Atrakcje i wycieczki
Południowa Sardynia

Południowa Sardynia – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z La Caletta lub Orosei: Rejs po Zatoce Orosei

1. Z La Caletta lub Orosei: Rejs po Zatoce Orosei

Odkryj zatoczki, jaskinie i plaże Zatoki Orosei podczas tej jednodniowej wycieczki łodzią. Wybierz odjazd z La Caletta lub Orosei. Podziwiaj widoki wzdłuż wybrzeża, aż do Cala Goloritzè. Kup napoje i smaczne przekąski na pokładzie wygodnej łodzi Imperatrice. Wskocz na pokład statku z dużą ilością miejsca na słońcu oraz zacienionym i zamkniętym pokładem. Wypłyń z portu La Caletta lub Orosei i udaj się na turkusowe wody Zatoki Perskiej. Zatrzymaj się, by rozkoszować się słońcem i popływać na sugestywnych plażach Cala Mariolu i Cala Sisine. Miej szansę przedłużyć swoją podróż, odwiedzając Grotta del Fico. Kup bilet, aby wejść do tej jaskini z kolorowymi stalaktytami, stalagmitami i neolitycznymi rzeźbami ściennymi. Wróć do punktu początkowego na koniec rejsu.

Buggerru: Półdniowa wycieczka pontonem po południowym wybrzeżu Sardynii

2. Buggerru: Półdniowa wycieczka pontonem po południowym wybrzeżu Sardynii

Zafunduj sobie niezapomniane wrażenia na głębokim południu Sardynii, odkrywając błękitne morze Buggerru i Mines Coast! Z 8-metrową gumową łodzią odwiedzisz ukryte perły południowo-zachodniego wybrzeża wyspy w towarzystwie doświadczonego kapitana, który poprowadzi Cię i opowie o okolicy. Będziesz mieć dostęp do wszystkich jaskiń i zatoczek, które można zwiedzać tylko drogą morską, takich jak Faraglioni, Arco de Baci, Grotta del Forno (Su Forru), Grotta Sardegna oraz wspaniała i wyjątkowa wysepka Pan di Zucchero. Czeka na Ciebie znacznie więcej, z możliwością uprawiania snorkelingu i kąpieli w krystalicznie czystej wodzie, na krótką, ale intensywną wycieczkę, która sprawi, że wypełnisz się zabawą i zrelaksujesz! Przystanki na pływanie są na ogół 2, po około 10 minut każdy; jeden w pobliżu Cala Domestica i jeden w pobliżu Pan di Zucchero. Jednak trasa może zostać zmodyfikowana w zależności od warunków na morzu lub wiatru oraz decyzji kapitana.

Villasimius: Wycieczka łodzią Capo Carbonara i nurkowanie z rurką

3. Villasimius: Wycieczka łodzią Capo Carbonara i nurkowanie z rurką

Przeżyj jedną z najbardziej dziewiczych lokalizacji Sardynii z biologiem morskim jako przewodnikiem. Zwiedź morski obszar chroniony Capo Carbonara na południowym krańcu Villasimius, aby dowiedzieć się o wysiłkach na rzecz ochrony dzikiej przyrody, która obecnie kwitnie na wyspach Cavoli i Serpentara. Dotrzyj na wyspy łodzią i poznaj znaczenie miejsc będących przedmiotem zainteresowania Wspólnoty lub SCI, które mają kluczowe znaczenie dla ponownego zaludnienia morskiej flory i fauny. Miej oko na zagrożoną mewę korsykańską, której populacja odradza się w tym regionie. Następnie załóż sprzęt do nurkowania i skorzystaj z okazji, aby obserwować rodzime gatunki, takie jak ośmiornice, gąbki, glony i inne. Dowiedz się od swojego przewodnika o tym, jak opiekuje się tu zwierzętami i zobacz ich fascynujące zachowanie w ich naturalnym środowisku.

