Pointe du Hoc

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Pointe du Hoc: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pointe du Hoc? Kliknij tutaj.

Pointe du Hoc: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 307 opinii

Przewodnik był wyjątkowy.

Moja żona i ja dołączyliśmy do 5 innych podróżników (mówiących po angielsku), aby wziąć udział w tym historycznym poruszającym doświadczeniu. Chociaż podróż trwała 14 godzin, ani minuty nie zmarnowano. Wszystko w reklamie było zakryte, przewodnik był kierunkiem historii sztuki i szczegółowo wyjaśnił wyzwolenie Normandii. Cieszę się, że korzystaliśmy z aplikacji.

Świetna wycieczka ze wspaniałym i kompetentnym przewodnikiem. Dzień jest bardzo długi, ale warto, jeśli nie masz własnego transportu, aby dostać się do obszaru Normandii. Autobus był wygodny, a ze względów bezpieczeństwa zakładam, że w połowie podróży zmieniali kierowców, uwielbiali to! Dziękujemy za wspaniały dzień i edukację na start !!

Świetna wycieczka w małej grupie.

Ta trasa była niesamowita! Bardzo osobista i mała grupa, tylko 5 osób, w tym ja, co było niesamowite. Lokalizacja łatwa do znalezienia. Jeśli możesz starać się jechać w sobotę, ponieważ ruch w Paryżu prawie nie istnieje w drodze tam i nie jest zły w drodze powrotnej, pozostawiając Ci więcej czasu na każdej stronie.

Co za niezapomniana trasa, moja żona i ja bardzo nam się podobało. Podczas gdy otoczenie było ponure, bardzo cieszyło mnie, jak honorowani są odważni członkowie służby.

Nasz przewodnik, Leala, był niesamowity. Trasa była niesamowita. Wszystko było niesamowite i surrealistyczne. 100% polecam. Wydaj pieniądze, nie będziesz rozczarowany.