Muzeum Polskiej Wódki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Muzeum Polskiej Wódki: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Muzeum Polskiej Wódki? Kliknij tutaj.

Muzeum Polskiej Wódki: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 64 opinii

Przyjechałem na godzinę przed zarezerwowanym czasem, ale był zadbany i przyjazny. Bardzo dobry przewodnik i wiele się nauczyliśmy o polskiej wódce! Degustacja trzech różnych gatunków wódki (z ziemniaków, pszenicy i żyta) oraz w towarzystwie doświadczonego i sympatycznego przewodnika / barmana. Sklep z pamiątkami i bar z możliwością dalszej degustacji to dodatkowy plus!

Mariusz odbył z nami wycieczkę informacyjną. To było bardzo zabawne i zabawne. Zawsze rezerwowałbym muzeum w związku z wycieczką. Cały personel był bardzo przyjazny. Podczas trasy trzeba było nosić maski. Następnie odbyła się zapowiedziana degustacja wódki. Pyszne

Świetne interaktywne i niezapomniane zwiedzanie Muzeum Polskiej Wódki zakończone degustacją wódki pszennej, żytniej i ziemniaczanej. Bardzo mi się podobało. Wiedzieliśmy, którą wódkę kupić bez cła!

Wycieczka trwa około 1 godziny. Ciekawe było dowiedzieć się, jak powstaje wódka. Wszystko, od składników po proces napełniania, zostało nam wyjaśnione, a także pokazane interaktywnie.

Bardzo dobre doświadczenie, naprawdę nam się podobało, uwielbialiśmy degustować wódkę ziemniaczaną!