Z Arbatax: Rejs statkiem po Zatoce Orosei z lunchem

4. Z Arbatax: Rejs statkiem po Zatoce Orosei z lunchem

Ekscytujące codzienne doświadczenie na żaglówce, niezapomniany sposób na spędzenie dnia w inny sposób, w kontakcie z morzem, pocałunkiem słońca wśród piękna odcinka wybrzeża zaliczanego do najpiękniejszych na świecie Sardynii. Zaczynając od Arbatax, odwiedzisz wiele piękna przyrody, wyjątkowe plaże - zatoczki - krystaliczne jaskinie i będziesz mógł pływać i nurkować w najczystszych wodach Sardynii. Wypływamy o 9 z portu turystycznego Marina di Arbatax z nawigacją na północ i wracamy na 1730. Na pokładzie pięknej 16-metrowej żaglówki, bardzo wygodnej i luksusowej, z dużymi tarasami słonecznymi, 4 kabinami, 4 łazienkami, wyposażonymi we wszystko , odwiedzimy: Perda Longa, Grotta dei Colombi, Portu Pedrosu, Portu Quau, Grotta della Contessa, Cala Goloritzè, Cala dei Gabbiani, Cala Mariolu, Cala Mudaloru, PPiscine di Venere i Cala Biriola. Podczas gdy będziesz cieszyć się tym rajem, załoga, oprócz zagwarantowania pomocy na pokładzie, przygotuje aperitif i główny posiłek w oparciu o typowe lokalne produkty, w zależności od dostępności, w tym niektóre napoje, typowe słodycze i lokalnie produkowane produkty trawienne. Przepis na lekki i pyszny lunch, być może ze względu na słynną długowieczność naszego regionu. Oczywiście, w zależności od warunków pogodowych i morskich oraz sytuacji na różnych plażach, skipper zdecyduje, czy, gdzie i ile zatrzymać się na różnych przystankach, jednak przewidziane są co najmniej 3 przystanki. Nasz skipper będzie Ci towarzyszył podczas nurkowania z rurką na najpiękniejszych plażach i jaskiniach na morzu. Można spróbować obsługi i wszystkich manewrów niezbędnych do żeglowania. Nie zapomnij o sprzęcie plażowym, sprzęcie do nurkowania, kremie przeciwsłonecznym i lekkiej kurtce na powrót. Miejsce zbiórki to godzina 8.45 na molo w Marina Turistica w Arbatax.

Polignano a Mare: Tuk-Tuk Tour wzdłuż wybrzeża

5. Polignano a Mare: Tuk-Tuk Tour wzdłuż wybrzeża

Poprowadzimy Cię przez zatoczki, klify, plaże i wieże Saracenów, punkty orientacyjne tego obszaru, gdzie fale wydają się ginąć za chmurami, a wiatr ustępuje horyzontowi, otwierając się na nieskończoność. Kolory i zapachy są wyjątkowe: wieczne, śródziemnomorskie. Dowiedz się o wszystkich ciekawostkach zatoczek, strumieni i najbardziej sugestywnych przystani na naszym terytorium. Ukryty klejnot nad morzem. Miasto, miejsce narodzin „Mr. Volare ”oferuje wyjątkowy widok dzięki różnym tarasom z widokiem na morze, gdzie błękit nieba spotyka się z oślepiającymi białymi domami. Możesz pieścić i oddychać śródziemnomorską duszą typowymi uliczkami starego miasta wśród kwiatów, wierszy, kościołów, placów i historycznych budynków.

