Południowa krawędź Wielkiego Kanionu

Najciekawsze atrakcje

Południowa krawędź Wielkiego Kanionu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Południowa krawędź Wielkiego Kanionu? Kliknij tutaj.

Południowa krawędź Wielkiego Kanionu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1433 opinii

Wspaniałe doświadczenie. Odbiór był bardzo przyjazny. Ponieważ akurat były dostępne dwa miejsca, zaproponowano nam wcześniejszy lot. Pilot był również bardzo miły i utrzymywał kontakt z pasażerami w przypadku niewielkich turbulencji. Lot przebiega nad północną i południową krawędzią. Przygoda, której nigdy nie zapomnimy.

Aby odkryć Wielki Kanion z powietrza, musieliśmy wybrać między helikopterem a samolotem śmigłowym. Zdecydowaliśmy się na samolot śmigłowy i było naprawdę świetnie. Około 40-minutowy lot zaprowadził nas bezpośrednio do Wielkiego Kanionu i dostarczył niezwykle spektakularnych zdjęć.

Kierowca Lurna była bardzo miła i doświadczona, nie czuliśmy jazdy po przystankach tam, gdzie na czas i w dobrych miejscach, a ona dała nam wystarczająco dużo czasu w GC, abyśmy mogli się cieszyć. Zwróciła nas do miejsca odbioru, gdy się komunikowała i wszystko było idealne?

Polecieliśmy mimo deszczu, widoki przepiękne, wracaliśmy z burzą, piloci profesjonalni - wspaniale przeżycie . Polecam, polecam, polecam.

Niesamowite doświadczenie! Aby zrobić absolutnie, a personel Maverick, w tym nasz pilot, jest na najwyższym poziomie!