Dodaj daty

Poljud Stadium

Poljud Stadium – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Split: Prywatna wycieczka Tuk Tuk po najważniejszych atrakcjach miasta

1. Split: Prywatna wycieczka Tuk Tuk po najważniejszych atrakcjach miasta

Punktem wyjścia jest kościół św. Franciszka. Pierwszym rzutem oka jest zwiedzanie zachodniego wybrzeża z naszym profesjonalnym przewodnikiem/kierowcą. Zachodnie wybrzeże słynie przede wszystkim z dużych i drogich jachtów oraz pięknego widoku na miasto. Pierwszym przystankiem z wielu jest park Sustipan, z którego roztacza się wspaniały widok na skaliste chorwackie wybrzeże. Będziesz miał 10-15 minut na zwiedzanie parku i robienie zdjęć. W drodze do drugiego przystanku zobaczysz zabytkową willę Tito. Drugim przystankiem jest plaża Kašjuni, która jest znana jako jedna z najpiękniejszych plaż w Chorwacji. Zdjęcia będziecie mogli zrobić ze wzgórza, z którego roztacza się fenomenalny widok na plażę. Trzeci przystanek znajduje się na stadionie narodowym Poljud. Zobaczysz jeden z najstarszych stadionów w Chorwacji, który ma bogatą historię. Czwarty i nasz ostatni przystanek znajduje się na wzgórzu Marjan. Dostaniesz 30 minut na wzgórzu na drinka lub coś do jedzenia. Możesz także robić zdjęcia i zwiedzać to miejsce, ponieważ ma niesamowite widoki na miasto.

Split: Prywatna panoramiczna wycieczka wózkiem golfowym

2. Split: Prywatna panoramiczna wycieczka wózkiem golfowym

Dołącz do przejażdżki przez 1700 lat historii. Wycieczka wózkiem elektrycznym to zabawny i przyjazny dla środowiska sposób odkrywania Splitu. Podczas wycieczki zwiedzaj wiele ciekawych miejsc w mieście. Ciesz się mieszanką krajobrazów i pięknych nadmorskich promenad w części miasta poza strefą pałacu Dioklecjana. Odwiedź stronę pięknego Marjana, stadion Poljud, plażę Bačvice, splicką Vidilicę i park Đardin. Usiądź wygodnie i ciesz się jazdą, podczas gdy Twój kompetentny i przyjazny, osobisty przewodnik poprowadzi Cię przez serce Splitu. Posłuchaj opowieści o cesarzach, królach, wojownikach, sporcie, poetach i mitach, które ukształtowały ten mały, ale budzący podziw obszar Morza Śródziemnego.

Split: Prywatna wycieczka panoramiczna wózkiem golfowym ze statków wycieczkowych

3. Split: Prywatna wycieczka panoramiczna wózkiem golfowym ze statków wycieczkowych

Ta wycieczka samochodowa to zabawny i przyjazny sposób na odkrywanie Splitu. Podczas wycieczki poznasz wiele ciekawych miejsc w mieście. Będziesz cieszyć się mieszanką krajobrazów i pięknych nadmorskich promenad w części miasta poza strefą pałacu Dioklecjana. Odwiedź stronę pięknego Marjana, Stadion Poljud, plażę Bačvice, splicką Vidilicę i park Đardin. Usiądź wygodnie i ciesz się jazdą, podczas gdy Twój kompetentny i przyjazny, osobisty przewodnik poprowadzi Cię przez serce Splitu. Posłuchaj opowieści o cesarzach, królach, wojownikach, sporcie, poetach i mitach, które ukształtowały ten mały, ale budzący podziw obszar Morza Śródziemnego.

Split: wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście ze stadionem Poljud

4. Split: wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Starym Mieście ze stadionem Poljud

Odkryj Split podczas tej wycieczki rowerowej z przewodnikiem, aby zobaczyć jedne z najlepszych kulturalnych, społecznych i sportowych atrakcji miasta. Twoja przygoda zaczyna się w centrum miasta, gdzie lokalny przewodnik poprowadzi Cię na przejażdżkę kamiennymi uliczkami Starego Miasta. Poznaj lokalne legendy i historię Splitu, kierując się przez miasto w kierunku parku Sustipan. Położony na stromych klifach nad Morzem Adriatyckim, zatrzymaj się tutaj, aby podziwiać niesamowite widoki na wyspy Čiovo, Brač i Solta. Wybierz się na przejażdżkę po zboczach Parku Leśnego Marjan, aby odkryć wiele ukrytych atrakcji, od galerii i kościołów po piękne plaże. Twoja przygoda trwa dalej na popularnym stadionie piłkarskim „Poljud's Beauty”, na którym znajduje się klub piłkarski Hajduk. Zostaw rowery pod drzwiami i wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem po stadionie w kształcie muszli, aby dowiedzieć się więcej o historii klubu i jego fanów. Twoja wycieczka kończy się w lokalnym pubie, w którym możesz skosztować jednych z najlepszych chorwackich piw rzemieślniczych.

Poljud Stadium: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Poljud Stadium? Kliknij tutaj.