Cagliari: Quad Adventure Experience z Chia

6. Cagliari: Quad Adventure Experience z Chia

Przeżyj niezapomniany dzień, bawiąc się i ciesząc się przyrodą podczas przygody na quadach pod okiem doświadczonego przewodnika. Przemierzaj dziewicze plaże i ścieżki gruntowe i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na pokładzie swojego quada. Po przyjeździe otrzymasz pełne instrukcje dotyczące obsługi quada i zapewniony zostanie cały sprzęt bezpieczeństwa. Najpierw wybierz się na krótką wycieczkę, aby zyskać pewność siebie, a następnie wybierz się w niesamowitą podróż. Ciesz się autentyczną, ekscytującą i dynamiczną jazdą terenową na potężnych quadach przez 2 lub 3 godziny, w zależności od wybranej opcji. Przejedź przez zakręty i zakręty natury, wśród roślinności i skał wymodelowanych przez czas, odkryj rzadkie gatunki i wyjątkowe trasy. Twój lokalny przewodnik z przyjemnością uczyni wycieczkę tak osobistą, jak to tylko możliwe. Pomoże ci swoją wiedzą i podzieli się ciekawymi anegdotami, zanim wrócisz z powrotem do bazy.

Z Cagliari: Wycieczka 4x4 do Villasimius i na plaże

7. Z Cagliari: Wycieczka 4x4 do Villasimius i na plaże

Na pokładzie pojazdu 4x4 odkryjesz cuda tego dzikiego obszaru Sardynii. Przeżyjesz wycieczkę z przewodnikiem po terytorium Villasimius, otoczonym zapierającymi dech w piersiach widokami, i będziesz cieszyć się 4 godzinami pływania na dwóch pięknych plażach, Porto Giunco i Cala Sinzias, wychodzących na obszary górskie. Będziesz miał okazję podziwiać wspaniałe okazy różowych flamingów, a także cieszyć się dwoma dwugodzinnymi postojami na rajskich plażach: oprócz relaksu, będziesz miał również czas na nurkowanie z rurką w ciepłym sezonie. Ekscytująca i zabawna wycieczka, która sprawi, że w pełni docenisz to wymarzone wybrzeże na południu wyspy! Program: - Zobacz różowe flamingi w ich naturalnym środowisku - Dwa 2-godzinne postoje na wspaniałych plażach - Zapierający dech w piersiach widok na morze wzdłuż panoramicznej drogi z widokiem na morze na pokładzie 4x4 - Nurkowanie z rurką (jeśli pozwala na to pogoda)

Z Chia: Rejs łodzią do Cala Zafferano z nurkowaniem z rurką

8. Z Chia: Rejs łodzią do Cala Zafferano z nurkowaniem z rurką

Wycieczka z przewodnikiem na pokładzie naszych łodzi to jeden z najlepszych sposobów na poznanie morza i odkrycie bajkowych krajobrazów, do których nie można dotrzeć drogą lądową. Standardowy plan podróży obejmuje wypłynięcie z plaży Chia Sa Colonia i żeglugę w kierunku Cala Zafferano, która jest naszym ostatnim przystankiem. Następnie zawrócimy do Chia Sa Colonia. Podczas wycieczki przewidzianych jest kilka przystanków. Popłyniemy w lśniących wodach Su Giudeu, Perdalonga – Tuerredda, Porto Scudo, Capo Malfatano i Cala Zafferano. Długie białe brzegi i wioskę Teulada będziemy podziwiać z innej perspektywy, nad morzem! Oto trasa pięknych miejsc, które zobaczymy, a które w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych mogą ulec zmianie*: Wyjazd z Chia Sa Colonia Cala del morto Kampana Su Giudeu Cala Cipolla Capo Spartivento Perdalonga – Tuerredda Capo Malfatano piscinni Isola Rossa Porto Scudo Cala Zafferano Dno morskie w tej części Sardynii to prawdziwy raj dla nurków. Przy odrobinie szczęścia można również zobaczyć spektakularne tańce delfinów, kolonie mew i kormoranów, żółwie morskie składające jaja na najbardziej ukrytych plażach, eleganckie różowe flamingi i wiele pięknie ubarwionych ryb. *Zaplanowaliśmy kilka alternatywnych tras, które wybieramy w zależności od rodzaju wycieczki i warunków pogodowych, aby zapewnić pasażerom bezpieczeństwo

