i okolic zostało umieszczonych na powierzchni 4 kilometrów kwadratowych. 100 tysięcy osób zmarło tu z wycieńczenia, głodu i chorób, a ponad 300 tysięcy zginęło w obozie zagłady w Treblince. W wyniku próby całkowitej likwidacji getta, w roku 1943 wybuchło powstanie. Nierówna walka pomiędzy powstańcami i uzbrojonymi niemieckimi żołnierzami trwało prawie miesiąc. W odwecie naziści doszczętnie zniszczyli getto. Powstanie przeżyła zaledwie garstka Żydów, w tym Władysław Szpilman, bohater filmu „Pianista” Romana Polańskiego. Przed II wojną światową Warszawa była domem dla drugiej co do wielkości społeczności żydowskiej, która stanowiła 30% populacji miasta. W ciągu niecałych 3 lat społeczność żydowska w Warszawie przestała istnieć. Podczas tej 3-godzinnej wycieczki zobaczysz miejsca, w których rozgrywały się te wydarzenia i usłyszysz autentyczne historie. Odkryj fragmenty murów getta, ostatnią ulicę getta i dzielnice, które stanowiły jego część. Odwiedź jedyną synagogę, która przetrwała II wojnę światową i ciągle pełni pierwotną funkcję. Dowiedz się, jak narodziła się idea zagłady i jak wprowadzono w życie plan ostatecznego rozwiązania. Poznaj realia życia codziennego w getcie i dowiedz się, dlaczego Żydzi chwycili za broń i kto im w tym pomógł. Odkryj symbolikę Umschlagplatz (punktu przeładunkowego) i pomnik Bohaterów Getta. Choć getto już dawno przestało istnieć, jego historia nie może zostać zapomniana.

Warszawa: trzygodzinna wycieczka po życiu codziennym w getcie

3. Warszawa: trzygodzinna wycieczka po życiu codziennym w getcie

Przeżyj pouczającą i imponującą wycieczkę po życiu codziennym w warszawskim getcie, które było największym gettem w Europie. W 1940 r. hitlerowcy utworzyli getto w samym sercu Warszawy. Na obszarze zaledwie czterech kilometrów kwadratowych zgromadzono 460 000 Żydów z Warszawy i okolic. Z wycieńczenia, głodu i chorób zmarło tu 100 000 ludzi. Ponad 300 000 wysłano do obozu zagłady w Treblince. W 1943 r. w getcie wybuchło powstanie w odpowiedzi na próbę jego całkowitej likwidacji. W akcie zemsty hitlerowcy spustoszyli teren getta. W ciągu zaledwie trzech lat żydowska Warszawa przestała istnieć. Podczas tej 3-godzinnej wycieczki zobaczysz prawdziwe miejsca i usłyszysz autentyczne historie. Dowiesz się, czym było getto, jak rozwiązywano problemy życia codziennego i dlaczego wybuchło powstanie. Usłyszysz o destrukcji, uczynności, obojętności, szantażu i oporze. Ponadto dowiesz się o Podziemnej Archiwum Getta Warszawskiego i tajnej organizacji Oneg Szabat, która podjęła się zadania dokumentowania życia w getcie. Archiwum przetrwało wojnę w metalowych skrzyniach i bańkach po mleku i zostało wpisane na listę UNESCO Pamięć Świata, zawierającą najważniejsze dokumenty zachowane przez ludzkość. Poznacie również historię kuriera Polskiego Państwa Podziemnego, który był jedną z pierwszych osób, które opowiedziały światu o Holokauście. Zobaczysz ostatnią zachowaną ulicę getta, pozostałości muru getta, dawną lokalizację kładki nad ulicą Chłodną oraz bunkier przy ulicy Miłej 18. Dowiesz się także o symbolice Pomnika Bohaterów Getta, Umschlagplatzu i Muzeum Historii Żydów Polskich. Choć samo getto już dawno przestało istnieć, warto poznać jego historię.