Z Cagliari: wycieczka całodniowa na plaże w Villasimius

9. Z Cagliari: wycieczka całodniowa na plaże w Villasimius

Wyrusz z centrum Cagliari i skieruj się w stronę nadmorskiej drogi, która zaprowadzi Cię do miejscowości Villasimius. Po drodze zwróć uwagę na słynne Siodło Diabła (Sella del Diavolo) oraz na różowe flamingi w lagunie Molentargius. Kontynuuj podróż, podziwiając zapierające dech w piersi widoki, które warto uwiecznić na wyjątkowych zdjęciach. Odwiedź 2 całkowicie różniące się od siebie plaże. Wskocz do krystalicznie czystej wody, spróbuj swoich sił w nurkowaniu z rurką i przyjrzyj się rybom zamieszkującym objęty ochroną obszar morski. Przespaceruj się po miękkim piasku lub pośród białych granitowych skał, które otaczają typowe dla Śródziemnomorza krzewy. Powrót do Cagliari po relaksującej wycieczce po plażach wschodniego wybrzeża Sardynii zaplanowano na godz. 15.00.

Z Cagliari: Wycieczka 4x4 po plażach i górach Chia

10. Z Cagliari: Wycieczka 4x4 po plażach i górach Chia

Przeżyj ekscytującą wycieczkę na pokładzie wygodnego pojazdu terenowego 4x4, aby odkryć cuda regionu Chia, pomiędzy plażami i górami, na południowej Sardynii. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami i spędź kilka godzin na dwóch rajskich plażach, Su Giudeu i Cala Cipolla, otoczonych górami Chia. W ciągu dnia można podziwiać słynne różowe flamingi w ich naturalnym środowisku, niezapomniane przeżycie! Ponadto latem można pływać i nurkować w krystalicznie czystych wodach tej pięknej zatoki. Program: - Obserwuj różowe flamingi w ich naturalnym środowisku - 1 godzina panoramicznej jazdy jeepem 4x4 między górami a morzem w otoczeniu śródziemnomorskiej makii z kilkoma przystankami na zrobienie pięknych zdjęć - 30 minut panoramicznej drogi z widokiem na morze z przystankami na zdjęcia - Zatrzymuje się na minimarkecie Chia, aby kupić jedzenie i napoje, które można również znaleźć na plażach - 4-godzinny postój na dwóch rajskich plażach: Su Giudeu i Cala Cipolla - Możliwość snorkelingu, spacerów po plaży i podziwiania zjawiskowej panoramy - Na plażach znajdują się kąpieliska z zacienionymi kawiarniami i parasolami plażowymi oraz leżakami do wynajęcia według dziennej dostępności Jeep: wszystkie pojazdy terenowe posiadają homologację dla 8 pasażerów (plus kierowca); zazwyczaj zakwaterowanych jest 6 uczestników na każdą wycieczkę, aw rzadkich przypadkach 7 lub 8 (nawet w tych przypadkach plus kierowca)

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 168
Sortuj wg::

Południowa Sardynia – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z La Caletta lub Orosei: Rejs po Zatoce Orosei

Z La Caletta lub Orosei: Rejs po Zatoce Orosei

Odkryj zatoczki, jaskinie i plaże Zatoki Orosei podczas tej jednodniowej wycieczki łodzią. Wybierz odjazd z La Caletta lub Orosei. Podziwiaj widoki wzdłuż wybrzeża, aż do Cala Goloritzè. Kup napoje i smaczne przekąski na pokładzie wygodnej łodzi Imperatrice. Wskocz na pokład statku z dużą ilością miejsca na słońcu oraz zacienionym i zamkniętym pokładem. Wypłyń z portu La Caletta lub Orosei i udaj się na turkusowe wody Zatoki Perskiej. Zatrzymaj się, by rozkoszować się słońcem i popływać na sugestywnych plażach Cala Mariolu i Cala Sisine. Miej szansę przedłużyć swoją podróż, odwiedzając Grotta del Fico. Kup bilet, aby wejść do tej jaskini z kolorowymi stalaktytami, stalagmitami i neolitycznymi rzeźbami ściennymi. Wróć do punktu początkowego na koniec rejsu.

Buggerru: Półdniowa wycieczka pontonem po południowym wybrzeżu Sardynii

Buggerru: Półdniowa wycieczka pontonem po południowym wybrzeżu Sardynii

Zafunduj sobie niezapomniane wrażenia na głębokim południu Sardynii, odkrywając błękitne morze Buggerru i Mines Coast! Z 8-metrową gumową łodzią odwiedzisz ukryte perły południowo-zachodniego wybrzeża wyspy w towarzystwie doświadczonego kapitana, który poprowadzi Cię i opowie o okolicy. Będziesz mieć dostęp do wszystkich jaskiń i zatoczek, które można zwiedzać tylko drogą morską, takich jak Faraglioni, Arco de Baci, Grotta del Forno (Su Forru), Grotta Sardegna oraz wspaniała i wyjątkowa wysepka Pan di Zucchero. Czeka na Ciebie znacznie więcej, z możliwością uprawiania snorkelingu i kąpieli w krystalicznie czystej wodzie, na krótką, ale intensywną wycieczkę, która sprawi, że wypełnisz się zabawą i zrelaksujesz! Przystanki na pływanie są na ogół 2, po około 10 minut każdy; jeden w pobliżu Cala Domestica i jeden w pobliżu Pan di Zucchero. Jednak trasa może zostać zmodyfikowana w zależności od warunków na morzu lub wiatru oraz decyzji kapitana.

Villasimius: Wycieczka łodzią Capo Carbonara i nurkowanie z rurką

Villasimius: Wycieczka łodzią Capo Carbonara i nurkowanie z rurką

Przeżyj jedną z najbardziej dziewiczych lokalizacji Sardynii z biologiem morskim jako przewodnikiem. Zwiedź morski obszar chroniony Capo Carbonara na południowym krańcu Villasimius, aby dowiedzieć się o wysiłkach na rzecz ochrony dzikiej przyrody, która obecnie kwitnie na wyspach Cavoli i Serpentara. Dotrzyj na wyspy łodzią i poznaj znaczenie miejsc będących przedmiotem zainteresowania Wspólnoty lub SCI, które mają kluczowe znaczenie dla ponownego zaludnienia morskiej flory i fauny. Miej oko na zagrożoną mewę korsykańską, której populacja odradza się w tym regionie. Następnie załóż sprzęt do nurkowania i skorzystaj z okazji, aby obserwować rodzime gatunki, takie jak ośmiornice, gąbki, glony i inne. Dowiedz się od swojego przewodnika o tym, jak opiekuje się tu zwierzętami i zobacz ich fascynujące zachowanie w ich naturalnym środowisku.