Warszawa: prywatna wycieczka piesza po Starym Mieście

4. Warszawa: prywatna wycieczka piesza po Starym Mieście

Poznaj fakty oraz legendy związane z Warszawą i zobacz główne atrakcje miasta podczas prywatnej wycieczki pieszej. Warszawa była najważniejszym miastem dla gospodarki Polski w epoce nowożytnej i naprawdę wierzymy, że jest jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc na całym świecie. Zachwyć się pięknem Warszawy i poznaj związane z nią anegdoty, historie oraz legendy. Przespaceruj się po Starym Mieście, aby zobaczyć najbardziej niezwykłe miejsca, odkryć ukryte skarby miasta i poznać niesamowite opowieści. Zobacz główne atrakcje Warszawy, do których należą znajdująca się na placu Zamkowym Kolumna Zygmunta III Wazy, Barbakan, Rynek Starego Miasta oraz imponujący pomnik Powstania Warszawskiego. W ramach opcji 2-godzinnej odwiedzisz też bazylikę archikatedralną św. Jana Chrzciciela. Wybierając opcję 3-godzinną, zobaczysz jeszcze więcej – pomnik Małego Powstańca i pałac Branickich. Zajrzysz również do kościoła św. Anny, gdzie Twoją uwagę przykują bardzo bogato zdobione wnętrza oraz wyjątkowe sufity. Aby wejść do Zamku Królewskiego, przedłuż wycieczkę do 4 godzin. Podziwiaj wspaniałe apartamenty królewskie, które zdobią stare obrazy, meble i dekoracje o tematyce historycznej. Dowiedz się więcej o dziejach polskich monarchów oraz o tym, jak wyglądało ich codzienne życie w XIV-wiecznym zamku. Wycieczka 6-godzinna obejmuje wszystkie wymienione wyżej atrakcje, a do tego wizytę w Pałacu Kultury i Nauki – najsłynniejszym budynku w Warszawie. Przespaceruj się po ulicy Nowy Świat, która wypełnia tętniące życiem centrum Warszawy, łącząc Stare Miasto z Nowym Miastem. Wejdź do pałacu, by zanurzyć się w fascynującej historii PRL-u i zobaczyć stolicę Polski z góry.

Warsaw City Całodniowa prywatna panoramiczna wycieczka samochodowa i piesza

5. Warsaw City Całodniowa prywatna panoramiczna wycieczka samochodowa i piesza

Poznaj zabytki stolicy Polski podczas całodniowej wycieczki po Warszawie. W towarzystwie prywatnego przewodnika odwiedź niektóre z najważniejszych miejsc z długiej i niezwykłej przeszłości miasta, poznając tło miasta i jego rolę w historii Polski. Rozpocznij swoją trasę od wizyty na Starym Mieście. Obecnie wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, po II wojnie światowej znaczna część Warszawy legła w gruzach. Został pieczołowicie odrestaurowany do dawnej świetności, z budynkami z okresu od XIII do XX wieku. Miń dawną rezydencję polskich monarchów na Zamku Królewskim, barokowy gmach Pałacu Krasińskich, nowoczesne kolumny budynku Sądu Najwyższego i pomnik poświęcony Powstaniu Warszawskiemu z 1944 roku. Odwiedź największy park w mieście, Łazienki Królewskie, gdzie znajduje się słynny pomnik Fryderyka Chopina. Podczas II wojny światowej Łazienki Królewskie zostały w znacznym stopniu splądrowane i zniszczone przez niemieckich okupantów. W 1960 roku, po wielu latach starannej renowacji, Łazienki Królewskie zostały zwrócone Polakom jako muzeum. Spaceruj po wysublimowanym parku ze spokojnym Pałacem na Wodzie, zobacz piękną Oranżerię i Amfiteatr oraz podziwiaj wspaniały Teatr na Wyspie, wtulony w odgłosy kaczek i łabędzi. Skorzystaj z okazji i zrelaksuj się w pięknym ogrodzie różanym i wśród wyjątkowej przyrody tego miejsca. Poznaj żydowską część Warszawy. Polacy i Żydzi współistnieli obok siebie na ziemiach polskich przez siedem wieków. W naszym kraju wciąż można znaleźć wiele śladów dziedzictwa żydowskiego, zarówno materialnych, jak zabytkowa architektura, jak i niematerialnych, takich jak cykliczne wydarzenia kulturalne, szlaki, tradycje i kuchnia. Zatrzymaj się przy Pomniku Bohaterów Getta i Umschlagplatz, miejscu, z którego wywożono Żydów do obozu zagłady w Treblince. Posłuchaj tragicznej historii warszawskich Żydów. Wejdź do części getta i zobacz fragmenty muru getta. Przejdź przez most na wschodni brzeg Wisły i odkryj inne oblicze polskiej stolicy, najbardziej autentyczną część miasta. Wybierz się na spacer najsłynniejszą ulicą Ząbkowską. Uważaj na niespodzianki w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Odkryj kapliczki ukryte na dziedzińcach. Poszukaj oryginalnych malowideł ściennych znalezionych w okolicy. Wejdź na Bazar Różyckiego, najstarszy rynek w Warszawie. Skosztuj najlepszych pyzy i flaków w Warszawie. Zrelaksuj się w luksusowym samochodzie w drodze powrotnej do hotelu.

Warszawa: 3-godz. panoramiczna wycieczka autobusem i odbiór

6. Warszawa: 3-godz. panoramiczna wycieczka autobusem i odbiór

Weź udział w 3-godzinnej kompleksowej wycieczce po głównych atrakcjach Warszawy, jadąc klimatyzowanym autobusem w grupie maksymalnie 15 osób. Dowiedz się więcej o ponurej i burzliwej historii miasta, odwiedzając niektóre z ocalałych miejsc oraz pomników powstałych na pamiątkę powstań i tragedii, które miały miejsce w Warszawie w czasach II wojny światowej. Po drodze Twój profesjonalny przewodnik wskaże Ci także kilka znanych pereł architektury.   Rozpocznij swoją wycieczkę w Łazienkach Królewskich – zespole pałacowo-ogrodowym pełnym zabytków, które przetrwały wojnę. Następnym przystankiem będzie pomnik Bohaterów Getta, który upamiętnia powstanie w getcie warszawskim w czasie II wojny światowej. Później udaj się na Umschlagplatz, jedno z najtragiczniejszych miejsc w Warszawie: na tym placu Niemcy wpychali Żydów do wagonów i przewozili do obozu koncentracyjnego w Treblince.   Odwiedź Stare Miasto w Warszawie, gdzie znajduje się Zamek Królewski. Został on zniszczony podczas powstania warszawskiego w 1944 roku, a następnie odbudowany w 1984 roku i po dzień dzisiejszy pozostaje jednym z najbardziej charakterystycznych zabytków miasta. Na Starym Mieście przejedziesz obok bazyliki archikatedralnej św. Jana Chrzciciela – jednego z najważniejszych kościołów w Warszawie. Budynek powstał w specyficznym mazowieckim stylu gotyckim i został zniszczony oraz odbudowany podobnie jak Zamek Królewski.     Następnie wraz z przewodnikiem udaj się na spacer po Starym Mieście w magicznej atmosferze i odkryj Barbakan, mur obronny wzniesiony w stylu gotyckim z ręcznie wykonanych czerwonych cegieł. Zakończ tę historyczną wycieczkę, odwiedzając pomnik Powstania Warszawskiego, który stanowi najbardziej wyrazisty i symboliczny pomnik w Warszawie. Tutaj możesz poświęcić chwilę, aby przemyśleć wszystko to, co zobaczyłeś(-aś) w ciągu dnia.

Warszawa: grupowa wycieczka historyczna z odbiorem i dowozem

7. Warszawa: grupowa wycieczka historyczna z odbiorem i dowozem

Skorzystaj z możliwości odbioru z hotelu i podróżuj wzdłuż Traktu Królewskiego w Warszawie, aby zobaczyć arystokratyczne rezydencje i słynne zabytki. Odwiedź letnią rezydencję ostatniego króla Polski w Łazienkach Królewskich. Następnie zobacz zabytki znajdujące się na terenie wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO Starego Miasta, w tym Zamek Królewski oraz bazylikę archikatedralną św. Jana Chrzciciela, w której pochowani zostali przedstawiciele dynastii Jagiellonów i Wazów. Wejdź na teren dawnego getta warszawskiego, aby podziwiać gmach Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN i pomnik Bohaterów Getta. Zobacz okryty złą sławą Umschlagplatz – miejsce koncentracji Żydów przed wywiezieniem ich do obozów zagłady. Następnie udaj się autobusem w kierunku Grobu Nieznanego Żołnierza, pomnika Powstania Warszawskiego oraz pomnika Katyńskiego. W zależności od natężenia ruchu drogowego autobus przejedzie przez dzielnicę Praga, gdzie zobaczysz pomnik Braterstwa Broni. Zachwyć się niepowtarzalnym widokiem z mostu Śląsko-Dąbrowskiego, po czym kierowca odwiezie Cię do Twojego hotelu. 