Z Arbatax: Rejs statkiem po Zatoce Orosei z lunchem

Z Arbatax: Rejs statkiem po Zatoce Orosei z lunchem

Ekscytujące codzienne doświadczenie na żaglówce, niezapomniany sposób na spędzenie dnia w inny sposób, w kontakcie z morzem, pocałunkiem słońca wśród piękna odcinka wybrzeża zaliczanego do najpiękniejszych na świecie Sardynii. Zaczynając od Arbatax, odwiedzisz wiele piękna przyrody, wyjątkowe plaże - zatoczki - krystaliczne jaskinie i będziesz mógł pływać i nurkować w najczystszych wodach Sardynii. Wypływamy o 9 z portu turystycznego Marina di Arbatax z nawigacją na północ i wracamy na 1730. Na pokładzie pięknej 16-metrowej żaglówki, bardzo wygodnej i luksusowej, z dużymi tarasami słonecznymi, 4 kabinami, 4 łazienkami, wyposażonymi we wszystko , odwiedzimy: Perda Longa, Grotta dei Colombi, Portu Pedrosu, Portu Quau, Grotta della Contessa, Cala Goloritzè, Cala dei Gabbiani, Cala Mariolu, Cala Mudaloru, PPiscine di Venere i Cala Biriola. Podczas gdy będziesz cieszyć się tym rajem, załoga, oprócz zagwarantowania pomocy na pokładzie, przygotuje aperitif i główny posiłek w oparciu o typowe lokalne produkty, w zależności od dostępności, w tym niektóre napoje, typowe słodycze i lokalnie produkowane produkty trawienne. Przepis na lekki i pyszny lunch, być może ze względu na słynną długowieczność naszego regionu. Oczywiście, w zależności od warunków pogodowych i morskich oraz sytuacji na różnych plażach, skipper zdecyduje, czy, gdzie i ile zatrzymać się na różnych przystankach, jednak przewidziane są co najmniej 3 przystanki. Nasz skipper będzie Ci towarzyszył podczas nurkowania z rurką na najpiękniejszych plażach i jaskiniach na morzu. Można spróbować obsługi i wszystkich manewrów niezbędnych do żeglowania. Nie zapomnij o sprzęcie plażowym, sprzęcie do nurkowania, kremie przeciwsłonecznym i lekkiej kurtce na powrót. Miejsce zbiórki to godzina 8.45 na molo w Marina Turistica w Arbatax.

Polignano a Mare: Tuk-Tuk Tour wzdłuż wybrzeża

Polignano a Mare: Tuk-Tuk Tour wzdłuż wybrzeża

Poprowadzimy Cię przez zatoczki, klify, plaże i wieże Saracenów, punkty orientacyjne tego obszaru, gdzie fale wydają się ginąć za chmurami, a wiatr ustępuje horyzontowi, otwierając się na nieskończoność. Kolory i zapachy są wyjątkowe: wieczne, śródziemnomorskie. Dowiedz się o wszystkich ciekawostkach zatoczek, strumieni i najbardziej sugestywnych przystani na naszym terytorium. Ukryty klejnot nad morzem. Miasto, miejsce narodzin „Mr. Volare ”oferuje wyjątkowy widok dzięki różnym tarasom z widokiem na morze, gdzie błękit nieba spotyka się z oślepiającymi białymi domami. Możesz pieścić i oddychać śródziemnomorską duszą typowymi uliczkami starego miasta wśród kwiatów, wierszy, kościołów, placów i historycznych budynków.

Cagliari: Quad Adventure Experience z Chia

Cagliari: Quad Adventure Experience z Chia

Przeżyj niezapomniany dzień, bawiąc się i ciesząc się przyrodą podczas przygody na quadach pod okiem doświadczonego przewodnika. Przemierzaj dziewicze plaże i ścieżki gruntowe i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na pokładzie swojego quada. Po przyjeździe otrzymasz pełne instrukcje dotyczące obsługi quada i zapewniony zostanie cały sprzęt bezpieczeństwa. Najpierw wybierz się na krótką wycieczkę, aby zyskać pewność siebie, a następnie wybierz się w niesamowitą podróż. Ciesz się autentyczną, ekscytującą i dynamiczną jazdą terenową na potężnych quadach przez 2 lub 3 godziny, w zależności od wybranej opcji. Przejedź przez zakręty i zakręty natury, wśród roślinności i skał wymodelowanych przez czas, odkryj rzadkie gatunki i wyjątkowe trasy. Twój lokalny przewodnik z przyjemnością uczyni wycieczkę tak osobistą, jak to tylko możliwe. Pomoże ci swoją wiedzą i podzieli się ciekawymi anegdotami, zanim wrócisz z powrotem do bazy.