Stare Miasto w Warszawie z czasów II wojny światowej, piesza wycieczka po Cmentarzu Wojskowym

8. Stare Miasto w Warszawie z czasów II wojny światowej, piesza wycieczka po Cmentarzu Wojskowym

Czy wiesz, co doprowadziło do Powstania Warszawskiego w sierpniu 1944 roku? Podczas tej prywatnej wycieczki odtworzymy wydarzenia II wojny światowej, podążając za historią okupacji, zniszczenia i wyzwolenia Warszawy oraz jej bohaterów. Pokażemy Ci, co kryje się za pięknie odrestaurowanym Starym Miastem. Zanurz się w prawdziwej i nieocenzurowanej historii II wojny światowej w Warszawie! Odkryj miejsca II wojny światowej na Starym Mieście w Warszawie podczas 2-godzinnej pieszej wycieczki z lokalnym przewodnikiem historycznym. Swoją podróż w czasie rozpoczniesz na Rynku, który został doszczętnie zniszczony podczas walk o wyzwolenie Warszawy spod okupacji niemieckiej. Żywa historia opowiedziana przez Twojego pełnego pasji prywatnego przewodnika pomoże Ci właściwie zrozumieć wydarzenia, które doprowadziły do okupacji niemieckiej w Polsce oraz przebieg i skutki II wojny światowej w Warszawie i poza nią. Podczas tej wycieczki będziesz podążać szlakiem II wojny światowej na Starym Mieście i zobaczyć miejsca pamięci, takie jak Pomnik Powstania Warszawskiego, który upamiętnia poświęcenie antyhitlerowskich bojowników ruchu oporu, takich jak generał Tadeusz Komorowski. Dowiesz się o ruchu podziemnym, szpiegach i bohaterach życia codziennego. Dowiesz się także o największym z nazistowskich gett podczas II wojny światowej i jego powstaniu, mijając dawne znaki graniczne getta warszawskiego. Na koniec wycieczki będziesz miał okazję złożyć hołd w symbolicznym miejscu Grobu Nieznanego Żołnierza. Zarezerwuj 4-godzinną wycieczkę po II wojnie światowej, aby dowiedzieć się więcej o wojnie na warszawskiej Starówce i Cmentarzu Wojskowym. Zapewniamy bilety komunikacji miejskiej w obie strony na Cmentarz Wojskowy na Powązkach, dzięki czemu nie będziesz musiał chodzić całą drogę! Odwiedź nekropolię ku czci żołnierzy polskiego wojska, gdzie pochowanych jest wielu bohaterów II wojny światowej. Razem ze swoim Prywatnym Przewodnikiem odkryjesz prawdziwe koszty niemieckiej okupacji Polski.

Prywatna wycieczka po Warszawie

9. Prywatna wycieczka po Warszawie

Zrelaksuj się i ciesz się komfortem prywatnej wycieczki po mieście o dowolnej godzinie. Zwiedzaj piękną Warszawę prosto z hotelu klimatyzowaną limuzyną, vanem, minibusem lub autokarem (w zależności od liczby osób). Nie wahaj się przedstawić własnych propozycji zwiedzania. Przewodnicy uszanują wszystkie Twoje prośby i mogą zmienić plan zgodnie z Twoimi potrzebami. Przykładowy program 5-godzinnej wycieczki po mieście może obejmować następujące elementy. Przejedź przez centrum Warszawy, w godzinach szczytu setki tysięcy warszawiaków przemyka między szklanymi wieżowcami. W centralnym punkcie miasta znajduje się monumentalny Pałac Kultury i Nauki - najwyższy i chyba najbardziej charakterystyczny budynek w Warszawie iw Polsce. Z najwyższego tarasu widokowego w Warszawie, znajdującego się na 30. piętrze, będziesz miał okazję podziwiać panoramę miasta. Stamtąd udaj się do Parku Królewskiego i przespaceruj się po najpiękniejszym parku Warszawy zwanym potocznie Łazienkami lub „Łazienkami” z „Pałacem na Wodzie”, wystawną letnią rezydencją ostatniego króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego ( 1764-95). Park zamieszkują przyjazne wiewiórki, które czekają na nakarmienie orzechami laskowymi, a po okolicy przechadzają się dumne pawie ze swoimi wielkimi, kolorowymi ogonami. Następnie udaj się na Trakt Królewski ze wspaniałymi rezydencjami arystokratycznymi i słynnymi zabytkami, w tym Pałacem Prezydenckim, Uniwersytetem Warszawskim i Kościołem Świętego Krzyża z urnami zawierającymi serce Fryderyka Chopina. Spacer po Starym Mieście, wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie wnętrz Zamku Królewskiego, rezydencji monarchów (1596-1795), a także rezydencji Prezydenta RP w 1918 r. Jest też okazja zobaczyć III Kolumnę Króla Zygmunta – pierwszy świecki pomnik w Polsce. Katedra św. Jana, gotycki kościół i świadek jednych z najważniejszych wydarzeń w historii Polski z sarkofagami zawierającymi szczątki wybitnych Polaków. Rynek Starego Miasta i Barbakan. Następnie wybierz się na wycieczkę do byłego getta żydowskiego, Pomnika Bohaterów Getta, Umschlag Platz i prawdziwego współczesnego dzieła sztuki – budynku Muzeum Historii Żydów Polskich. Odwiedź Starą Pragę, fascynującą dzielnicę, pełną pracowni artystycznych, galerii, teatrów alternatywnych i undergroundowych klubów, gdzie znajdziemy też wiele niezniszczonych w czasie II wojny uliczek, dzięki czemu można podziwiać piękne przedwojenne latarnie , chodniki i bloki mieszkalne. W drodze powrotnej będzie okazja zobaczyć Stadion Narodowy, największy, najnowocześniejszy stadion w Polsce. Laureat nagrody CEEQA Industry Awards 2012 w kategorii: „Budynek Roku w Europie Środkowo-Wschodniej”. Stadion to miejsce, w którym odbywają się najważniejsze wydarzenia sportowe i kulturalne w Polsce. Inne ważne miejsca to Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik Powstania Warszawskiego.

Warszawa: 4-godzinna wycieczka po dziedzictwie żydowskim

10. Warszawa: 4-godzinna wycieczka po dziedzictwie żydowskim

Dzisiejsza Warszawa to stolica, która stara się przypomnieć brakującą przeszłość i wnosi swój urok w przyszłość gorączkowego życia metropolii wschodnioeuropejskich. Oryginalne kamienie i cegły, które przetrwały okropności przeszłości, milczą, ale mają wiele historii do opowiedzenia. Odkryj melancholijne piękno przeszłości: pozostałości murów getta, sierociniec Janusza Korczaka, Warszawską Synagogę, Teatr Żydowski, budynek Nordwache i jedyną po warszawskim getcie ulicę Chłodną. Cmentarz żydowski w Warszawie na Okopowej upamiętnia polskich Żydów, którzy mieszkali tam od 200 lat. Pomnik Bohaterów Getta, Pomnik Umschlagplatz, bunkier przy Miłej 18 i Wielka Synagoga pokazują, że Żydzi wbrew wszelkim przeciwnościom chcą tam żyć. Żydowskie dziedzictwo Warszawy znajduje się nie tylko na zachodnim brzegu. Jeśli masz ochotę na więcej, możesz wybrać się na Pragę i zobaczyć scenerię najstarszego warszawskiego targu Pianista Romana Polańskiego oraz wspaniałe freski dawnej Synagogi, które są obecnie odnawiane.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj wg:

Pomnik Bohaterów Getta w Warszawie: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pomnik Bohaterów Getta w Warszawie? Kliknij tutaj.

Pomnik Bohaterów Getta w Warszawie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 681 opinii

Zarezerwowałem w krótkim czasie. Przyjazny pracownik zadzwonił do mnie i poinformował mnie o godzinie odbioru. Autobus był na czas. Przejedź się klimatyzowanym minibusem. Jazda była bardzo przyjemna. Przewodnik był bardzo przyjazny i stworzył przyjemną atmosferę. Odpowiadał na pytania. Wszystko widziane, poruszane - myślę, że obejmuje najważniejsze atrakcje Warszawy. W ciepłe dni oferowano nawet napoje bezalkoholowe.

Zanimiva predstavitev Varšave, vodič nas je popeljal po prelepem parku, ogledali smo si predel z ambasadami w potem čudovito staro mesto. Vodič je bil zelo simpatičen in veliko svojega znanja nam je posredoval.

Pani przewodnik Agnieszka bardzo profesjonalna, rzeczowa z ogromną wiedzą o mieście! Bardzo gorąco polecam - Warszawa w pigułce

Jestem mile zaskoczona. Polecam:) Jedno co moznaby bylo zmienic to informacja w jakim jezyku bedzie prowadzona wycieczka.

Od autobusu do przewodnika i kierowcy autobusu wszystko było świetnie.