Z Cagliari: Wycieczka 4x4 do Villasimius i na plaże

Z Cagliari: Wycieczka 4x4 do Villasimius i na plaże

Na pokładzie pojazdu 4x4 odkryjesz cuda tego dzikiego obszaru Sardynii. Przeżyjesz wycieczkę z przewodnikiem po terytorium Villasimius, otoczonym zapierającymi dech w piersiach widokami, i będziesz cieszyć się 4 godzinami pływania na dwóch pięknych plażach, Porto Giunco i Cala Sinzias, wychodzących na obszary górskie. Będziesz miał okazję podziwiać wspaniałe okazy różowych flamingów, a także cieszyć się dwoma dwugodzinnymi postojami na rajskich plażach: oprócz relaksu, będziesz miał również czas na nurkowanie z rurką w ciepłym sezonie. Ekscytująca i zabawna wycieczka, która sprawi, że w pełni docenisz to wymarzone wybrzeże na południu wyspy! Program: - Zobacz różowe flamingi w ich naturalnym środowisku - Dwa 2-godzinne postoje na wspaniałych plażach - Zapierający dech w piersiach widok na morze wzdłuż panoramicznej drogi z widokiem na morze na pokładzie 4x4 - Nurkowanie z rurką (jeśli pozwala na to pogoda)

Z Chia: Rejs łodzią do Cala Zafferano z nurkowaniem z rurką

Z Chia: Rejs łodzią do Cala Zafferano z nurkowaniem z rurką

Wycieczka z przewodnikiem na pokładzie naszych łodzi to jeden z najlepszych sposobów na poznanie morza i odkrycie bajkowych krajobrazów, do których nie można dotrzeć drogą lądową. Standardowy plan podróży obejmuje wypłynięcie z plaży Chia Sa Colonia i żeglugę w kierunku Cala Zafferano, która jest naszym ostatnim przystankiem. Następnie zawrócimy do Chia Sa Colonia. Podczas wycieczki przewidzianych jest kilka przystanków. Popłyniemy w lśniących wodach Su Giudeu, Perdalonga – Tuerredda, Porto Scudo, Capo Malfatano i Cala Zafferano. Długie białe brzegi i wioskę Teulada będziemy podziwiać z innej perspektywy, nad morzem! Oto trasa pięknych miejsc, które zobaczymy, a które w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych mogą ulec zmianie*: Wyjazd z Chia Sa Colonia Cala del morto Kampana Su Giudeu Cala Cipolla Capo Spartivento Perdalonga – Tuerredda Capo Malfatano piscinni Isola Rossa Porto Scudo Cala Zafferano Dno morskie w tej części Sardynii to prawdziwy raj dla nurków. Przy odrobinie szczęścia można również zobaczyć spektakularne tańce delfinów, kolonie mew i kormoranów, żółwie morskie składające jaja na najbardziej ukrytych plażach, eleganckie różowe flamingi i wiele pięknie ubarwionych ryb. *Zaplanowaliśmy kilka alternatywnych tras, które wybieramy w zależności od rodzaju wycieczki i warunków pogodowych, aby zapewnić pasażerom bezpieczeństwo

Z Cagliari: wycieczka całodniowa na plaże w Villasimius

Z Cagliari: wycieczka całodniowa na plaże w Villasimius

Wyrusz z centrum Cagliari i skieruj się w stronę nadmorskiej drogi, która zaprowadzi Cię do miejscowości Villasimius. Po drodze zwróć uwagę na słynne Siodło Diabła (Sella del Diavolo) oraz na różowe flamingi w lagunie Molentargius. Kontynuuj podróż, podziwiając zapierające dech w piersi widoki, które warto uwiecznić na wyjątkowych zdjęciach. Odwiedź 2 całkowicie różniące się od siebie plaże. Wskocz do krystalicznie czystej wody, spróbuj swoich sił w nurkowaniu z rurką i przyjrzyj się rybom zamieszkującym objęty ochroną obszar morski. Przespaceruj się po miękkim piasku lub pośród białych granitowych skał, które otaczają typowe dla Śródziemnomorza krzewy. Powrót do Cagliari po relaksującej wycieczce po plażach wschodniego wybrzeża Sardynii zaplanowano na godz. 15.00.

Z Cagliari: Wycieczka 4x4 po plażach i górach Chia

Z Cagliari: Wycieczka 4x4 po plażach i górach Chia

Przeżyj ekscytującą wycieczkę na pokładzie wygodnego pojazdu terenowego 4x4, aby odkryć cuda regionu Chia, pomiędzy plażami i górami, na południowej Sardynii. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami i spędź kilka godzin na dwóch rajskich plażach, Su Giudeu i Cala Cipolla, otoczonych górami Chia. W ciągu dnia można podziwiać słynne różowe flamingi w ich naturalnym środowisku, niezapomniane przeżycie! Ponadto latem można pływać i nurkować w krystalicznie czystych wodach tej pięknej zatoki. Program: - Obserwuj różowe flamingi w ich naturalnym środowisku - 1 godzina panoramicznej jazdy jeepem 4x4 między górami a morzem w otoczeniu śródziemnomorskiej makii z kilkoma przystankami na zrobienie pięknych zdjęć - 30 minut panoramicznej drogi z widokiem na morze z przystankami na zdjęcia - Zatrzymuje się na minimarkecie Chia, aby kupić jedzenie i napoje, które można również znaleźć na plażach - 4-godzinny postój na dwóch rajskich plażach: Su Giudeu i Cala Cipolla - Możliwość snorkelingu, spacerów po plaży i podziwiania zjawiskowej panoramy - Na plażach znajdują się kąpieliska z zacienionymi kawiarniami i parasolami plażowymi oraz leżakami do wynajęcia według dziennej dostępności Jeep: wszystkie pojazdy terenowe posiadają homologację dla 8 pasażerów (plus kierowca); zazwyczaj zakwaterowanych jest 6 uczestników na każdą wycieczkę, aw rzadkich przypadkach 7 lub 8 (nawet w tych przypadkach plus kierowca)

Często zadawane pytania dotyczące: Południowa Sardynia

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Południowa Sardynia?

Najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Południowa Sardynia to:

Południowa Sardynia – zobacz wszystkie oferty i zniżki w na GetYourGuide

Południowa Sardynia: Najciekawsze atrakcje

Południowa Sardynia: Wycieczki i bilety

Południowa Sardynia: Ciekawe miejsca

Południowa Sardynia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Południowa Sardynia? Kliknij tutaj.

Południowa Sardynia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(226 recenzji)

Nasz przewodnik Claudia i kierowca Barbara byli niesamowici, mieliśmy najlepszy dzień w Villasimius. Claudia była bardzo przyjazna i bardzo gościnna i była świetnym przewodnikiem informacyjnym. Musisz spróbować tej wycieczki, zabrano nas na zaciszną plażę z najbardziej krystalicznie czystą wodą, a następnie na drugą plażę, również równie piękną.

Gwen i ja bardzo podobała nam się wycieczka do Villasimius. Bardzo piękny krajobraz i bardzo piękna plaża! Claudia i Barbara są bardzo przyjazne i profesjonalne, wielkie dzięki dla niej! Polecamy !!

Bardzo dobre wrażenia, polecamy. Mieliśmy wspaniały dzień, plaże są piękne, przewodnicy bardzo przyjaźni, mogliśmy porozmawiać i dowiedzieliśmy się wielu rzeczy o regionie!

Było bardzo miło i pouczająco, dostaliśmy też dużo wskazówek na temat regionalnej kuchni i trunków, bardzo dziękujemy 🤩

To był cudowny dzień z niesamowitymi wskazówkami! 🩵🐠